Zavrieť

Porady

android

zdravim chcem kupiť telefon s androidom len sa chcem opytať či to podporuje pozeranie online televizi napr joj.sk a zaznmamy ako panelak atď alebo či je nejaky program na sledovanie tv stanic dakujem
Usporiadat
sindus sindus

sindus je offline (nepripojený) sindus

robovi Pozri príspevok
To na celom displeji mas len trojuholnik s vykricnikom? Lebo ak ano, tak ho zober tam kde si ho kupila, pretoze je bricknuty. Tzn. ze mas nefunkcnu tehlu. Ak mas ten trojuholnik na notifikacnej liste, tak ju stiahni prstom dole a pozri co tam pri nom pise. Potom budeme mudrejsi.
Dakujem za snahu. Ten vykricnik bol na notifikacnej liste, len som netusila, ze sa to tak prstom stahuje, aby si si mohol precitat :-( no, novy mobil, este ma cakaju zazitky :-)
0 0
sindus sindus

sindus je offline (nepripojený) sindus

Este by som potrebovala vediet, ci sa da vypnut ta uvodna zvucka, ked sa zapina mobil. Mam Prestigio 4040 DUO
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

sindus Pozri príspevok
Este by som potrebovala vediet, ci sa da vypnut ta uvodna zvucka, ked sa zapina mobil. Mam Prestigio 4040 DUO
nepoznam tento telefon,ale skus pohladat v nastaveniach-zvuk
0 0
sindus sindus

sindus je offline (nepripojený) sindus

arizona Pozri príspevok
nepoznam tento telefon,ale skus pohladat v nastaveniach-zvuk
Presla som vsetko, ale nic take ako vypnut uvodnu zvucku (zvuk pri zapinani telelfonu) som nenasla :-(
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sindus Pozri príspevok
Presla som vsetko, ale nic take ako vypnut uvodnu zvucku (zvuk pri zapinani telelfonu) som nenasla :-(
http://androidforum.cz/prestigio-mul...-duo-f446.html
0 0
sindus sindus

sindus je offline (nepripojený) sindus

V tom fore co si mi dal link, tak tam mam niekde najst ako sa vypina uvodna zvucka na Prestigio 4040? Lebo to neviem tam najst :-(
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať