Zavrieť

Porady

tvorba web stránky

Dobrý deň..potrebujem vlastnú webovú stránku.Je tu niekto,kto by ju vytvoril za symbolickú cenu? Skúšam,skúšam a nejde mi to...... má to byť stránka o požičkách.......Ďakujem za odpovede.. nikuska8@zoznam.sk
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ja som este u holica nikdy nebol. Strihal ma vzdy otec a teraz striham aj ja jeho. Nevidim nic zlozite na strihani, akurat treba kvalitne noznice a nejaku tu masinku.
....
Nejak sa uz odbocilo od temy
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Fero11 Pozri príspevok
Ja som este u holica nikdy nebol. Strihal ma vzdy otec a teraz striham aj ja jeho. Nevidim nic zlozite na strihani, akurat treba kvalitne noznice a nejaku tu masinku.
....
Nejak sa uz odbocilo od temy
No ty budeš jeden z tých šikovnejších. Všetko si uděláš sám. Aj slepáka vyoperuješ.

Keď sa niekomu zdá webstránka drahá, tak nech skúsi urobiť si to sám. Alebo nájsť niekoho lacnejšieho. Ale diktovať niekomu za koľko to má urobiť je prinajmenšom divné.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

marjankaj Pozri príspevok
No ty budeš jeden z tých šikovnejších. Všetko si uděláš sám. Aj slepáka vyoperuješ.

Keď sa niekomu zdá webstránka drahá, tak nech skúsi urobiť si to sám. Alebo nájsť niekoho lacnejšieho. Ale diktovať niekomu za koľko to má urobiť je prinajmenšom divné.
Neni problem, ak by som to 2-3 krat videl a mal dostupne prostriedky na to, tak v pohode. Nahoniec ako decko som si mliecne zuby trhal sam
Co sa tyka tvorby webu, tak dnes je taka konkurencia, ze s cenou sa musi ist dole. Niekto chce 300€ pomaly za nic.
Len tak zo srandy dal som si do googla cenniky a vid z jednej nemenovanej:

Grafický návrh webových stránok

Samostatný návrh a vytvorenie designu webu od 119,50 €
Skicovné (pri neprevzatí designu) 50% z ceny designu
Programovanie kódu webových stránok

Samostatné naprogramovanie kódu šablóny stránok na základe klientovho designu
(optimalizované XHTML, CSS)
119,50 €
Tvorba kompletných webových šablón

Návrh designu + naprogramovanie kódu šablóny stránok
(bez implementácie textového a multimediálneho obsahu stránok)
od 219,08 €
Vytvorenie webového projektu

Návrh a vytvorenie designu od 99,58 €
Naprogramovanie kódu šablóny 119,50 €
Implementácia textového a multimediálneho obsahu do 1 stránky * 14,94 € /sk. verzia
Alternatívna jazyková verzia
(z dodaného prekladu)
100% sk. verzie
Copywriting - písanie obchodne úspešných textov pre web 82,98 € /normostrana
* v cene je zahrnutá úprava maximálne 10 obrázkov na stránku. Ďalšie úpravy sú spoplatňované hodinovou sadzbou.
Rozšírenia webových stránok

Kontaktný formulár Zadarmo
E-mailový formulár pre doporučenie stránok známym Zadarmo
Kniha návštev od 53,11 €
Fotogaléria od 79,67 €
Objednávkový formulár 26,56 €
Systém pre vytvorenie ankiet 99,58 €
Novinky (news) 53,11 €
Diskusné fórum od 79,67 €
Ja som spravil asi 5-6 webov, prvy pred 8 rokmi a posledny pred 3 rokmi. Prvy web som zacal robit z dovodu nudy, mal som vela casu a trvalo mi asi 2-3 mesiace, kym som to dal do nejakej slusnej podoby. Mam na tej stranke aj ankety aj knihu navstev (nemysli ankety a knihy navstev typ blueboard (mam kod na svojom webe (sice nie vlastnorucne pisany, ale volne dostupny na nete))), mam tam system noviniek, kontaktny formular a mnoho ineho.
Mne laikovy to trvalo vsetko asi 2-3 mesiace (teraz by mi to trvalo asi tak tyzden (cca 3 roky som uz nevidel html )), takze ludia co sa tym zivia to spravia za 1-2 dni, komplet co sa tyka kodu, layotu, pretoze uz nemusi nic napisat, len pouzije to co uz napisane je ... akurat s dizajnom sa trocha pohra grafik podla toho co chce zakaznik.
Zoberme si podla cennika napr. "Systém pre vytvorenie ankiet 99,58 €"
Koder skopiruje kus kodu Ctrl+C najde miesto v layote kde ma anketa byt a stlaci Ctrl+V (dopise moznosti, napr: ako sa Vam paci stranka, 1. krasna, 2. obstojna, 3. moze byt, 4. nepaci sa mi, 5. uplne hnusna) anketa je hotova. Toto netrva dlhsie ako 3 min a za to chce 100€
Naposledy upravil Fero11 : 20.02.12 at 07:05
0 0
weby weby

weby je offline (nepripojený) weby

Som mladík, ktorý cestuje po svete, zaujíma sa o biznis, marketing, študuje právo a zaujíma sa o ekonómiu rakúskej školy. ...viac
Ahoj. Bude to posobit ako reklama, ale ked vidim, ake ceny si pytaju za weby, tak mi to nedalo a pre kolegov poradakov spravim vynimku. 89€ za web s CMS Joomla vrátane webhostingu a domény na prvý rok. Rychlo, jednoducho, pekne bez dalsich poplatkov az na domenu a web hosting pre dalsi rok 29€/rok. Napis mi na a tu najdes referencie
Ceny nedviham a ponuka sa mi zda fer Hlavne ked chces zacat je to dobre na odraz. A peniaze radsej minaj na copywriterov a na ziskavanie spatnych odkazov na stranku.
Naposledy upravil kopretinka : 15.01.16 at 09:11
0 0
weby weby

weby je offline (nepripojený) weby

Som mladík, ktorý cestuje po svete, zaujíma sa o biznis, marketing, študuje právo a zaujíma sa o ekonómiu rakúskej školy. ...viac
Suhlasim, ceny su v dnesnej dobe preprstene, ale podla mna staci hladat. A ma to dve stranky mince. Klienti chcu stranky a potom zacnu vymyslat, ze sice chcu anketu ale aby sa chovala inak - a to uz 3 minuty nezaberie. Treba to riesit s citom a rozumom. Ja osobne som za low cost riesenia a daju sa na internete najst. Joomla Wordpress. I ked osobne si myslim, ze je lepsie niekomu to dat spravit, pretoze kamarat ktory ma videl za tym pracovat bol rozcarovany, ako to v skutocnosti dlho niekedy trva, pretoze klienti maju nezmyselne poziadavky. Proste vyberat rozumne.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Myslel som si, ze firmy ktore sa zivia tvorbou webov, skutocne aj tie weby tvoria. Ja som weby nikdy nerobil, len take jednoduche, mozem povedat, take poloprofesionalne (pre zakaznikov (kamaratov) som spravil asi 3) ale ja som kod normalne pisal rucne, pozicovanie css, (este vtedy) html a php.
Ale dnes ?????
Pozeram, ze strasne vela web tvorcou, nerobi nic, len prenesie na FTP zakaznika hotovy projekt (joomla, wordpress, drupal atd ...) a max. tak trocha upravi grafiku (co je vlastne logo), prip. vymeni sablonu (znova stiahnutu z webu (dnes je free sablon habadej)).
Takze POZOR !!! dnes tvorba webu, nieje tvorba webu, ale nakopirovanie (nainstalovanie) hotovych projektov na FTP a upravy logo zakaznika. Cez klikaciu administraciu spravy menu, ankety, dokonca aj moduly eshopov su uz free atd ...
Niekedy pred par rokmi to bolo tak, ze grafik zakaznikovy urobil grafiku, vzhlad ako bude web vyzerat a koder web naprogramoval, presne podla poziadaviek zadavatela. Da sa povedat, ze ako grafik, tak aj koder na tom skutocne pracovali a zasluzili si aj odmenu
Ale dnes je to ine a "TVORCA WEBU" robi mechanicku pracu.
Samozrejme cest vynimkam, niektore firmy skutocne aplikacie programuju, aj ked napr. eshop uz raz naprogramoval, tak pouziva ten isty vsade a pripadne ho vylepsuje, ale je to jeho praca a vsetkemu rozumie a v pripade poziadavky zadavatela ho vie upravit (zatial co joomlaci povedia, ze sa to neda, lebo nebol vydany plugin, ktory to dokaze).
0 0
weby weby

weby je offline (nepripojený) weby

Som mladík, ktorý cestuje po svete, zaujíma sa o biznis, marketing, študuje právo a zaujíma sa o ekonómiu rakúskej školy. ...viac
Tak ale na to mas megaprofesionalov, ktori robia projekty za velke peniaze pre velke firmy s mnozstvom inych funkcionalit. Ceny idu dole kvoli tomu, ze v tej oblasti bol obrovsky pokrok. Mozes si aj dnes spravit poriadne klasicke saty na kolovratku. Dnes doba ide na technologie a robenie veci co najvyhodnejsie pre zakaznika. Takze pokial chce niekto pekny web odporucam si kupit stranku, aj ked nie je pisana rucne. Ma to ten isty efekt, ak nie lepsi. A je to podstatne lacnejsie.
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

Fero11 Pozri príspevok
Ale dnes ?????
Pozeram, ze strasne vela web tvorcou, nerobi nic, len prenesie na FTP zakaznika hotovy projekt (joomla, wordpress, drupal atd ...) a max. tak trocha upravi grafiku (co je vlastne logo), prip. vymeni sablonu (znova stiahnutu z webu (dnes je free sablon habadej)).
Takze POZOR !!! dnes tvorba webu, nieje tvorba webu, ale nakopirovanie (nainstalovanie) hotovych projektov na FTP a upravy logo zakaznika. Cez klikaciu administraciu spravy menu, ankety, dokonca aj moduly eshopov su uz free atd ...
Tak to by som ti doprial implementovat sablonu, ktoru si kupil zakaznik do nejakeho systemu (napr. WordPress, Joomla a pod.). Casto krat je s tym viac prace, ako keby to clovek napisal nanovo. Tych poziadaviek je nekonecne vela, na pohlad zakaznika drobnosti, kde musi clovek preluskat cely kod sablony a kopec veci preprogramovat. A to ani nehovorim o tom, ze zaucit zakaznika aby si manazoval obsah webu sam, to je viac prace ako s webom.
A to ze su ceny teraz nizke, maju na svedomi fusei, ktori sa vsetkemu rozumeju, robia za par eur, ale potom to nedotiahnu do konca a aj to tak vyzera (cest vinimkam). A renomovane firmy robia akoze lacno (ze web od 199), ale ked si clovek da spravit ponuku, tak tam prirataju formular za 80, galeriu za 80, manazovanie obsahu za 150 a tak dalej, a nakoniec je z toho 1000. Na druhej strane nizke ceny robia aj sikovni studenti (vsak studuju, nepotrebuju zarabat na zivobitie), ktori casto spravia fakt dobru pracu, ale problem je u nich spolahlivost, komunikacia so zakaznikom, dodrziavanie terminov, a nejake opravy v buducnosti ak budu potrebne.
0 0
GM4Des GM4Des

GM4Des je offline (nepripojený) GM4Des

AK BY NIEKTO POTREBOVAL WEBOVU STRANKU TAK SOM JU OCHOTNY SPRAVIT FAKT ZA SYMBOLICKU CENU od 20 € do 30 € podľa obtiažnosti a náročnosti. Niektore moje projekty:

No musíte počítať že tých 20 až 30 EUR je za moju prácu, ale ešte budete potrebovať okolo 35 EUR/ROK pre poskytovateľa webpriestoru a zakupenie domeny (.sk)

AK MATE ZAUJEM NAPIŠTE MI NA:
Naposledy upravil kopretinka : 15.01.16 at 09:11
0 0
2weird2die 2weird2die

2weird2die je offline (nepripojený) 2weird2die

....ako už bolo napísané, kvalita často zodpovedá cene.
0 0
GM4Des GM4Des

GM4Des je offline (nepripojený) GM4Des

Sprav lepšie za takúto cenu
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

GM4Des Pozri príspevok
SOM JU OCHOTNY SPRAVIT FAKT ZA SYMBOLICKU CENU od 20 € do 30 €
To je neuveritelne, ako je schopna stlacit cenu takato jednoducha debata tu + konkurencia. Cakam, ze zajtra tu bude ponuka za 9.99.

Trocha mito pripomina ten stary bratislavsky vtip, (este ked jestvovala Vydrica), ze najlacnejsie slapky su na Vydrici - da ti za rohlik a este ti z neho da odhryznut...
0 0
michaelson michaelson

michaelson je offline (nepripojený) michaelson

Ja spravim webstranku za bezkonkurecne najnizsiu cenu len za 19,99 , kto da nizsiu cenu ? ta co, sme tu vsetci? a preco? lebo som VAS KAMARAT otazka 5minut a web frčí
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
jeesis maria co vam to uz preskocilo? GM4Des ten program máš WebSite X5 máš free verziu alebo platenú?
0 0
GM4Des GM4Des

GM4Des je offline (nepripojený) GM4Des

Mám kúpenú verziu. Preco?

Este nieco mimo temy. Si z Belianskych Tatier? Mozem vediet odkial? Ja tam pracujem.
0 0
GM4Des GM4Des

GM4Des je offline (nepripojený) GM4Des

Viem že su to hory. Ale nachadzaju sa tam aj obce ako je Ždiar, Tatranska Javorina, Podspady, Tatranska Kotlina atď. A tam bývajú ľudia
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jj mas pravdu, nedavno co to uradnickovia pomenili, tak mesto vysoke tatry ma snad na dlzku 30km
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať