Zavrieť

Porady

podporte nás

Nechcem zneužívať, ale tak troška. Podporte mi foto na súťaži na facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

nesklamte ma, vaša poraďáčka. Vďaka!!!!!!!!!!!!!! neviem či som to dala do dobrej témy, ale nič podobnejšie som v ponuke nenašla. Nerada to robím, ale doteraz sme boli iba pri bežnom hlasovaní a niekto nás už predbieha, možno práve takýmto spôsobom ako som nakoniec dnes zvolila aj ja. Ešte raz vďaka.
Naposledy upravil ela77 : 01.03.12 at 13:22
Usporiadat
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

neviem ako pridať foto vôbec mi to pri odpovedaní na tému neponúka prílohu (ponuka so spinkou), tak skúsim ešte pridať fotečku malého špunta, ktorému ste fandili. Je to fotka deň pred oslavou prvých narodenín v januári, spadol chudiak na legovu kocku a poranil sa ale vidíte, že to bral športovo a tak športovo berieme aj výsledky súťaže, hlavne že sme našli medzi vami fandov.
Miško_n.jpg
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Eli, mne tú fotku nechce ukázať
Klikla som aj za syna
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

ďalší klik a ešte jeden
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mne sa dalo aj teraz...ale nikde neviem zistiť, či je to ešte aktuálne...ale však mne sa to slniečko páči aj tak...
2 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ďaľšie 2 kliky, ešte klikať, či už skončilo???
1 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Dnes ráno som pozerala a ešte sa dalo klikať, tak neviem, len pozor, každý môže iba raz, lebo ďalší klik ruší ten pôvodný. Idem pozrieť ako to vyzerá, bola som dnes mimo a ešte som nemala čas popozerať. Ste zlaté ale aj zlatí, našla som tam aj poraďákov mužov, nevedela som že sa dajú pozrieť všetci, myslela som, že iba tí ktorých ukazuje s komentármi.
zdá sa že to ešte funguje, lebo prirátalo ďalšie hlasy
Naposledy upravil ela77 : 02.03.12 at 17:55
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ela77 Pozri príspevok
Dnes ráno som pozerala a ešte sa dalo klikať, tak neviem, len pozor, každý môže iba raz, lebo ďalší klik ruší ten pôvodný. Idem pozrieť ako to vyzerá, bola som dnes mimo a ešte som nemala čas popozerať. Ste zlaté ale aj zlatí, našla som tam aj poraďákov mužov, nevedela som že sa dajú pozrieť všetci, myslela som, že iba tí ktorých ukazuje s komentármi.
zdá sa že to ešte funguje, lebo prirátalo ďalšie hlasy
..

..fuha, tak tomuto nerozumiem...klikla som aj dnes,len neviem, či som dobre urobila...a či neuberám...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Eli, neboj, raz som klikla za seba a raz za syna, teraz ma opäť pustilo
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
truch Pozri príspevok
Eli, neboj, raz som klikla za seba a raz za syna, teraz ma opäť pustilo
mňa vôbec nepustí.....
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ďalšie 2, už ma zase pustilo
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Eli, pustilo ma aj za syna, aj za mňa neviem či je to ok, ale hádam áno. Keď kliknem na páči sa mi, zostane tam nepáči sa mi to. Aj tak je to divné, neviem prečo tam zostane nepáči sa mi to, keď to nie je pravda
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Eli, ja to mám asi pokazené, teraz ma to púšťa stále Keď vypnem poradu a znovu sa prihlásim,tak už tam mám opäť to se mi líbi a u syna " to sa mi páči" Skús, som z toho jeleň
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
truch Pozri príspevok
Eli, pustilo ma aj za syna, aj za mňa neviem či je to ok, ale hádam áno. Keď kliknem na páči sa mi, zostane tam nepáči sa mi to. Aj tak je to divné, neviem prečo tam zostane nepáči sa mi to, keď to nie je pravda
Dáška , to je len možnosť zakliknúť, keby sa ti to prestalo páčiť......

Ak si klineš na názov tej témy....vedľa , jak končí Písečná...tak sa ti otvorí stránka tej súťaže...tam uvidíš, či pripísalo bod a či sa objaví tvoje meno.....lebo ak áno, tak si nejaká protekčná...mňa už nepustí.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.som za seba aj za decko..hádam platí...
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
.som za seba aj za decko..hádam platí...
266 hlasov,ak dobre počítam a Veronika - tam si a tuším i tvoj syn, neviem, ako je zaregistrovaný
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


ela77

22 Hours Ago #2373 pepsi, prepáč, ale musela som sa zasmiať, ty si asi jeden odsúhlasila a druhý zrušila a tak dokola, nie?????lebo po prvom kliknutí ti potom už ukazuje, že sa ti to nepáči a keď klikneš znova tak svoj prvý súhlas zrušíš a aj bodík, si zlatá, cením si snahu..

...ale kdežeee..taká sprostá som neny...ja tam mám každý deň po každom prihlásení, keď idem kliknúť, to "páči sa mi"...kliknem a potom je už " nepáči sa mi"...takže nič neruším...musí to fungovať, teraz som to otestovala aj na deckovom face...a je to oki...tak zadaj info, čo a ako...a malému cmuky..oki?..
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
prvá má 302.....no nikde zmienka, kedy to končí....skúste kliknúť na názov : Súťaž o najlepšiu fotografiu so zimnou tématikou.....tam sú všetky fotky
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Žienky neviem ako to skončí, lebo pokiaľ mám vedomosť tak vyhlasovala súťaž školiteľka fotogr. školenia akože na záver (alebo tak nejak), ale keďže čaká miminko, tuším mala mať termín pôrodu ak sa nemýlim 15.3., tak ktovie možno je v pôrodnici a to nemá kto stopnúť. Pepsiííííííííííí, dúfam, že som sa ťa nedotkla, len mi bolo smiešno ako si to napísala, aj teraz sa usmievam keď to píšem. Si zlatá.Sranda musí byť, že???, Len aby sa z nás nestali závisláčky. od PC.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ela77 Pozri príspevok
Žienky neviem ako to skončí, lebo pokiaľ mám vedomosť tak vyhlasovala súťaž školiteľka fotogr. školenia akože na záver (alebo tak nejak), ale keďže čaká miminko, tuším mala mať termín pôrodu ak sa nemýlim 15.3., tak ktovie možno je v pôrodnici a to nemá kto stopnúť. Pepsiííííííííííí, dúfam, že som sa ťa nedotkla, len mi bolo smiešno ako si to napísala, aj teraz sa usmievam keď to píšem. Si zlatá.Sranda musí byť, že???, Len aby sa z nás nestali závisláčky. od PC.
..
...
neboj, mojík nedotkla!..aj mne to bolo rehot, neboj..v prvom momente, keď si napísala, že klikom ruším ten pred tým, som si aj nadávať začala(a nyje nejako jemne, neboj)...ale dobre to je...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...posielam sladké na noc
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať