Zavrieť

Porady

poplatky u doktora

Už viac krát som sa stretla s takou situáciou, kedy pošle doktor pacienta na nejaké vyšetrenie, príp. ho sám vykoná, za poplatok, ale pritom bez toho aby toto vyšetrenie urobil nemohol by stanoviť diagnozu, liečiť, resp. skontrolovať stav a drzo napíše do potvrdenky, že "úkon na žiadosť pacienta". Uvediem konkrétne prípady, doktorka pošle pacienta na denzitometriu, ktorú sama prevádzkuje, o žiadnom poplatku nič nespomenie a keď tam prídete tak si od Vás vypýtajú 19 eur, ako keby to bolo 19 sk a dajú Vám podpísať papier aby bolo jasné že o to žiadate vy a nie že by Vás pani doktorka posielala bez toho aby Vás upozornila. Vám sa zdá toto normálne? načo si platíme to zdravotné positenie? Podobne aj u gynekológa, žena nedostne menštruáciu, doktorka nevie čo je s ňou a ultrazvuk je samozrejme za poplatok, pritom neviem ako by tá pani doktorka chcela liečiť pacientku bez toho aby si overila že či neni tehotná, to čo by jej dala injekciu na vyvolanie aby keď tak potratila, veď "nechcela" ultrazvuk????
Usporiadat
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
To je len veľké "haló", aby mali o čom písať média a popri tom sa potichúčky urobia kšefty, o ktorých sa dozvieme až o niekoľko rokov. Výsledkom toho bude migrácia poistencov do súkromnej poisťovne, všetko je určite dopredu naplánované, rozčuľovať sa nemá cenu, radšej si dajte melón alebo nanuk
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Faktom je,že je 27.6.,ja som po limite a tak doma upratujem,resp.skôr sa bavím na Porade a moja zmluva s VšZP je platná do 30.6.2012.A nielen moja.
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Detto.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať