Zavrieť

Porady

Pôžička zo ŠFRB

Dobrý deň,vie mi niekto prosím poradiť vo veci pôžičiek zo ŠFRB?
Je možné získať úver tiež na kúpu domu? Na nete som sice nasla prehlad poskytovanych podpor,ale nie je mi jasne ci položka- "Kúpa bytu v rodinnom dome" sa vztahuje na toto alebo ako je to?Na kúpu bytu je tam iná položka (Kúpa bytu v bytovom dome).
Prosím ak máte niekto s tým skúsenosti alebo vedomosti,poraďte.
ĎAkujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Pôžičku zo ŠFRB je možné získať, ale len na kúpu "nového" domu. Nie je možné finančné prostriedky použiť na kúpu staršieho rodinného domu.

    skvarki je offline (nepripojený) skvarki

    skvarki
    Zo SFRB bolo mozne dostat peniaze aj na kupu domu ale len do dvoch rokov od kolaudacie. Platilo to minuly rok, tak si treba zistit podmienky na rok 2006.

    filka je offline (nepripojený) filka

    filka
    Dakujem,presne som to teraz pozerala v zakone,je to len na kupu domu do 2 rokov od kolaudacneho rozhodnutia...

    Rupert je offline (nepripojený) Rupert

    Rupert
    skvarki
    Zo SFRB bolo mozne dostat peniaze aj na kupu domu ale len do dvoch rokov od kolaudacie. Platilo to minuly rok, tak si treba zistit podmienky na rok 2006.
    Potvrdzujem, že iba na stavby (domy,byty) u ktorých neprebehlo viac ako 2 roky od kolaudácie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.