Zavrieť

Porady

Gorila protest 11.2.2012 a dokaz financovania stranou KDH

http://www.youtube.com/watch?feature...v=q-TUwpb7ugw#!


teraz v piatok bol dalsi protest, toto co nahrali je super, kedze je to presne o tom ze organizatori zabranuju vystupovanie inym osobam, navyse tam vystupil zidak gal, ktory okradol a posliapal slovenske hodnoty, voci nemu vela ludi vystupilo...a pozrite ako sa im nepaci ked ktosi kyda na kdh...




http://www.youtube.com/watch?feature...&v=tgdq-YPk-rI
tuto ako ich serie ze sa nieco hovori na kdh, uz davnejsie som spominal ze tento protest organizuje kdh v pozadi s izraelom....este vela veci to potvrdi
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tusim by sa malo skandovat ... vymente Gorily .... :-)
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Gorily sa nemajú vyšetrovať ale LOVIŤ!
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

marleau Pozri príspevok
Ten obrezaný čert na konci čo chce?????
....pomôcť Slovensku ....
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
rado3105 Pozri príspevok
pozrite sa na tych blbcov co organizuju protest, hamba kto tychto blbcov vybral? isto to nebol slovak...:
http://i40.tinypic.com/350vsiw.png
http://i43.tinypic.com/20fryvd.png
A prečo si tie protesty nezačal Ty ? Možno sú tie osoby blbé, ale spravili niečo a dávajú šancu na zmenu ak ľudia prídu a gorilám znepríjemnia život. Alebo si myslíš že sa nájde niekto kto má 100% víziu budúcnosti a nedá sa na neho čosi pravdivé alebo nepravdivé vytiahnuť ? Však daj víziu, prednes ju v štvrtok na námestí a uvidí sa.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

lubko6394 Pozri príspevok
A prečo si tie protesty nezačal Ty ? Možno sú tie osoby blbé, ale spravili niečo a dávajú šancu na zmenu ak ľudia prídu a gorilám znepríjemnia život. Alebo si myslíš že sa nájde niekto kto má 100% víziu budúcnosti a nedá sa na neho čosi pravdivé alebo nepravdivé vytiahnuť ? Však daj víziu, prednes ju v štvrtok na námestí a uvidí sa.
Keď tam niekto prišiel s megafónom,tak ho odpoklonkovali do pí...p.lebo v prejavoch má odznieť len to,čo oni chcú - teda potrebujú.Preto!
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

gilda Pozri príspevok
....pomôcť Slovensku ....
Už "pomohol",sme mu "vďační",nech páli kadeľahšie.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
marleau Pozri príspevok
Keď tam niekto prišiel s megafónom,tak ho odpoklonkovali do pí...p.lebo v prejavoch má odznieť len to,čo oni chcú - teda potrebujú.Preto!
Však píšem v štvrtok. Ak sa mu nepáčia organizátori, tak si to môže zorganizovať inokedy sám a podľa seba. A my sa potom rozhodneme komu uveríme viac.
1 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Nebojte sa budem tam a bilboardy anitKDH, antiSOROS, anti99% budu moje. Teste sa farizeji...my si Slovensko nedame nejakym Izraelitom.....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

rado3105 Pozri príspevok
Nebojte sa budem tam a bilboardy anitKDH, antiSOROS, anti99% budu moje. Teste sa farizeji...my si Slovensko nedame nejakym Izraelitom.....
Presne tak,sú to len noví drábi a chcú nás presvedčiť:poďte drieť na mňa a nie na tamtých,im ste už zarobili dosť.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
rado3105 Pozri príspevok
Nebojte sa budem tam a bilboardy anitKDH, antiSOROS, anti99% budu moje. Teste sa farizeji...my si Slovensko nedame nejakym Izraelitom.....
A čo máš proti Izraelitom na Slovensku ? Keď by sme si z Izraelitov z Izraela zobrali príklad tak tu neriešime cigánsku otázku. Palestínci prepáčte.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

lubko6394 Pozri príspevok
A čo máš proti Izraelitom na Slovensku ? Keď by sme si z Izraelitov z Izraela zobrali príklad tak tu neriešime cigánsku otázku. Palestínci prepáčte.
Príklad vravíš?Tak tam choď žiť.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
marleau Pozri príspevok
Príklad vravíš?Tak tam choď žiť.
Nemôžem.
1.Nie som obrezaný a to by vadilo aj jarmulkárom aj arafatčíkom
2.Nesúhlasím s holokaustom Palestíncov
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Izraeliti dali svetu jednu uzasnu vec ... boha chudobnych. No, ale najprv musime chudobnych vyrobit. :-)
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

lubko6394 Pozri príspevok
A prečo si tie protesty nezačal Ty ? Možno sú tie osoby blbé, ale spravili niečo a dávajú šancu na zmenu ak ľudia prídu a gorilám znepríjemnia život. Alebo si myslíš že sa nájde niekto kto má 100% víziu budúcnosti a nedá sa na neho čosi pravdivé alebo nepravdivé vytiahnuť ? Však daj víziu, prednes ju v štvrtok na námestí a uvidí sa.
Absolútne s Tebou súhlasím. Kto bol v protestnom zhromaždení má možnosť posudzovať atmosférmu. Je potrebné povedať, že organizátorky, ako som to mohla poznať ja, sa už boja rovnako všetkého, čo by mohlo byť nejakým spôsobom odklonené od vytýčeného kýmsi. A mala som možnosť počuť aj CHLAPOV, nie skrytých poserov doma za pecou, čo jednoznačne takýmto postojom organizátorom povedali - stačilo. Je otázne, či aj naďalej bude polícia na jednej lodi s tými občanmi, čo budú protestovať za lepší zajtrajšok bez diktátu. Veď megafóny nemusia znieť len z pódia.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No, nacim protesty preniest do krciem ... tam sa ukryva dusa naroda.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dovolím si citovať danilu v poslednom príspevku jej témy:
.."Konečne som nadobudla pocit, že poraďákom je vcelku dobre. A so stavom krajiny sú nadmieru spokojní. Teším sa z toho, a Tebe Tvoj optimizmus nech dlho vydrží."

...a ak je somárovi dobre, ide skákať na ľad...raz sme už skákali, štrngali kľúčikmi a vykrikovali kadečo..prevažne mladí ľudia, študenti,ktorých rodičia mali istotu bývania a práce zakotvenú v zákone, vydanom komunistickým systémom..bolo to dobre, každý musel robiť a platiť dane, nebolo potrebné exekútorov, ani vymáhačov a do roboty sa chodilo každý deň a výplata bola vždy presne v ten deň, kedy mala byť...žili sme...a tento život spájame so všeličím zlým, aj dobrým...dnes živoríme, lebo už nemáme s čím spájať..nepokecáme si so susedou v rade na banány, dnes sme rozšafní, hádžeme ich do zlodejov...a demokracia nám zaručuje, že ich máme dosť, tých banánov, a tak môžeme smelo!...a ak sa nájde tisícka presvedčených, že ktorí veria, že protestom dosiahnu vyšetrenie zlodejstva a klamstva, tak pochybovačov je asi ešte viac...pýtam sa, prečo nezobrali kukláči mikiho a iných gorilových do väzby a nevyšetrujú ich?..lebo majú imunitu?..aj haščák má imunitu?..celá penta je teda v parlamente a nedosiahnuteľná..kde sú súdy, prokurátori, polícia?..čakajú, až sa nakradnuté melóniky pekne preperú, popresúvajú a upracú tak, ako tie z predchádzajúcich káuz a nebude čo vracať...čo ma po tom, či miki bude za zlodejinu sedieť 10 rokov v base za naše dane...!!!vyjde a má postarané o krásny život!..
...lebo ak si to preberiem do drobných, ak nejaký chudák šlohne jedno-dve kukurice na družstevnom, dostane dva roky, penta a spol. nakradli neskutočné množstvá kukurice a ešte majú možnosť podávať trestné oznámenia proti tým, ktorí na nich ukazujú prstom...chorý štát...ja by som nemohla ísť protestovať...lebo by ma prvú zavreli za veľkú hubu, lebo som zatiaľ z megafónu nepočula, že podozriví z gorily sedia vo vyšetrovacej väzbe...no a tak sa radím k tým, poraďákom, ktorým je dobre,ale optimizmus nemám...teda v tomto smere nie...
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

To pepsi, ďakujem za citáciu môjho príspevku. Ja som neštrngala. Pozerajúc na ksichty, ktoré chceli zmenu k lepšiemu som nenadobudla presvedčenie, že by som im vala veriť. Nadobudla som presvedčenie, že ideme do pekla. A takmer sme tam. To bude tou intuíciou. Celých dvadsať rokov som kritizovala bezbrehé rozkrádanie, tunelovanie, rodinkárčenie, korupciu, schytala medzi oči od mocných a čakala na deň, kedy sa to prevalí, kedy to už bude dostatočne vykysnuté. A stalo sa. Je to zadostiučinením pre občanov - poznať konečne pravdu. Nech bol zámer zverejnenia Gorily akýkoľvek. Dnes poznáme podstatu diania na Slovensku. Vieme, že všetci kradli, vieme, prečo máme žobračenky, vieme, prečo si platíme zdravotníctvo, školstvo, vieme, kto je za tým. Ak mi je dobre, tak sa teším a tancujem. A mohla by som. Mám už žobračenku, čo tí po nás mladší mať zrejme nebudú, ale aj ihličky a krinolínu som si ušetrila, mohla by som na bál a tancovať. Ale nechce sa mi. Sú tu slabí, slabší a najslabší, čo do ulíc nemôžu. A priamoúrne ochabnutiu tlaku ulice sa nám budú smiať do očí zas a zas. A ak si myslíš, že podozriví z gorily nemajú dobrých právnikov, melóny a skartované doklady, firmy prevexlované v daňovaných rajoch, účty vo Švajčaroch a inde, tak si na omyle. Vyšetrenie gaunerov, to nie je len hop na kravu a je teľa!!! A čo sa týka megafónov a hlasu ľudu, tak tie sa dozvieš len na mieste činu. Lebo aj média niekto platí. Toť vsjo a pekný deň vospolok.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nie, neštrngala si...ani ja nie...ale ani si nebola v protestnom pochode...lebo keby áno, tak máme informácie z prvej ruky a nemusíme hádať, či médiá dali relevantné info, alebo zaplatené...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Bohužiaľ zastupujete priemerného slováka je to spôsobené úplným vymývaním mozgov našimi masovokomunikačnovzdelávacími prostriedkami.V takejto sladkej nevedomosti bohužiaľ žije väčšina obyvateľov tejto krajiny.Prebudenie zo sna bude o to trpkejšie bolestivejšie.Mnoho ľudí si to neuvedomuje, alebo nechce uvedomiť.Slovensko tento rok skrachovalo.Neviem vám poradiť ako ,ale pripravte sa na to.Teraz sa to len tutlá po voľbách nastane explózia verejných financií.Myslím že gorilou sa tutlá iná vec.Respektíve ak by nebola gorila pred voľbami by sa otvorene hovorilo o ekonomickej situácii na slovensku,a to by bolo pre niektorých horšie ako tá gorila.Len jeden fakt HDP od 1989 na slovensku nominálne niekoľko krát vzrástlo reálne o 100% na cca 75% úroveň Rakúska.Prečo sa nezdvihla aj životná úroveň kde sú tie peniaze.Prečo máte za zlé to že tý ľudia sa proti tomu búria a pýtaju sa kde sú ich peniaze.Ak nechcete neprotestujte sedte doma a čakajte na zázrak.Ale nelámte palicu nad ľudmi ktorým nieje ľahostaný ich živiot.
pepsikova Pozri príspevok
...dovolím si citovať danilu v poslednom príspevku jej témy:
.."Konečne som nadobudla pocit, že poraďákom je vcelku dobre. A so stavom krajiny sú nadmieru spokojní. Teším sa z toho, a Tebe Tvoj optimizmus nech dlho vydrží."

...a ak je somárovi dobre, ide skákať na ľad...raz sme už skákali, štrngali kľúčikmi a vykrikovali kadečo..prevažne mladí ľudia, študenti,ktorých rodičia mali istotu bývania a práce zakotvenú v zákone, vydanom komunistickým systémom..bolo to dobre, každý musel robiť a platiť dane, nebolo potrebné exekútorov, ani vymáhačov a do roboty sa chodilo každý deň a výplata bola vždy presne v ten deň, kedy mala byť...žili sme...a tento život spájame so všeličím zlým, aj dobrým...dnes živoríme, lebo už nemáme s čím spájať..nepokecáme si so susedou v rade na banány, dnes sme rozšafní, hádžeme ich do zlodejov...a demokracia nám zaručuje, že ich máme dosť, tých banánov, a tak môžeme smelo!...a ak sa nájde tisícka presvedčených, že ktorí veria, že protestom dosiahnu vyšetrenie zlodejstva a klamstva, tak pochybovačov je asi ešte viac...pýtam sa, prečo nezobrali kukláči mikiho a iných gorilových do väzby a nevyšetrujú ich?..lebo majú imunitu?..aj haščák má imunitu?..celá penta je teda v parlamente a nedosiahnuteľná..kde sú súdy, prokurátori, polícia?..čakajú, až sa nakradnuté melóniky pekne preperú, popresúvajú a upracú tak, ako tie z predchádzajúcich káuz a nebude čo vracať...čo ma po tom, či miki bude za zlodejinu sedieť 10 rokov v base za naše dane...!!!vyjde a má postarané o krásny život!..
...lebo ak si to preberiem do drobných, ak nejaký chudák šlohne jedno-dve kukurice na družstevnom, dostane dva roky, penta a spol. nakradli neskutočné množstvá kukurice a ešte majú možnosť podávať trestné oznámenia proti tým, ktorí na nich ukazujú prstom...chorý štát...ja by som nemohla ísť protestovať...lebo by ma prvú zavreli za veľkú hubu, lebo som zatiaľ z megafónu nepočula, že podozriví z gorily sedia vo vyšetrovacej väzbe...no a tak sa radím k tým, poraďákom, ktorým je dobre,ale optimizmus nemám...teda v tomto smere nie...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
Bohužiaľ zastupujete priemerného slováka je to spôsobené úplným vymývaním mozgov našimi masovokomunikačnovzdelávacími prostriedkami.V takejto sladkej nevedomosti bohužiaľ žije väčšina obyvateľov tejto krajiny.Prebudenie zo sna bude o to trpkejšie bolestivejšie.Mnoho ľudí si to neuvedomuje, alebo nechce uvedomiť.Slovensko tento rok skrachovalo.Neviem vám poradiť ako ,ale pripravte sa na to.Teraz sa to len tutlá po voľbách nastane explózia verejných financií.Myslím že gorilou sa tutlá iná vec.Respektíve ak by nebola gorila pred voľbami by sa otvorene hovorilo o ekonomickej situácii na slovensku,a to by bolo pre niektorých horšie ako tá gorila.Len jeden fakt HDP od 1989 na slovensku nominálne niekoľko krát vzrástlo reálne o 100% na cca 75% úroveň Rakúska.Prečo sa nezdvihla aj životná úroveň kde sú tie peniaze.Prečo máte za zlé to že tý ľudia sa proti tomu búria a pýtaju sa kde sú ich peniaze.Ak nechcete neprotestujte sedte doma a čakajte na zázrak.Ale nelámte palicu nad ľudmi ktorým nieje ľahostaný ich živiot.
.

..no, mrzí ma dosť, že môj príspevok vyznel ako, že som laxná k protestom...mám len iné otázky..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať