Zavrieť

Porady

ĽUDIA, NEKUPUJTE TO...

Už takmer rok chodím na diagnostiku EAV prístrojom a liečbu biorezonanciou...ihneď od začiatku mi prístroj signalizoval vysoké hladiny ťažkých kovov v organizme... a ani takmer po roku sa mi nedokázal tento ukazovateľ upraviť. Po celú dobu som rozmýšľala, hľadala som informácie, prelúskala internet, čo sa vlastne deje, ako sa do tela kovy mohli dostať ......Po prevalení škandálu s poľskou soľou som cielene "nakukla" do našej ladničky a rodinných zásob, pozrieť krajinu pôvodu potravín, ktoré bežne roky kupujeme, konzumujeme, nikdy sme pri nákupoch neselektovali podľa krajiny pôvodu, jediné čo nás zaujímalo bola cena a dátum spotreby...žiaľ naša ladnička obsahovala syry poľskej výroby /zabalené v obale s označením Tesco/, v špajzi sa našli aj poľské mäsové a tiež rybacie konzervy...všetko úhľadne zabalené, nakúpené v obchodných reťazcoch Tesco, Lidl, Billa /do Kauflandu nechodíme/...Keďže asi veľa ľudí na prístroje EAV nechodí, predpokladám, že málokto si uvedomuje, že tento problém sa priamo dotýka každého!
V súvislosti s tým som pochopila, prečo poľská strana doteraz neodpovedala na otázku Slovenska, kde všade sa táto škodlivá soľ dostala...a tiež si myslím, že naše kompetentné úrady tak rýchlo testovať potraviny z obchodov nebudú...vyhovoria sa na nepreukazné testy - neviem si totiž predstaviť, že by donútili všetok tento pofidérny tovar stiahnúť z pultov našich veľkopredajcov...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

tam kde som vyrastal sa mäte hovorí "madrjanka".
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka Pozri príspevok
Dať si spraviť EAV vyšetrenie - test vhodnosti potravín je dnes podľa mňa to najlepšie, čo môžete pre svoje zdravie urobiť.
Platí to vtedy, ak ste rozhodnutí niečo zo sebou urobiť a podľa výsledkov testu zmeníte svoje stravovanie.
Našej rodine to zmenilo život.
Moja stará mama sa dožila len 93 rokov asi preto že celý život drela, nepoznala ani EEG, EKG, DKP, alebo EAV v nemocnici bola pol roka pred smrťou na tri dni, a u doktora bola raz keď potrebovala zašiť dieru na líci keď ju krava rohom napichla. Všetky nemoci sú zo stresu a viac z psychickej námahy ako fyzickej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
do písmena s tebou súhlasím, len ty si zrejme myslela "nejaký prístroj?" a ja pod tým rozumiem jedenie chemických vitamínov a doplnkov, bez toho, aby som vedela čo jem, ale hlavne čo mi chýba.
ako vieš, že to neviem som rada, že potraviny sú bez chémie......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
ludia su nepoucitelny,nevazia si ani vlastne zdravie,pre par centov sa zahravaju z vaznymi nasledkami a hazarduju z vlastnym zdravim-nepoznam ceny v Polsku,ale novinari si nedali tu namahu a nepripomenuli ze k cene treba pripocitat naklady na benzin /cestovne/ podla vzdialenosti,naklady na obcerstvenie,dalsie na to ze casto clovek kupi aj nieco navyse,co by mozno nekupil,takisto kupuje sa viac,tak mozno je iny pristup ku konzumacii,tam kde su velke zasoby,takze nemyslim ze tie uspory su nejake vysoke
nikto si nepolozil otazku ze ked je tak ,,extra vyhodne,, nakupovat na polskych trhoviskach, preco tam prevazuju Slovaci,preco tam kupuje malo domacich Poliakov,ved tych je mnohopocetne viac ako obyvatelov Slovenska.
nuz a vcera celu blbost zaklincovala jedna pani v spravach tv,ktora povedala ze ten cely skandal je vykonstruovany,aby odradil Slovakov od nakupnej turistiky v Polsku-takze polsky novinari,polska vlada,polske organy maju zaujem na tom aby tam Slovaci nechodili nakupovat a nedali zarobit ich ludom a ekonomike,nuz toto je fakt na urovni niektorych akterov reality show /este ked k tomu za cele roky nasi nikdy neurobili nic proti nakupnej turistike,skor opacne sustavnym zvysovanim dph a spotrebnych dani tam vyhanali viac ludi/
Keď počujem čo všetko sú schopní ľudia vyloviť vo svojich hlavičkách spomeniem si na výrok jedného môjho podriadeného: "To je síla, ja se z toho všeho asi voprcám!"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

fosgeen Pozri príspevok
Zita5, máš pravdu, ja mám dve vnučky, a tiež s tým zápasíme. Do detí v potravinách pcháme samé é-čka a potom sa čudujeme , že sú stále choré. Za totality boli potraviny zdravšie a mali sme prísne normy. Teraz si vyrobí každý čo chce, dovezie s kadiaľ chce, je mu to jedno. Hlavná vec že zarobí. Ostatné ho netrápi. Ja by som tiež v tom rade radšej stála a nemusela sa báť, na čo moje vnučky ochorejú s tej prechemizovanej stravy.
Budem teraz maximálne ironický veď im rypni každý deň sirup Aloe Vera( jedni mi ho ponúkali v plastovej fľaši záruka rok,(mne zaváraniny ktoré vyrábame bez E po otvorení nevydržia dlhšie ako týždeň) POZRIEM NA ETIKETU a tam celá plejáda E-čiek lopatou ich sypali hovorím)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54: tiež stále tvrdím, že bryndzové pirohy alebo halušky sú zdravšie ako krkovička z billy, tesca, .....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

srska Pozri príspevok
pavol54: tiež stále tvrdím, že bryndzové pirohy alebo halušky sú zdravšie ako krkovička z billy, tesca, .....
Ale to si myslel na bryndzu od baču a zomleté žitko zo záhumienkov, že?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Ale to si myslel na bryndzu od baču a zomleté žitko zo záhumienkov, že?
samozrejme zo šumiaca
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

srska Pozri príspevok
ale my sme prišli zo školy a išli sme kopať do lopty celé poobedie alebo hrať hokej alebo dačo iné. nesedeli sme za monitorom. ....
Existujú štúdie, ktoré potvrdzujú ústup astmy u detí, keď sa odstráni obezita a zvýši sa pohyb.

Vedecké štatistiky len upravujú čísla, ako presne nadváha zvyšuje riziko rakoviny, študujú sa detajly mechanizmu pôsobenia.
http://www.usatoday.com/news/health/...cer05_ST_N.htm
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

danushka Pozri príspevok
Ale to si myslel na bryndzu od baču a zomleté žitko zo záhumienkov, že?
Inak si ani neviete predstaviť ako ohromne nás tá globalizácia zasiahla, že si myslíme že všetko máme zdravé
jeden shr chcel robiť ekologickú výrobu dozvedel sa že "nikdy" v tej zemi je po storočia toľko prirodzených zbytkových ťažkých kovov
vyšší komín väčší rozptyl karcigénov a tie sliepky na dvore v pásme rozptylu čo žerú?
Voľakedy bol formaldehyd len v nábytku z DTD dnes pribudli ftaláty, hliník, E-čka, potraviny prirodzene nepatriace do nášho teritoria
to by človek musel chodiť v sklenenej truhle aby zomrel fyzicky zdravý len by zošalel z toho aby žil zdravo
jedzte rezeň na oleji -- nejedzte rezne na oleji olej je karcinogén
potom jedzte jedlá na masti, nejesť mlieko, nejesť maslo, potom zase naopak všetko je biznis počítajúci z tým že ľudia sú ľahko ovládateľní či v jedle obliekaní, politike, a čo ja viem ešte v čom
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Joj, Pali!
Ta čo teraz pomreme od hladu?
Vzdušne 20 km od mojej záhrady je US Steel. Aj tak je tá moja mrkva zo záhrady sladšia a chrumkavejšia, ako tá z Tesca. A v jabĺčku vždy keď nájdem červíka, tak sa poteším.
Ľudia si to plne uvedomujú a stále sa o tom viac rozpráva a to je jediná cesta, ako zmeniť svoj život alebo sa o to minimálne aspoň snažiť.
Lepšie už nebude, všetko naokolo je len počiatok skazy. Čohože sa má chudoba báť? Tá sa veru báť nemusí. Zas začne rozkvitať vidiek. Prúser je, že bohatí už nebudú môcť drankať ľudí tak, ako doposiaľ, lebo sa došlo k hraniciam, ktoré nepustia. Aj exekúor vezme len to, čo môže vziať, viac nie. Všade naokolo samé dlhy, samé exekúcie, samé dražobky a kto to bude skupovať?
Chvalabohu, že vôbec došlo do tohto všetkého a ľudia poskromnejú, veď nám už rady nebolo.
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Zita5 Pozri príspevok
Ja mám deti 32,30 a 27 rokov .....ja stále hovorím, že tie choroby a alergie čo majú dnešné deti , my sme to ako matky , ktoré vychovávali deti nevideli a nestretli sa s tým.Toho hnusu, čo aj tie deti teraz pojedia určite , to môžu len za systému demokracie .A pri tom najväčšom chcení, že dávame dieťaťu len to najzdravšie ...realita je niekde inde.
Zoberme si to vyleštené ovocie , tie banány, čo ani nemajú chuť normálneho banánu ...tú prechemizovanú zeleninu .....a teraz má mať dieťa 6 x týždenne mäso ...kuracina ...fuj ...a 1x rybička ...tiež kto vie čo v tej rybičke je .
Hnus a hrôza .
Čertvé ovocno zeleninové šťavy .....no však tým deťom sa dáva samá chémia .No a teraz soľ......škoda rečí, sme ako pokusné myši .
Myslím skôr, že pred revolúciou sa toho toľko nevedelo, nebol prístup k informáciám. Všetko bolo akože v poriadku, kto by vyjadril iný názor, bol by nepriateľ štátu.

Spomínam si na otravu vegetariánov - lebo nejaký chytrák dal do predaja nejaké zrno, ktoré bolo určené na siatie. To sa v onej ére ošetrovalo ortuťou!
Alebo tiež nepublikovaná aféra, keď si JRD dalo analyzovať vajcia, a keď si malo prebrať výsledky, tak hralo mŕtveho chrobáka. Vajcia boli už predané, a skúste tipnúť, čoho asi obsahovali nadmerné dávky, keď vďaka nejakému chytrákovi dostali sliepky zrno na siatie. V onej ére sa vši hubili sypaním DDT do vlasov... Atď...

Keď sa stále rozoberá, ktorá potravina čo škodlivé môže obsahovať, jediným výsledkom je, že pri chutnom obede nedôverčivo obraciam jedlo na vidličke s neurčitými pocitmi a úvahami, kým ho prehltnem. Ale situáciu to nerieši!
Dnes je iná doba, existuje zákon o prístupe k informáciám. Možno by bolo vhodné trvať na pravidlách, zákonoch atď. Napr. na tom, aby sa anylýzy potravín zverejňovali okamžite - na nejakom konkrétnom webe, nie až po roku, ako to bolo v jednej relácii o pesticídoch v ovocí. Postupne by sme prišli aj ďalšie opatrenia. Producenti, dovozcovia, predajcovia by si časom dali pozor, aby sa neskompromitovali. Hneď by ich nejaká tv vykreslila v správach... Veď prečo si taký tovar, čo sa predáva u nás, nedovolia dať na trh napr.v spomínanom Rakúsku? Možno aj od nich by sme mohli odkukať postupy!
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Joj, Pali!
Ta čo teraz pomreme od hladu?
Vzdušne 20 km od mojej záhrady je US Steel. Aj tak je tá moja mrkva zo záhrady sladšia a chrumkavejšia, ako tá z Tesca. A v jabĺčku vždy keď nájdem červíka, tak sa poteším.
Ľudia si to plne uvedomujú a stále sa o tom viac rozpráva a to je jediná cesta, ako zmeniť svoj život alebo sa o to minimálne aspoň snažiť.
Lepšie už nebude, všetko naokolo je len počiatok skazy. Čohože sa má chudoba báť? Tá sa veru báť nemusí. Zas začne rozkvitať vidiek. Prúser je, že bohatí už nebudú môcť drankať ľudí tak, ako doposiaľ, lebo sa došlo k hraniciam, ktoré nepustia. Aj exekúor vezme len to, čo môže vziať, viac nie. Všade naokolo samé dlhy, samé exekúcie, samé dražobky a kto to bude skupovať?
Chvalabohu, že vôbec došlo do tohto všetkého a ľudia poskromnejú, veď nám už rady nebolo.
voľakedy, keď otvorili polus som chodieval pravidelne na kávu do café júlia, ktorá bola oproti pokladniam careffur-u. čudoval som sa, čo dokáže skonzumovať mladá rodina
Naposledy upravil srska : 04.03.12 at 15:27
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No ja sa stále čudujem...Moje kobylky doma sú schopné za dva dni poriešiť veľkú chladničku. Lenže už aj na nich došlo, povedala som, že chladničku plniť nebudem a prechádza sa na typické stravovanie starých mám, myslím to úplne dobodky. Žiadne šunčičky, krémiky, taký keksík, takové makové, onaké makové. Kto neje varené, môže si natrieť chleba s masťou a cibuľou.
Sama som ich tak naučila a sam ich aj odučím a keď ma na...ú, aj internet im vypnem .
5 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ErinErin Pozri príspevok
Existujú štúdie, ktoré potvrdzujú ústup astmy u detí, keď sa odstráni obezita a zvýši sa pohyb.

Vedecké štatistiky len upravujú čísla, ako presne nadváha zvyšuje riziko rakoviny, študujú sa detajly mechanizmu pôsobenia.
http://www.usatoday.com/news/health/...cer05_ST_N.htm
Existujú aj štúdie , ktoré dokazujú, že vlastne v čase biedy (po vojnách) bolo zdravie obyvateľov oveľa lepšie, ako v časoch "hojnejších". Hlavnou zložkou (možno niekedy jedinou) potravy boli obilninové, niečim omastené (ochutené) kaše.. A ťažko sa robilo ..
Takže stará dobrá zásada, jesť do polosyta, piť do polopita ....
Nuž a v dnešnej dobe - malý výdaj - a príjem - kopa mäsa, sladkostí, upravovaných potravín, znečistená pôda, pesticídy .. a veď to poznáme
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ErinErin Pozri príspevok
Myslím skôr, že pred revolúciou sa toho toľko nevedelo, nebol prístup k informáciám. Všetko bolo akože v poriadku, kto by vyjadril iný názor, bol by nepriateľ štátu.

Spomínam si na otravu vegetariánov - lebo nejaký chytrák dal do predaja nejaké zrno, ktoré bolo určené na siatie. To sa v onej ére ošetrovalo ortuťou!
Alebo tiež nepublikovaná aféra, keď si JRD dalo analyzovať vajcia, a keď si malo prebrať výsledky, tak hralo mŕtveho chrobáka. Vajcia boli už predané, a skúste tipnúť, čoho asi obsahovali nadmerné dávky, keď vďaka nejakému chytrákovi dostali sliepky zrno na siatie. V onej ére sa vši hubili sypaním DDT do vlasov... Atď...

Keď sa stále rozoberá, ktorá potravina čo škodlivé môže obsahovať, jediným výsledkom je, že pri chutnom obede nedôverčivo obraciam jedlo na vidličke s neurčitými pocitmi a úvahami, kým ho prehltnem. Ale situáciu to nerieši!
Dnes je iná doba, existuje zákon o prístupe k informáciám. Možno by bolo vhodné trvať na pravidlách, zákonoch atď. Napr. na tom, aby sa anylýzy potravín zverejňovali okamžite - na nejakom konkrétnom webe, nie až po roku, ako to bolo v jednej relácii o pesticídoch v ovocí. Postupne by sme prišli aj ďalšie opatrenia. Producenti, dovozcovia, predajcovia by si časom dali pozor, aby sa neskompromitovali. Hneď by ich nejaká tv vykreslila v správach... Veď prečo si taký tovar, čo sa predáva u nás, nedovolia dať na trh napr.v spomínanom Rakúsku? Možno aj od nich by sme mohli odkukať postupy!
Vtip z doby socíku: Zvolá si predseda strany straníkov na schôdzdu a tam im oznámi :Súdruhovia od dnes bude drahšia káva. Jeden straník sa postaví a pýta sa aký to má vplyv na nich. on odpovedá žiadny ale viete to prví s predstihom.
1.Tak že načo je mi vedieť čo nemôžem ovplyvniť.
2. Ak sa niečo posralo tak si píš že bol niekto tvrde postihnutý ani knižočka ho nezachránila a pretože mu ju zobrali, postihlo to aj jeho deti.
dnes sa nikomu nič nestane
3. Ak existovala nejaká norma tak sa dodržiavala
4. také lapsusy sa určite nestávali ako si dnes dovolia nemci, holanďania napríklad s dioxinmi v krmivách. To mám každý deň pred jedlom pozerať do výstražného systému?
Na druhej strane netvrdím že všetko bolo bez závad ale ak sa aj niečo stalo národ nebol zbytočne traumatizovaný
To DDT nevymysleli komunisti ale kapitalisti, ošetrené zrno vždy rozoznáš od neošetreného, okrem plynovaného a ožarovaného lenže to už nie je škodlivé
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

danushka Pozri príspevok
No ja sa stále čudujem...Moje kobylky doma sú schopné za dva dni poriešiť veľkú chladničku. Lenže už aj na nich došlo, povedala som, že chladničku plniť nebudem a prechádza sa na typické stravovanie starých mám, myslím to úplne dobodky. Žiadne šunčičky, krémiky, taký keksík, takové makové, onaké makové. Kto neje varené, môže si natrieť chleba s masťou a cibuľou.
Sama som ich tak naučila a sam ich aj odučím a keď ma na...ú, aj internet im vypnem .
No to by bolo moje posledné ak by som nejedol čo sa navarilo a sám si vymyslel hoci aj mastný chleba. a ešte aj to sa jedlo vtedy keď bol na to určený čas
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
Svojho času sa učinkom rastliny Yucca schiderica na ľudský organizmus venoval Mudr. Otto Sova Csc

a práve jeho pradnáška , kde na základe faktov a skusenosti zo svojej lekárskej praxe poipísal detailne, učinky Yuccy aj samotný proces detoxikacie,


ma podnietila k tomu aby som Yuccu vyskúšal aj na sebe.
http://www.karneval.atknet.sk/masaze/GOLDENYACCA.html
http://www.goldenyacca.sk/

s prednáškami chodili po celom Slovensku,Mudr. Otto Sova spolupracoval s nimi.
Dlho nemali webku,teraz som zistila,že už majú aj eshop,predávali to cez distribútorov,ale ak niekto chce kúpiť lacnejšie,tak sa môže zaregistrovať,ale nemusí to ďalej predávať.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
ti niekto šliapol na otlak tu nakladáš "neužitočné" asi na tej reklame niečo bude.....
už pred 15 rokmi som bola na takom vyšetrení,keď obvodná lekárka nejavila záujem riešiť moje problémy....strašne ma boleli nohy,napúchali mi,strácala som citlivosť v prstoch....musela som si pomôcť sama,keďže naše "bezplatné zdravotníctvo" toho nebolo schopné.
Kto sa chce niečo dozvedieť,ten si to vygúgli,a nebude hneď obviňovať z reklamy.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mne sa tento "skandal" s posypovou solou zda nejaky podivny...

V obehu je az 360-tisic ton posypovej soli !
Vsade sa pise,ze sa tato technicka, jedovata sol pridavala do potravin minimalne 10 rokov! Pridavala sa do vsetkych moznych druhov potravin...

Rada by som vedela odpoved na to,preco celych 10 rokov na to nikto neprisiel?
Ved uz na prvy pohlad je ta technicka sol uplne ina,ako bezna potravinarska...
Ved ta sol presla rukami tisicov a tisicov zamestnancov...nikomu sa nezdala divna?

- kde boli cely ten cas hygienici,veterinari,kontrolori kvality a pod. ????
- to nikto potraviny,ktore vychadzaju z fabrik nekontroluje???

A este ma zaraza aj zlozenie technickej posypovej soli :

Čo obsahuje posypová soľ :
- kuchynskú soľ, sírany
- ferokyanid sodný alebo ferokyanid draselný, oba známe ako potravinárske prípravky E535 a E536
- ťažké kovy – olovo, kadmium, arzén, ortuť, selén, báryum
- niektoré druhy posypovej soli obsahujú aj chlorid vápenatý

To ako je mozne, ze takymito jedmi si uplne oficialne znecistujeme zivotne prostredie???
Ved aj ziak zakladnej skoly uz vie, ze sa toto vsetko svinstvo dostane do spodnych vod,do ovzdusia,do rastlin,ktore nas obklopuju a do zeleniny a ovocia,ktore nasledne konzumujeme...
Nehovoriac o tom, ze po tomto chodime,pri umyvani topanok, ci vyzuvani sa to tiez dostane cez pokozku ruk do organizmu...
A co deti,ktore rukami chytaju sneh,odhrnuty z ciest na chodnik? A co majitelia psov,ktori chudaci holymi labkami po tom slapu? A dalo by sa pokracovat...

Je az smiesne, ze nam "niekto" zakazuje pouzivat a vyrabat ortutove teplomery,ako zivotu nebezpecne! A pritom sa na posypanie ciest pouzivaju tazke kovy,ktorych sa organizmus nevie zbavit a o ktorych je zname, ze vyvolavaju rakovinu a mnohe choroby.

Kam tento svet speje??? Do zahuby pre nieciu chamtivost?
12 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať