Zavrieť

Porady

bastardi

Nepozeral nahodou niekto film na joj plus 22.2.2012 o 21:15 ?
Volal sa Bastardi. A to co som tam videl, som nevidel este nikdy ani medzi tymi najhnusnejsimi a najdrzejsimi detiskami co som poznal.
Neviem ako je to teraz so zakonmi, ale moze sa vobec take nieco vysielat pred 22:00 ??
Ja by som to nepovolil ani po 00:00 a teda vobec by som to nepovolil vid trailer http://filmy.huste.tv/drama/bastardi.html
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Nokerla Pozri príspevok
to si vydedukovala z toho filmu? ci podla Teba ten film tak vplyva na ludi, ze sa deje to co si napisala?
Ja placem, ale od smiechu
Ja som ten film nevidel,len ten úryvok v zadaní témy.A nie je to tak?
Istá skupina,vravia si aj vyvolení,sa snaží miešaním kultúr a zvykov,tolerovaním buzerantstva a iných úchylok o morálny úpadok ľudstva,aby bolo lepšie manipulovateľné.
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

marleau Pozri príspevok
Ja som ten film nevidel,len ten úryvok v zadaní témy.A nie je to tak?
Istá skupina,vravia si aj vyvolení,sa snaží miešaním kultúr a zvykov,tolerovaním buzerantstva a iných úchylok o morálny úpadok ľudstva,aby bolo lepšie manipulovateľné.
Takze film si nevidel, ale uz hodnotis na koho ako vplyva....zaujimave
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
marleau Pozri príspevok
Ja som ten film nevidel,len ten úryvok v zadaní témy.A nie je to tak?
Istá skupina,vravia si aj vyvolení,sa snaží miešaním kultúr a zvykov,tolerovaním buzerantstva a iných úchylok o morálny úpadok ľudstva,aby bolo lepšie manipulovateľné.
Ja som ho videl až včera, ale asi si postrehol dobre to s tým úpadkom, tiež mi to tak pripadá a s radosťou sledujem v nedeľu na Spektre Najprísnejších rodičov 12.00, aby som sa ubezpečil, že nie všetci sa zbláznili.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

lubko6394 Pozri príspevok
Ja som ho videl až včera, ale asi si postrehol dobre to s tým úpadkom, tiež mi to tak pripadá a s radosťou sledujem v nedeľu na Spektre Najprísnejších rodičov 12.00, aby som sa ubezpečil, že nie všetci sa zbláznili.
Aj včera to bolo,ale z väzenia,kde sa snažili naprávať mladých.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
marleau Pozri príspevok
Aj včera to bolo,ale z väzenia,kde sa snažili naprávať mladých.
Ale ten policajt, čo nechal mladú na pár hodín zadržať na policajnej stanici sa mi páčil viac...
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

Fero111... ten film podľa mňa odráža realitu, ľudia veľmi rýchlo zabudnú na správy ako... mladý cigáni znásilnili, zbili, napadli, okradli, zabili... všetko sa to deje okolo nás... realita je aj to ich správanie v škole... treba ísť na exkurziu do škôl napríklad SNV,Krompachy, Bystrany, Sp.Vlachy, Hrabušice....a xy miest a obcí... stačí dať do googla napadnutá učiteľka napríklad SNV alebo Bystrany či Sp.Vlachy... dočítaš sa viac... áno napadli ich rodičia... ale o pár rokov to budú tí fagani...
pred 20 rokmi sme sa desili, ked sme mali cigánov v triede, hlavne tých prepadnutých, 14 ročný v 5.triede... no vtedy boli taký na škole možno 3-4... dnes? je ich 100-200.... už vtedy robili ostatným zle, ako deti sme sa ich báli a snažili sme sa im vyhýbať... ked taký cigán niekomu v škole niečo urobil, otec šiel k nemu domov a riadne ho vyplieskal so zvolením jeho rodičov... dnes? dnes je v práve cigán, inak je to rasizmus a blablabla a ten otec by šiel na pár rokov sedieť... mne sa stalo, že 2 cigane ma čakali za rohom domu s "vrecúškami telesnej, či prezúvky, neviem" mala som asi 9 rokov, a oni boli mladšie... nikdy predtým som si ich nevšimla, no oni mňa áno... vyhla som sa im oblúkom a behom... nezbili ma, nestihli, ale zato ma stihli opľuť... alebo šli sme zo Slov.raja popri Hornáde, kámoška sa pyšnila novou kšiltovkou z USA ... ale len chvíľu, šli okolo nás 3 cigáni... v momente jej ju strhli z hlavy a utiekli cez ten Hornád do ich osady... no odváž sa ísť medzi nich... kedysi to bolo zriedkavejšie, no dnes je to ich každodenný program...
v kinách práve beží Bastardi2... určite si to nenechám újsť...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať