Zavrieť

Porady

podporte nás

Nechcem zneužívať, ale tak troška. Podporte mi foto na súťaži na facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

nesklamte ma, vaša poraďáčka. Vďaka!!!!!!!!!!!!!! neviem či som to dala do dobrej témy, ale nič podobnejšie som v ponuke nenašla. Nerada to robím, ale doteraz sme boli iba pri bežnom hlasovaní a niekto nás už predbieha, možno práve takýmto spôsobom ako som nakoniec dnes zvolila aj ja. Ešte raz vďaka.
Naposledy upravil ela77 : 01.03.12 at 13:22
Usporiadat
pre_podnikanie pre_podnikanie

pre_podnikanie je offline (nepripojený) pre_podnikanie

Poskytujeme služby v oblasti: Poradenstvo pri predaji firmy. Oceňovanie firiem. Tvorba business plánov a finančné analýzy. ...viac
pridal som klik aj ja. dufam ze pomoze...
1 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

pozerala som hlasy. Večer som si napísala že je 266 hlasov, odvtedy sa mi ozvali dvaja čo ešte hlasovali a teraz poobede pozerám, že by tam malo byť 268 a je iba 265, tak tomu teraz nerozumiem ja. Iba ak by si to bol niekto rozmyslel, ale to asi nie. Ale tí dvaja poslední sú zarataní aj menovite, tak neviem kde sa stala chyba.
0 0
pre_podnikanie pre_podnikanie

pre_podnikanie je offline (nepripojený) pre_podnikanie

Poskytujeme služby v oblasti: Poradenstvo pri predaji firmy. Oceňovanie firiem. Tvorba business plánov a finančné analýzy. ...viac
nejak zvlastne sa sprava ten FB, ked som pred chvilou pozeral tak tam bolo dokonca len 260 hlasov a ked som urobil refresh tak opat tam bolo 266, ... tak nic pre istotu som tam pridal este jeden hlas
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať