Zavrieť

Porady

Zivnostensky prispevok pre zacinajucich podnikatelov

Chey Chey

Chey je offline (nepripojený) Chey

Neposlete mi prosim niekto link, kde najdem info o veciach ktore mozem/nesmiem zakupit zanho? Ja nemozem nic najst.....dakujem pekne
Usporiadat
dodomore dodomore

dodomore je offline (nepripojený) dodomore

Aspon sa tu spravila naladicka
Ale vazne,dakujem kazdemu,kto mal zaujem mi poradit,avsak som sa fakt vela noveho nedozvedel...
Dokonca ani tabulka,ktora je nazaciatku v xlsm,mi nejde otvorit,lebo mam stary notbuuk s os Xp...
Takze ak dotaciu vyuzijem,viem na co ju pouzit,iba ma fakt zaujimalo,na co este sa da pouzit,a vobec som pritom nemyslel na dovolenku v chorvatsku,ale skor veci,ktore by sa mi fakt zisli,napriklad aj tie gumy na auto...
Este raz dakujem.
0 0
Josephko Josephko

Josephko je offline (nepripojený) Josephko

ja som absolvoval kurz pred tyzdnom cakal som od 10/2011 takze prispevok mas na odvody a na zaciatok podnikania nesmie to byt spotrebny material to ti nerejde a chcel by som sa opytat mam problem s kalkulaciou netusim co tam mam dat nakolko je to vyse 4000e a po odratani odvodov mi zostane 1700e mam tam notebook mobil tlaciaren a nabytok ale stale to nieje dost aby to vykrylo prispevok viete mi poradit niekto co robil plan na poistovnictvo poradenstvo alebo uctovnictvo co ste tam dali?? lebo priestory mam sidla mam na adrese trv. bydliska a netusim co by som tam mohol este dat.......vdaka
0 0
gunagu23 gunagu23

gunagu23 je offline (nepripojený) gunagu23

Zdravím, gumy na auto nekúpiš, lebo to nie je oprávnený výdavok a taktiež nič čo sa týka kúpy nejakej veci do auta, lebo sa to automaticky stáva súčasťou auta a to je už kapitálový výdavok. - toľko narýchlo zo stanoviska, ktoré k tomu dalo MPSVaR, alebo MF SR.
0 0
paula2 paula2

paula2 je offline (nepripojený) paula2

Dobrý večer, aj ja by som sa chcela opýtať ohľadom dotácie z ÚPSVaR... Môj známy si chce otvoriť kaviareň alebo krčmu , čo alebo aké veci si môže z tých peňazí kúpiť , na čo konkrétné tie peniaze použiť , len na zariadenie - teda stoly , stoličky a pod...??? Díky...
0 0
luciana123 luciana123

luciana123 je offline (nepripojený) luciana123

Zita5 Pozri príspevok
Ak ste príspevok na podnikanie už obdržali, tak máte jasne stanovené v Zmluve(dohode s UPSVAR) na čo ste dotáciu žiadali a na čo môže byť použitá .

Alebo len plánujete požiadať o dotáciu ?
Dobrý, chcela by som sa opýtať, či je ten word - Dotácia oprávnené a neoprávnené výdavky, ešte aktuálny? lebo som si ho prezrela, je z roku 2007 a sumy sú ešte v Sk, Dakujem
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Prosim Vas chcem si poziadat o dotaciu z UP. Citam usmernenie Riadiaceho orgánu c. N3/2007 Aktualizácia č.10 .......vie mi prosim Vas niekto vysvetlit aky je rozdiel medzi 600 Bezne vydavky a 700 kapitalove? Napr. Interierove vybavienie mam dat 633001 alebo 713001 ked ho budem kupovat z dotacie?
Dakujem
0 0
Dana 0603 Dana 0603

Dana 0603 je offline (nepripojený) Dana 0603

ahojte vie mi niekto povedať, za koľko dní prídu penieze na účet od podpísania dohody s úradom práce.
0 0
mirka134 mirka134

mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac
Dana 0603 Pozri príspevok
ahojte vie mi niekto povedať, za koľko dní prídu penieze na účet od podpísania dohody s úradom práce.
do mesiaca alebo v závislosti od UPSVaR
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

od 1.4.2013 sa chystajú zmeny, znovu požiadať o príspevok sa bude dať len po 8 rokoch, príspevok sa bude dávať na začiatku 60 % a po roku zvyšok, ale len keď uznajú, že to má zmysel a že sa v podnikaní darí, v niektorých okresoch sa bude zvyšovať suma príspevku, podnikateľ bude musieť predkladať priebežné správy o priebehu podnikania...
3 0
Dana 0603 Dana 0603

Dana 0603 je offline (nepripojený) Dana 0603

Ja som z PB.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Dana 0603 Pozri príspevok
Ja som z PB.
Prídu ti do mesiaca od podpísania dohody.. Na školení vám to predsa povedali, či?
0 0
Dana 0603 Dana 0603

Dana 0603 je offline (nepripojený) Dana 0603

ewita888 Pozri príspevok
Prídu ti do mesiaca od podpísania dohody.. Na školení vám to predsa povedali, či?
Ano povedali, ale ja som chcela vediať či niekomu prišli aj skôr. Dakujem
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

Dana 0603 Pozri príspevok
Ano povedali, ale ja som chcela vediať či niekomu prišli aj skôr. Dakujem
ak by aj niekomu prisli skor, neznamena ze pridu aj tebe, skor neskor ako skor by som tipoval
0 0
Dana 0603 Dana 0603

Dana 0603 je offline (nepripojený) Dana 0603

blavaciko Pozri príspevok
ak by aj niekomu prisli skor, neznamena ze pridu aj tebe, skor neskor ako skor by som tipoval
nepotešil si ma ale asi to tak bude.
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

blavaciko Pozri príspevok
ak by aj niekomu prisli skor, neznamena ze pridu aj tebe, skor neskor ako skor by som tipoval
A záleží aj na vyčerpanosti
(pracovníčky UP / peňazí z EU )
0 0
Dana 0603 Dana 0603

Dana 0603 je offline (nepripojený) Dana 0603

tak prišli mi 16teho. čo je za 16 dní.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať