Zavrieť

Porady

Aku cenu internetu, rychlost, cena pripojenia si predstavujete v dnesnej dobe

Zdravim,
zaujimal by ma Vas nazor na cenu internetu za mesiac, rychlost.
Cenu pripojenia. Hlavne lokality kde je max, dsl pripojenie alebo internet.


Ake ceny si predstavujete, najlepsie keby ste boli realni....
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ľubomír Pozri príspevok
Slovanet, optika 40Mb/s. Cena aj káblovkou 23,5€ prvých 18 mesiacov , duhých 18 mesiacov 29€. Dáta aj čas neobmedzene.
jahoszmsk Pozri príspevok
tak to máš dosť drahý inernet... optika Telecom tiež okolo 40Mb/s za 18€.
Slovanet bol vždy drahý a sú to obyčajní vydriduchovia, čo sa preslávili zavedením FUP bez akehokoľvek upozornenia zákazníkov, porušením zmluv a spomalením internetu na nepoužiteľný...nikdy v živote o nich nechcem už ani počuť, je na nete o nich celý román...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Halli Pozri príspevok
Slovanet bol vždy drahý a sú to obyčajní vydriduchovia, čo sa preslávili zavedením FUP bez akehokoľvek upozornenia zákazníkov, porušením zmluv a spomalením internetu na nepoužiteľný...nikdy v živote o nich nechcem už ani počuť, je tu o nich celý román...
mne vychádza tu u nás slovanet ako najlepší,mám ho od začiatku....a čo je to FUP?
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Halli Pozri príspevok
Slovanet bol vždy drahý a sú to obyčajní vydriduchovia, čo sa preslávili zavedením FUP bez akehokoľvek upozornenia zákazníkov a spomalením internetu na nepoužiteľný...nikdy v živote o nich nechcem už ani počuť, je tu o nich celý román...
Nechápem, veď to je s káblovkou. Cena za samostatný net je 12,5€. Opakujem otázku: Vidí sa ti to veľa? Aké spomalenie netu? Veď je to bez obmedzenia dát as času. Mám od nich net 3 rok a pohoda Nič také čo opisuješ sa mi nestalo.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ľubomír Pozri príspevok
Nechápem, veď to je s káblovkou. Cena za samostatný net je 12,5€. Opakujem otázku: Vidí sa ti to veľa? Aké spomalenie netu? Veď je to bez obmedzenia dát as času. Mám od nich net 3 rok a pohoda Nič také čo opisuješ sa mi nestalo.
bolo to v 2007 a to som si s nimi užila, to mi ver...bola som v práve a tak to aj skončilo , právo bolo na mojej strane...aspoň raz začas v tomto gorilom štáte...

kopretinka Pozri príspevok
mne vychádza tu u nás slovanet ako najlepší,mám ho od začiatku....a čo je to FUP?
Jasne už si nedovolia to, čo urobili pred cca štyrmi rokmi, lebo stratili veľa zákazníkov...vygoogluj si alebo si daj do vyhľadavača Slovanet a jeho vzťah k zákazníkom...




opravila som roky, ani som si neuvedomila, že už to tak rýchlo ušlo.
Naposledy upravil Halli : 24.02.12 at 20:20 Dôvod: oprava rokov
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

kopretinka Pozri príspevok
mne vychádza tu u nás slovanet ako najlepší,mám ho od začiatku....a čo je to FUP?
http://www.slovanet.sk/menu/zfp_fup_adsl.html
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ľubomír Pozri príspevok
Nechápem, veď to je s káblovkou. Cena za samostatný net je 12,5€. Opakujem otázku: Vidí sa ti to veľa? Aké spomalenie netu? Veď je to bez obmedzenia dát as času. Mám od nich net 3 rok a pohoda Nič také čo opisuješ sa mi nestalo.
ja platím 16,iba za net,káblovku nemám
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

kopretinka Pozri príspevok
ja platím 16,iba za net,káblovku nemám
Pozri si ich stránku. S káblovkou je to okolo 26€ na dva roky. Ja to mám na tri roky a je to akcia, 18 mesiacov zhruba 23€ a ďaľších 18 mesiavov 29€. Neviem aké majú iní skúsennosti so Slovanetom ale ja som ušiel od pomarnča ku ním a som naozaj spokojny.
Naposledy upravil Ľubomír : 24.02.12 at 20:08
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

dík....ja nesťahujem toľké objemy,takže mňa by nemali "spomaľovať".....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

FUP (Fair User Policy): v jednoduchosti - je napr. stanovené denne 3GB dát (ku mne a odo mňa sa zráta!) pri rýchlosti napr. 2Mb/s (ako šprintér). No táto hranica (3GB dát) sa prekročí a aby aj ostatní mohli "sosať" tak tebe jednoducho "priškrtia rýchlosť" na napr. 512 kb/s (teda ako chodec). Po polnoci však opäť letíš ako šprintér.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

áno pekne sa to číta, ale ak ti to urobia protiprávne a počas viazanosti bez tvojho súhlasu a predošleho upozornenia a s neobmedzeným internetom.?..v tej dome za 1340sk mesačne....že sa nedostaneš do banky, neotvoríš mail, čakaš márne na odozvy...všetko mám nafotené a zdokladovane...fúúúj už ani sponemuť na to nechcem...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

misoft Pozri príspevok
FUP (Fair User Policy): v jednoduchosti - je napr. stanovené denne 3GB dát (ku mne a odo mňa sa zráta!) pri rýchlosti napr. 2Mb/s (ako šprintér). No táto hranica (3GB dát) sa prekročí a aby aj ostatní mohli "sosať" tak tebe jednoducho "priškrtia rýchlosť" na napr. 512 kb/s (teda ako chodec). Po polnoci však opäť letíš ako šprintér.
Miši, na 512? haha, to si mal vidieť vtedy...moja rýchlosť a stoviek iných bola okolo 1,2 - 2,5 kb/s na NEOBMEDZENOM 1340,-korunovom internete!

Ale kašľať na nich , ja už nikdy a kto chcete dajte...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

dnes som videla pred vedľajším domom auto s reklamou na toto:http://www.kiki.sk
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Halli Pozri príspevok
Miši, na 512? haha, to si mal vidieť vtedy...moja rýchlosť a stoviek iných bola okolo 1,2 - 2,5 kb/s na NEOBMEDZENOM 1340,-korunovom internete!
Mne sa nič podobné za tri roky nestalo. A to im nerobím reklamu. Na optike sú u nás jednička. Parametrami aj cenou.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ľubomír Pozri príspevok
Mne sa nič podobné za tri roky nestalo. A to im nerobím reklamu. Na optike sú u nás jednička. Parametrami aj cenou.
..ano bolo to v 2007- mom, takže museli zmeniť marketing ak si chceli udržať zákazníkov...ale ja už im v živote veriť nebudem.. len toľko.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Halli Pozri príspevok
..ano bolo to v 2007- mom, takže museli zmeniť marketing ak si chceli udržať zákazníkov...ale ja už im v živote veriť nebudem.. len toľko.
Iste. Nemám dôvod ti neveriť. Iba hovorím, že už je to asi v z ich strany v poriadku.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Čo napíšete na toto.http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2...-dat-za-180-kc
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
to máš tak: generácia našich rodičov a čiastočne aj naša tu niečo vybudovala; gorily to za judášsky peniaz sprivatizovali, lobingom si nechali vytvoriť monopolné prostredie, a tak nás teraz a ešte pár rôčkov budú nekresťansky zdierať - a je jedno, či sú to telekomunikácie, energie, phl,....
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať