Zavrieť

Porady

podporte nás

Nechcem zneužívať, ale tak troška. Podporte mi foto na súťaži na facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

nesklamte ma, vaša poraďáčka. Vďaka!!!!!!!!!!!!!! neviem či som to dala do dobrej témy, ale nič podobnejšie som v ponuke nenašla. Nerada to robím, ale doteraz sme boli iba pri bežnom hlasovaní a niekto nás už predbieha, možno práve takýmto spôsobom ako som nakoniec dnes zvolila aj ja. Ešte raz vďaka.
Naposledy upravil ela77 : 01.03.12 at 13:22
Usporiadat
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Bude mi klikať syn a nevesta, ja nie som na Facebooku. Ako často sa to kliká?
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Bude mi klikať syn a nevesta, ja nie som na Facebooku. Ako často sa to kliká?
Terezka, si zlatá...asi len raz a končí to 2.3.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Klikám
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
...posúvam....
1 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
kliknuté
1 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
posúúúvam...:-)
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Žienky ste zlaté, vrelá vďaka vám. Rodina sa mi smeje, že by som mala ísť robiť predvolebnú agitátorku pre strany a pre tie vaše chvály v komentoch som normálne podrástla. Ja som sa to dozvedela až teraz keď mi prišli vnúčence na jarné prázdniny.
Neviete si predstaviť ako mi je príjemne pri srdiečku, nielen pre tie hlasy, ale hlavne preto, že ste také zlaté, akoby ste mi boli jedna rodina a to myslím teraz úplne vážne. Malo by to vraj končiť do konca februára a to už je teraz za dva dni i keď je tam síce napísané že do 2.3., ale hlasovať sa môže iba do 29.2. Pomohli ste veľmi. Prajem veľa zdravíčka vašim dietkam a poniektorým aj vnúčatkám, aby ste mali z nich radosť tak ako mám ja.
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ela77 Pozri príspevok
Žienky ste zlaté, vrelá vďaka vám. Rodina sa mi smeje, že by som mala ísť robiť predvolebnú agitátorku pre strany a pre tie vaše chvály v komentoch som normálne podrástla. Ja som sa to dozvedela až teraz keď mi prišli vnúčence na jarné prázdniny.
Neviete si predstaviť ako mi je príjemne pri srdiečku, nielen pre tie hlasy, ale hlavne preto, že ste také zlaté, akoby ste mi boli jedna rodina a to myslím teraz úplne vážne. Malo by to vraj končiť do konca februára a to už je teraz za dva dni i keď je tam síce napísané že do 2.3., ale hlasovať sa môže iba do 29.2. Pomohli ste veľmi. Prajem veľa zdravíčka vašim dietkam a poniektorým aj vnúčatkám, aby ste mali z nich radosť tak ako mám ja.
Eliška, určite môžem povedať za všetky ochotné Poraďáčky a Poraďákov , že sme to urobili s radosťou, pretože malý /akože sa volá? / je na tom zábere prerozkošný......dúfam, že sa podarí ešte nazbierať zopár hlasov k výhre.......
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Odklikli syn, nevesta, kámoška a ešte idem nahovoriť mladých susedov, možno sa to rozletí aj medzi ostatné " decká ".
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kliklááá som!..držím palčoky , ten maličký princík je nádherný...
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ja som z toho jeleň, kde to mám kliknúť, na tú fotku malého?
Inak, krásna fotka, krásne, modré očká
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
truch Pozri príspevok
Ja som z toho jeleň, kde to mám kliknúť, na tú fotku malého?
Inak, krásna fotka, krásne, modré očká
Daška, tu na tomto linku stačí pod fotkou kliknúť na páči sa mi....
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

klikla som, mám tam teraz, že už se mi to nelíbi je to ok?
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

žienky ešte vám znova ďakujem ste zlaté, ale predbehli nás zase s tým ľadovým psom, hoci naši nechceli aby som prosila o pomoc vás aj tak nerozumiem ako je možné, že niekto má za dva dni od dodania foto tak veľa. Ale pozrela som si protivníka a má cez 300 priateľov na fecebooku. Nechápem to, veď to nedokáže so všetkými komunikovať. O čom to je. Je to síce jej vec, ale škoda, že sa tieto siete potom kazia a tie priateľstvá a skupiny sú len akože pre oko.Ale to sú mladí ľudia a taká je doba, nepatrí sa mi kritizovať. My sme boli tiež mladí.
My sme foto dali pred dvoma týždňami(teda nevesta, ja som to zistila až teraz keď prišli na jarné prázdniny)a poctivo zbierali za tú dobu hlasy a boli sme prví s náhodnými hlasmi, ale keďže o súťaži nevie každý, tak som potom skúsila pomoc u vás aj ja. Ešte uvidíme ako to dopadne. Ale súťaž je tiež ako hra, tak to tak aj budeme brať. Ja som sa popýšila s vnúčikom, vám som trocha narobila starosti, niektorých som navnadila na vnúčence, že? Ale i tak sme spokojní a ďakujeme. Pepsíková to vystihla, že je to prekvapená tvárička zo snehu. Je to ozaj tak. Vďaka kočky (ak vás môžem tak nazvať a niektorým polichotiť, hlavne tým v mojom veku) Posielame božtek s malým Miškom.
1 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

tá fotka je nádherná
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

truch Pozri príspevok
klikla som, mám tam teraz, že už se mi to nelíbi je to ok?
Dáška, keď ti píše, že "už se ti to nelíbí" znamená to, že už si hlasovala, a druhý raz už nemôžeš. To som bola poučená dcérou.
3 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

klikla som, už ma opäť pustilo
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Dáška, ty si čarodejka...mňa nepustí.
Ako som čítala prvý marcový týždeň majú zverejniť výsledky...som zvedavá, či nebudú nejak inak posudzovať, nielen počet hlasov za krátky čas...veď predsa aj koľko komentárov je pod fotečkou, že sa im páči- pod tou druhou žiadny, koľko zdieľaní....no neviem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj mňa fčilok pustilo...
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Ďakujem vám všetkým za povzbudivé a lichotivé komentáre, ale nepodarilo sa nám asi zvíťaziť, lebo konkurencia zaútočila svojimi 350 priateľmi na facebooku a to je už sila. Predstihli nás myslím o 47 hlasov. Hoci my sme mali foto od 14 februára a pozvoľna sme nechávali na náhodu, keďže však o tejto súťaži sa dalo zistiť iba najbližším a priateľom tak sme poctivo aj viedli a konkurencia pridala foto 26.februára a za dva dni mali asi 150 hlasov, tak som sa rozhodla dať vedieť o tejto súťaži známym cez fóra ku ktorým patrí aj porada. Pomohli ste veľmi, povzbudili, pochválili, hlavne ďakujeme za krásne komentáre, ktoré konkurencii chýbajú.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať