Zavrieť

Porady

ĽUDIA, NEKUPUJTE TO...

Už takmer rok chodím na diagnostiku EAV prístrojom a liečbu biorezonanciou...ihneď od začiatku mi prístroj signalizoval vysoké hladiny ťažkých kovov v organizme... a ani takmer po roku sa mi nedokázal tento ukazovateľ upraviť. Po celú dobu som rozmýšľala, hľadala som informácie, prelúskala internet, čo sa vlastne deje, ako sa do tela kovy mohli dostať ......Po prevalení škandálu s poľskou soľou som cielene "nakukla" do našej ladničky a rodinných zásob, pozrieť krajinu pôvodu potravín, ktoré bežne roky kupujeme, konzumujeme, nikdy sme pri nákupoch neselektovali podľa krajiny pôvodu, jediné čo nás zaujímalo bola cena a dátum spotreby...žiaľ naša ladnička obsahovala syry poľskej výroby /zabalené v obale s označením Tesco/, v špajzi sa našli aj poľské mäsové a tiež rybacie konzervy...všetko úhľadne zabalené, nakúpené v obchodných reťazcoch Tesco, Lidl, Billa /do Kauflandu nechodíme/...Keďže asi veľa ľudí na prístroje EAV nechodí, predpokladám, že málokto si uvedomuje, že tento problém sa priamo dotýka každého!
V súvislosti s tým som pochopila, prečo poľská strana doteraz neodpovedala na otázku Slovenska, kde všade sa táto škodlivá soľ dostala...a tiež si myslím, že naše kompetentné úrady tak rýchlo testovať potraviny z obchodov nebudú...vyhovoria sa na nepreukazné testy - neviem si totiž predstaviť, že by donútili všetok tento pofidérny tovar stiahnúť z pultov našich veľkopredajcov...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

Tak ja teraz rozmyslam, kolko realne vydrzi zltok a bielok osve po znaske... aj ked v chlade. Musim to vyskusat. Mohol by sa potom naplanovat nejaky protest proti volacomu, budem mat "material".
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Zaujimalo by ma, s cim krmime nase deti v skolach a skolkach...
Dufam ze nie masom z Tesca (resp inych bars aj polskych mrazenych srackovien)

To je vcelku dost podstatna vec, kvalita ich obeda co sa opakuje minimalne 200x do roka, vsak ?
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

SamuelSK Pozri príspevok
Zaujimalo by ma, s cim krmime nase deti v skolach a skolkach...
Dufam ze nie masom z Tesca (resp inych bars aj polskych mrazenych srackovien)

To je vcelku dost podstatna vec, kvalita ich obeda co sa opakuje minimalne 200x do roka, vsak ?
Krmime ich ako píšeš potravinami aj z Poľska, aj z Tesca, však teraz sa nehľadí na kvalitu,ale na cenu. Však kvalitné slovenské potraviny sme museli prestať vyrábať, bola to politika naších vlád, aby sme mohli dovážať odpad z EU.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať