Zavrieť

Porady

ĽUDIA, NEKUPUJTE TO...

Už takmer rok chodím na diagnostiku EAV prístrojom a liečbu biorezonanciou...ihneď od začiatku mi prístroj signalizoval vysoké hladiny ťažkých kovov v organizme... a ani takmer po roku sa mi nedokázal tento ukazovateľ upraviť. Po celú dobu som rozmýšľala, hľadala som informácie, prelúskala internet, čo sa vlastne deje, ako sa do tela kovy mohli dostať ......Po prevalení škandálu s poľskou soľou som cielene "nakukla" do našej ladničky a rodinných zásob, pozrieť krajinu pôvodu potravín, ktoré bežne roky kupujeme, konzumujeme, nikdy sme pri nákupoch neselektovali podľa krajiny pôvodu, jediné čo nás zaujímalo bola cena a dátum spotreby...žiaľ naša ladnička obsahovala syry poľskej výroby /zabalené v obale s označením Tesco/, v špajzi sa našli aj poľské mäsové a tiež rybacie konzervy...všetko úhľadne zabalené, nakúpené v obchodných reťazcoch Tesco, Lidl, Billa /do Kauflandu nechodíme/...Keďže asi veľa ľudí na prístroje EAV nechodí, predpokladám, že málokto si uvedomuje, že tento problém sa priamo dotýka každého!
V súvislosti s tým som pochopila, prečo poľská strana doteraz neodpovedala na otázku Slovenska, kde všade sa táto škodlivá soľ dostala...a tiež si myslím, že naše kompetentné úrady tak rýchlo testovať potraviny z obchodov nebudú...vyhovoria sa na nepreukazné testy - neviem si totiž predstaviť, že by donútili všetok tento pofidérny tovar stiahnúť z pultov našich veľkopredajcov...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hej už som tu niekde na porade čítala tento dôvod, ale nejako si ho nepripušťam a nech si každý má názor aký chce.Ja mu ho neberiem Radšej by som stála v rade , tomu ver.Mám doma 16 mesačného vnuka a vidím to všetko, ako to je .
0 0
fosgeen fosgeen

fosgeen je offline (nepripojený) fosgeen

Zita5, máš pravdu, ja mám dve vnučky, a tiež s tým zápasíme. Do detí v potravinách pcháme samé é-čka a potom sa čudujeme , že sú stále choré. Za totality boli potraviny zdravšie a mali sme prísne normy. Teraz si vyrobí každý čo chce, dovezie s kadiaľ chce, je mu to jedno. Hlavná vec že zarobí. Ostatné ho netrápi. Ja by som tiež v tom rade radšej stála a nemusela sa báť, na čo moje vnučky ochorejú s tej prechemizovanej stravy.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

fosgeen Pozri príspevok
Zita5, máš pravdu, ja mám dve vnučky, a tiež s tým zápasíme. Do detí v potravinách pcháme samé é-čka a potom sa čudujeme , že sú stále choré. Za totality boli potraviny zdravšie a mali sme prísne normy. Teraz si vyrobí každý čo chce, dovezie s kadiaľ chce, je mu to jedno. Hlavná vec že zarobí. Ostatné ho netrápi. Ja by som tiež v tom rade radšej stála a nemusela sa báť, na čo moje vnučky ochorejú s tej prechemizovanej stravy.
ale my sme prišli zo školy a išli sme kopať do lopty celé poobedie alebo hrať hokej alebo dačo iné. nesedeli sme za monitorom. ....
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
fosgeen Pozri príspevok
Zita5, máš pravdu, ja mám dve vnučky, a tiež s tým zápasíme. Do detí v potravinách pcháme samé é-čka a potom sa čudujeme , že sú stále choré. Za totality boli potraviny zdravšie a mali sme prísne normy. Teraz si vyrobí každý čo chce, dovezie s kadiaľ chce, je mu to jedno. Hlavná vec že zarobí. Ostatné ho netrápi. Ja by som tiež v tom rade radšej stála a nemusela sa báť, na čo moje vnučky ochorejú s tej prechemizovanej stravy.
Priznám sa, že keď môj prvý vnuk (dnes má 8 rokov) sa narodil a začal chodiť na poradne, tak som bola v šoku, čo všetko nemohol ako dieťa jesť.Nechápala som tomu a vždy som vravela, že na všetko ho treba zvykať .Ja som tomu proste neverila.Teraz pri tomto druhom vnukovi som sa osobne s dcérou zúčastňovala každej poradne a oči som vyvaľovala ako sa to všetko zmenilo, aké všelijaké alergie také a onaké existujú.Pani doktorka je veľmi dobrá a prístupná, dalo sa s ňou a aj dá o tom hovoriť.To čo mohli naše deti , už nemohol jesť náš 8 ročný vnuk , to čo nemohol jesť náš 8 ročný vnuk, už môže náš 16 mesačný vnuk ...a stále nejaké zmeny ,lebo štúdie hovoria každý rok niečo iné .No proste do zbláznenia.......a preto nás testujú ako myši ,nás už nie , ale naše budúce generácie .My to už nejako dožijeme .
Len nechápem, že do týchto štúdií idú toľké peniaze a že skutočne si ani jedna vláda nedala bacha na potraviny, ktorými sa tu ládujeme všetci .
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Zauzana Pozri príspevok
Už takmer rok chodím na diagnostiku EAV prístrojom a liečbu biorezonanciou...ihneď od začiatku mi prístroj signalizoval vysoké hladiny ťažkých kovov v organizme... a ani takmer po roku sa mi nedokázal tento ukazovateľ upraviť. Po celú dobu som rozmýšľala, hľadala som informácie, prelúskala internet, čo sa vlastne deje, ako sa do tela kovy mohli dostať ......Po prevalení škandálu s poľskou soľou som cielene "nakukla" do našej ladničky a rodinných zásob, pozrieť krajinu pôvodu potravín, ktoré bežne roky kupujeme, konzumujeme, nikdy sme pri nákupoch neselektovali podľa krajiny pôvodu, jediné čo nás zaujímalo bola cena a dátum spotreby...žiaľ naša ladnička obsahovala syry poľskej výroby /zabalené v obale s označením Tesco/, v špajzi sa našli aj poľské mäsové a tiež rybacie konzervy...všetko úhľadne zabalené, nakúpené v obchodných reťazcoch Tesco, Lidl, Billa /do Kauflandu nechodíme/...Keďže asi veľa ľudí na prístroje EAV nechodí, predpokladám, že málokto si uvedomuje, že tento problém sa priamo dotýka každého!
V súvislosti s tým som pochopila, prečo poľská strana doteraz neodpovedala na otázku Slovenska, kde všade sa táto škodlivá soľ dostala...a tiež si myslím, že naše kompetentné úrady tak rýchlo testovať potraviny z obchodov nebudú...vyhovoria sa na nepreukazné testy - neviem si totiž predstaviť, že by donútili všetok tento pofidérny tovar stiahnúť z pultov našich veľkopredajcov...
vidis, to je ta najvacsia chyba orientovat sa hlavne podla ceny, aj ked neviem, ako na tom financne si
osobne som prosti uplne vsetkym polskym vyrobkom, nie len potravinam, ale proste co Poliaci vyrobia, vsetko je na nic
ja pri potravinach pozeram hlavne na krajinu povodu, a polske veci vobec nekupujem, to ze su nekvalitne mi bolo jasne davno a a nikdy mi od nich ani nic nechutilo, detto madarske vyrobky nestoja za nic (okrem Pick)
pokial mas moznost, treba ist do Rakuska
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

myara Pozri príspevok
vidis, to je ta najvacsia chyba orientovat sa hlavne podla ceny, aj ked neviem, ako na tom financne si
osobne som prosti uplne vsetkym polskym vyrobkom, nie len potravinam, ale proste co Poliaci vyrobia, vsetko je na nic
ja pri potravinach pozeram hlavne na krajinu povodu, a polske veci vobec nekupujem, to ze su nekvalitne mi bolo jasne davno a a nikdy mi od nich ani nic nechutilo, detto madarske vyrobky nestoja za nic (okrem Pick)
pokial mas moznost, treba ist do Rakuska
keby som mal malé dieťa a žena by už nemohla kojiť, tak mu dám to čo dávali mne (žiadne alergie) alebo ja mojim dvom (žiadne alergie) - SUNAR a nie hovadiny od nestlé
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
srska Pozri príspevok
ale my sme prišli zo školy a išli sme kopať do lopty celé poobedie alebo hrať hokej alebo dačo iné. nesedeli sme za monitorom. ....
..áno,to je skutočná pravda ...ale nič nemení na veci to, že naše potraviny nesú v sebe škodlivé látky, už či tie deti budú vonku, alebo doma, alebo v školskej jedálni...či v škôlke ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Indeed Pozri príspevok
detoxikovať organizmus , nejakými očistnými kúrami spolu s pitným režimom ,piť veĺké množstva nesladených čajov

najlepšie čistej vody.

Ja som si teraz naordinoval očistnú kúru s prípravkami z aloe vera a Yuccy.
To si klepol klinec po hlavičke s tými prípravkami, keby si miesto aloe (ktoré určite nepestuje sused od vedľa kúpil tak benzoan sodný, alebo iné konzervačné E -čka za cenu cca 20€/kg tak si na tom zdravotne rovnako ale na peňaženke ušetríš, vieš koľko tisíc litrov benzoanovej tekutiny by si z kila vedel vyrobiť?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lujza.j Pozri príspevok
vieš danuška aj toto mi príde ako úžasný biznis ako predať presne to na čo ludia naskočia a čo je "moderné" mám zopár dg s ktorými by som nemala vôbec cvičiť to čo cvičím, ale môžno maximálne tak pilates, ale nemyslím na to a to nehovorím o astme a vysokom tlaku....
do písmena s tebou súhlasím, len ty si zrejme myslela "nejaký prístroj?" a ja pod tým rozumiem jedenie chemických vitamínov a doplnkov, bez toho, aby som vedela čo jem, ale hlavne čo mi chýba.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Lujza neblázni alebo aj ty ju máš na záhrade?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Indeed Pozri príspevok
proces detoxikacie musí byť viacnasobný a komplexný,lebo ked len zacneme detoxikovať a po tyzdni prestaneme , tak sa naozaj stane to, že sa začnu vyplavovat tie nazhromaždene usadeniny a zdravotný stav sa týmto zhorší , no ked vydržíme 2 mesiace, tak organizmu to pomože a bude zdravší a čerstvejší ako predtým.

mne sa Yucca osvedčila

A dat za balenie Yuccy /100 tbl/ 13 eur sa mi nezdá vela a vychádza to asi na 1 mesiac užívania.
nechcem ti brať ilúzie ale keď sa chcem "detoxikovať" tak si dám buď: 3 dni len kefír alebo sa riadne na***** a potom pijem týždeň len čaj alebo dačo podobné. a nie aby som do nejakej firmy čo vyrába yuccy a podobné drísty pchal 13 eur
3 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

kukučka Pozri príspevok
Dať si spraviť EAV vyšetrenie - test vhodnosti potravín je dnes podľa mňa to najlepšie, čo môžete pre svoje zdravie urobiť.
Platí to vtedy, ak ste rozhodnutí niečo zo sebou urobiť a podľa výsledkov testu zmeníte svoje stravovanie.
Našej rodine to zmenilo život.
Veľa je o tejto téme popísané v knihe VÝŽIVA PODĽA KRVNÝCH SKUPÍN.

Jednoducho ak viete akú máte krvnú skupinu tak v tejto knihe sa dozviete čo by ste mali každopádne zaradiť do svojho jedalnička a

ktorým potravinám, by ste sa mali vyhýbať, z dovodu,že ich vaše telo prirodzene neznáša.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

srska Pozri príspevok
nechcem ti brať ilúzie ale keď sa chcem "detoxikovať" tak si dám buď: 3 dni len kefír alebo sa riadne na***** a potom pijem týždeň len čaj alebo dačo podobné. a nie aby som do nejakej firmy čo vyrába yuccy a podobné drísty pchal 13 eur
Ja tiež nebudem pchať zbytočne niekde svoje peniaze, a preto by som chcel Yuccu a Aloe pestovať na zahradke u rodičov,

ak by mal niekto k dispozícii, nejaké mladé rastlinky týchto druhov prosím dajte vedieť .

Moj email je kocirka zavinač centrum bodka sk
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Indeed Pozri príspevok
Veľa je o tejto téme popísané v knihe VÝŽIVA PODĽA KRVNÝCH SKUPÍN.

Jednoducho ak viete akú máte krvnú skupinu tak v tejto knihe sa dozviete čo by ste mali každopádne zaradiť do svojho jedalnička a

ktorým potravinám, by ste sa mali vyhýbať, z dovodu,že ich vaše telo prirodzene neznáša.
a čo tak papať čo nám chutí a nepapať čo nám nechutí - jednoduché (mne napr. srsková môže núkať hranolky koľko chce - nezjem ich)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...nejem vitamíny,len semtam ovocie, nekupujem v tescu, lídli, kauflande ani nikde v podobnom centre, do polska nechodím, konzervy nemám rada, pijem len kávu a vodu..budem preto žiť dlhšie a budem zdravá?..áno, presvedčím sama seba, že hej!..presne tak, ako včera večer v telke tí ľudia, slováci, čo sa húfne valili na polské trhy nakupovať, predsa sa im za tie roky nič nestalo, nuž nejako sa im nestane ani teraz..preplnené stoly všeličoho lákajú, čoby nie a my predsa máme dosť peňazí, aby sme si zničili zdravie..
Aj do černobylu sa dá chodiť však tí ľudia čo tam žijú boli v momente návštevy zdraví
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

to srska :

moje príspevky do tejto diskusie neobsahujú nejaké nemenné pravdy, či univerzálne postuláty , sú ovplyvnené mojimi skusenosťami a teda neobjektívne,

no možu niektorým jedincom pomocť, že ty si o niečom myslíš to čo si myslíš, je tvoje právo , ja ti ho neberiem
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Indeed Pozri príspevok
Ja tiež nebudem pchať zbytočne niekde svoje peniaze, a preto by som chcel Yuccu a Aloe pestovať na zahradke u rodičov,

ak by mal niekto k dispozícii, nejaké mladé rastlinky týchto druhov prosím dajte vedieť .

Moj email je kocirka zavinač centrum bodka sk
ešte k tomu pridaj "kurtošku" a len potom uvidíš aký je rozdiel medzi tou čo rastie v tôni jablone a tou čo kupuješ napr. od fy klember
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

myslíš žihĺavu ?

slovo "kurtoška" počujem prvy x v živote,

nie je to mäta nahodou ?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Indeed Pozri príspevok
to srska :

moje príspevky do tejto diskusie neobsahujú nejaké nemenné pravdy, či univerzálne postuláty , sú ovplyvnené mojimi skusenosťami a teda neobjektívne,

no možu niektorým jedincom pomocť, že ty si o niečom myslíš to čo si myslíš, je tvoje právo , ja ti ho neberiem
môžu - ja len píšem, že dnes sú deti choré, chorľavé, ... nielen pre to čo jedia (za to môžu čiastočne aj ich rodičia) ale aj preto, že majú málo pohybovej aktivity
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Indeed Pozri príspevok
myslíš žihĺavu ?

slovo "kurtoška" počujem prvy x v živote,

nie je to mäta nahodou ?
trafil si je to mäta
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať