Zavrieť

Porady

Trogir alebo Tučepi?

Zdravim Vás,
chcel by som poprosiť o radu. Chystám sa tento rok prvykrát v živote k moru. Dostal som dobré ponuky z Trogiru a Tučep. Vybral som si niečo južnejšie, keďže chcem ísť ešte pred sezónou. Cestujem spolu s priateľkou, rodičmi a 2 a pol ročným bratom. Chcem sa teda opýtať, kde je to lepšie pre take male dieťa, hlavne pláž a vstup do mora. Poprípade nočné vyžitie pre dospelých.
Ďakujem veľmi pekne.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
neviem, ale myslim, ze tato tema bola o Tucepi a Trogire, ci nie?
alaya má pravdu , táto téma je Trogir alebo Tučepi. Hneď prvá strana dala jasnú odpoveď že Tučepi, tak že už len mimo témy / v júny zorganizujem stretko na Rhodose za last minute ceny/
Záujemcovia hlásiť sa vopred
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Môj kamarát s manželkou zvykol chodiť do chorvátska, last minute koncom augusta. Jeden deň zaplatil a na druhý cestoval, nikdy nevedel že v akej izbe to bude vlastne bývať, ani s akým vybavením bude tá izba. Minulé leto si kúpil dovolenku vopred, a konštatoval, že predtým nikdy nemal také dobré ubytovanie, že teraz mu nikto nepovedal, ak mal nejaký problém, že čo otravuješ, čo očakávaš za takú cenu. Že si odteraz radšej doplatí tých pár eur, aby mal naozajstnú v pohode dovolenku.
0 0
kokosko kokosko

kokosko je offline (nepripojený) kokosko

Ja by som do Tucepov nesla,chodim tam s rodinou uz 12 rokov,ale mozem jednoznacne povedat,ze minuly rok sme tam boli naposledy.Je to tam uz prepchate,plaz je znecistena,strasne vela turistov,na kazdom kroku su psie vykaly,pretoze teraz je moda mat psikov,len nikto sa tam nestara o to aby to tam niekto pozbieral,detske ihriska vybudovali najakych 9 rokov dozadu a mozem vam povedat,ze odvtedy sa riadne zmenili,su otrasne,spinave a hlavne rozbite,domorodci chcu cez sezonu vela zarobit,prepcaju tam,ale o okolie a o plaz sa vobec nestaraju,sme velmi po minulom roku znechuteny a urcite tam uz napojdeme,odporucila by som Nin alebo Sabunike.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

trogir je jedno z najkrajších miest, čo som videl...ked som tam bol, tak nám ako atrakciu ukazovali jachtu bernieho ecclostone, či ako sa to volá - to je šéf F1...
niekto pre domnou kritizoval nočný život..každý den tam hrali živé kapely, dixilend a pod., na hrade boli koncerty operné....mesto krásne žilo..., kusoček odtial je split s rímskymy pamiatkami,..počasie - teda teplú voda bude asi rovnaká, nie je to ani 100 km od seba...bez problémov najdeš ubytovanie na súkromí v oboch, na tvojom mieste by som išiel kludne na blink, zastavil sa v trogire a keby sa ti nepáčil, hajde do tučepi....
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Trogir je naozaj krasne mesto, ale co sa tyka plazi na okoli, nie vsetky su vhodne pre deti. Na blizkom ostrove Ciovo su dost casto kamenite plaze so zlym pristupom do vody. Kto by mal zaujem o tuto lokalitu, viem dat kontakt na sprostredkovanie ubytovania - vie poradit aj vhodne plaze.
Plaze s dobrym pristupom pre deti su v komplexe Medena /je to asi 4 km od Trogiru/ a aj v Okrug Gornji.

Par fotiek z cesty na Ciovo :

http://www.porada.sk/album.php?albumid=1400

Minuly rok som si konecne bola pozriet archeologicku lokalitu Salona pri Splite - urcite odporucam navstevu a prikladam par fotiek.

http://www.porada.sk/album.php?albumid=1399


bjuty smis Pozri príspevok
trogir je jedno z najkrajších miest, čo som videl...ked som tam bol, tak nám ako atrakciu ukazovali jachtu bernieho ecclostone, či ako sa to volá - to je šéf F1...
niekto pre domnou kritizoval nočný život..každý den tam hrali živé kapely, dixilend a pod., na hrade boli koncerty operné....mesto krásne žilo..., kusoček odtial je split s rímskymy pamiatkami,..počasie - teda teplú voda bude asi rovnaká, nie je to ani 100 km od seba...bez problémov najdeš ubytovanie na súkromí v oboch, na tvojom mieste by som išiel kludne na blink, zastavil sa v trogire a keby sa ti nepáčil, hajde do tučepi....
Naposledy upravil GABAZ : 25.02.12 at 18:01
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Choď individuálne do Tučepi za Stankiho mamou/ majiteľ CK MORE dom za hotelom Alga 80m od mora apartmán , výhľad nie na more ,ale na Biokovo som platil 25Eur/noc bývali sme 2+1 celý jún. Dobro došli.
Cez CK MORE ten apartmán stojí cca 60EUR/noc
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
bubkoch Pozri príspevok
hehe, ked len letiskove poplatky pri 2+1 su cca 300€, poistenie a dalsie poplatky su dalsich cca 50-100€ tak ked najdes letenky, ubytovanie a all inclusive pre 2+1 za celkovo 150€ tak mi hned rezervuj
bubkoch a neveriaci , tu mate zajazdy za 300 Eur
http://www.travel.sk/
http://airstop.sk/
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pivko Pozri príspevok
asi ti v škole nešla násobilka ,lebo x 2 je to stále len 1.080 Eur a to že si dal za Rhodos 2.000 Eur last minute tak si to preplatil fest.
V júny sa vrátime k téme potom ti to dokážem.
pivko, dneska je 16.5. daleko je do júna )
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V Turecku je už teplo , v sobotu letím
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak hod ktorý zájazd a celkovú cenu
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja idem na 16 dni a hotel vyššej kategorie , ale komu stačí 3* all tak sa do 300/osoba na týždeň zmestí v pohode.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
pivko Pozri príspevok
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa
pivko Pozri príspevok
Ideme rátať, cesta z SK autom cca 300 EUR , ubytovanie 4 dospelí + dieťa komfort Tučepi min. 70 EUR/noc x 11 = 770 EUR
spolu cca 1.070 EUR a ešte nejedli a nepili čo v mojom prípade by na 11 dní pre toľko ľudí znamenalo + min. cca 600 EUR.
tak že sme na sume 1.770 EUR.
2010 som bol na Rhodose last minute hotel Irene Palace**** , bol som nedočkavý tak som sa splašil týždeň vopred a zaplatil za 2 dospelí+ dieťa All inclusive 1.300 EUR . Na dovolenke sme sa zoznámili s rodinou čo kupovala ten istý zájazd 2 dni pred odletom a zaplatili komplet 540 EUR.
Hotel , fantázia hlavne pre deti , animačné programy All tiež na úrovni /UZO, ALEXANDER, PIVKO atd..../
Jún , vzduch 37c voda 26c.
Tak že tak.
Už sa neviem dočkať toho 4* AI do Grécka za 540€
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Letko Pozri príspevok
Už sa neviem dočkať toho 4* AI do Grécka za 540€
Ja nebudem kvoli tebe tráviť čas sledovaním last minitov.
Že si ty neschopný nájsť lacný zájazd je tvoj problem.
Ten 4* Rhodos malo pred 2 rokmi FIFO , odlet 6.6. na 11 dni.
Choď si to overiť.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
pivko Pozri príspevok
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa
pivko Pozri príspevok
Ideme rátať, cesta z SK autom cca 300 EUR , ubytovanie 4 dospelí + dieťa komfort Tučepi min. 70 EUR/noc x 11 = 770 EUR
spolu cca 1.070 EUR a ešte nejedli a nepili čo v mojom prípade by na 11 dní pre toľko ľudí znamenalo + min. cca 600 EUR.
tak že sme na sume 1.770 EUR.
2010 som bol na Rhodose last minute hotel Irene Palace**** , bol som nedočkavý tak som sa splašil týždeň vopred a zaplatil za 2 dospelí+ dieťa All inclusive 1.300 EUR . Na dovolenke sme sa zoznámili s rodinou čo kupovala ten istý zájazd 2 dni pred odletom a zaplatili komplet 540 EUR.
Hotel , fantázia hlavne pre deti , animačné programy All tiež na úrovni /UZO, ALEXANDER, PIVKO atd..../
Jún , vzduch 37c voda 26c.
Tak že tak.
pivko Pozri príspevok
Ja nebudem kvoli tebe tráviť čas sledovaním last minitov.
Že si ty neschopný nájsť lacný zájazd je tvoj problem.
Ten 4* Rhodos malo pred 2 rokmi FIFO , odlet 6.6. na 11 dni.
Choď si to overiť.
Ty si frajeroval, že taký zájazd nájdeš, že sa môžeme s tebou staviť
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale v júny, teraz je len máj....tak mu dajte čas
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Letko Pozri príspevok
Už sa neviem dočkať toho 4* AI do Grécka za 540€
Letko , pozri dnes travel.sk najdeš tam minimálne 10 zájazdov do Grécka 4* all s konečnou cenou pre 2 osoby do 600 EUR.
Naposledy upravil pivko : 10.06.12 at 13:02
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
pivko Pozri príspevok
Letko , pozri dnes travel.sk najdeš tam minimálne 10 zájazdov do Grécka 4* all s konečnou cenou pre 2 osoby do 600 EUR.
Pozerám teraz a zatiaľ najlacnejšie vychádza Alfa Beach za 670€ pre dvoch AI, odlet dnes z BA. Zaujímavá ponuka Ešte trochu a dostaneme sa na cenu pod 600
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Toto už je lepšie
http://www.travel.sk/dovolenka/turec...-10|2013-03-10
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Letko , toto mi došlo teraz 5* all 11 noci !!!! komplet 300 EUR
utekaj na letisko.
FIRO ULTRA LAST MINUTE Kemer Resort *****, 15.06.-26.06.2012, odlet Košice 18:30 iba 300 EUR komplet

Aktuálna ponuka
300 EUR komplet s poplatkami, odlet 18:30
Turecko- Turecká riviéra
Kemer Resort *****
Košice
15.06. - 26.06. 11 ultra all inclusive 120.00 €
(1 039.00 €)
Turecko- Turecká riviéra
Kleopatra Ada ****
Košice
17.06. - 24.06. 7 all inclusive 120.00 €
(499.00 €)
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ďakujem Pivko,

parádna ponuka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať