Zavrieť

Porady

breussova dieta

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

najde sa tu niekto kto tuto kuru vyskusal na vlastnej kozi.alebo niekto jeho znamy.uvitam kazdu skusenost.linky na web netreba,to som uz prestudovala.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

a sme doma ,

to čo som sa ja dozvedel z netu mi dalo taký výsledok,že CHT je pre organizmus viacej škodlivá ako užitočná
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mária Mojžišová Pozri príspevok
Ja som túto kúru absolvovala pred 13-timi rokmi presne 42 dní. Aj vďaka tomuto som sa z choroby rakoviny 3.štádia s metastázami dostala. Potvrdzujem, že túto kúru kto chce absolvovať musí to sám chcieť,( nielen jeho príbuzní) , musí byť na to odhodlaný, vopred pripravený, musí mať silnú vôlu a odhodlanie vydržať. Preto aj ja považujem túto kúru za krajné riešenie a každý kto ju chce absolvovať si musí uvedomiť že je to na jeho vlastnú zodpovednosť. Pred začatím kúry doporučujem si zohnať a prečítať knižku od Rudolfa Breussa Liečenie rakoviny, leukémie a iných chorôb prírodnými prostriedkami. Prajem veľa síl a odhodlania. M.M.
Mária Mojžišová Pozri príspevok
Súhlasím s tým, že Ca je veľa druhov nielen podľa toho ktorý orgán zasiahne ,ale aj podľa druhu agresivity-rýchlosti šírenia sa. Najhoršie však je keď sa človek dopredu vzdá . Nechcem hodnotiť ale som presvedčená že ak človek ochorie na takúto pliagu musí urobiť oveľa viac ako je Breussova kúra. Prečo som ja podstúpila Breussovu kúru bolo z jedného jediného dôvodu. Po operácii a následnej chemoterapii, ktorú som ani nedobrala pre zlý krvný obraz, som bola veľmi zatoxikovaná. Celé telo ma svrbelo, hrozne som sa škriabala a cítila som, že ak niečo s tým neurobím odídem z tohto sveta nie na rakovinu ale na otravu tela jedom z odpadu chemoterapie.
...Mária ........tak teraz ako .....????

Lebo podľa prvého príspevku by nezainteresovaný mohol usúdiť , že IBA kúra spôsobila to uzdravenie .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
a sme doma ,

to čo som sa ja dozvedel z netu mi dalo taký výsledok,že CHT je pre organizmus viacej škodlivá ako užitočná
...prelúskaj viac , budeš múdrejší .....

Ale v krátkosti ........chemoterapia je samozrejme škodlivá , má vedľajšie účinky ...a festovné ....no účel chema je zneškodniť tie zlé buňky , tak sú tieto látky proste vyvíjané , nastavené ...
Po vybratí dávky/ok je potom samozrejmé , že sa organizmus musí ( mal by ) čím skôr zregenerovať tými rôznymi produktami prírody alebo aj vitamínmy v umelej podobe ...

No detox ako taký , okamžity ???...nejak nevidím dôvod ...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

To znamena, ze chemo ma vysoku mieru vyliecenych pacientov? :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dovolím si tvrdiť ( sice pohľad laika ) , že určite viac , ako nejaké tie diéty ...
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Kúra pomohla k uzdraveniu. Avšak u mňa nielen kúra . V prvom rade boli to lekári čo ma v poslednej chvíli ešte zoperovali. Potom hneď nasadená chemoterapia aj keď nedobratá a museli mi dávať v nemocnici krv.Zároveň s chemoterapiou pomoc od už tu menovaného jedného lekára, ktorý liečil enzýmami.Za to mu veľká vďaka. Popri CHT mi injekčne pichal Norgu( na posilnenie imunity). Zmena duchovného myslenia,životného štýlu, autosugescia,každodenné cvičenie jogy, zmena stravovacích návykov a každodenné pitie čajov a štiav od Breussa. Ešte chcem povedať že počas kúry som si dávala každý deň klystýr a čistila si jazyk lyžicou. Počas kúry klystýrom vyšlo zo mňa najmenej pol kg odumretého tkaniva, podobné črevu, pospletaného do vrkoča. To by bola tá otrava tela. Som šťastná že žijem.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mária ......nebudeme sa predsa vypravdovať ...mám za to , že nižšie uvedenú tému si ešte neobjavila ...skús teda prelúskať...

http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

mňa čaká o necelé dva týždne gynekologická operácia cysty, tiež mám cystu v prsníku, na ktorú idem v máji po polroku na kontrolu. Po operácií o dva týždne by som chcela chvíľu prejsť na takú polosurovú stravu, to je hlavne ovocie, zelenina, občas nejaký syr, varené vajcia, jednoducho chcem očistiť a odľahčiť telo aby som naštartovala vlastné ozdravné procesy, nakoľko aj s imunitu mám problémy, aký máte názor na to, tí ktorí to možno skúsili?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

alabut Pozri príspevok
Ved prave, kazdy sa spolieha na nejake vonkajsie ucinky, ale najvacsia sila sa skryva v nas samych. Ujo German, ktory vedecky spracoval aj vznik a pricinu rakoviny, sa prave orientuje na liecbu vlastnym pricinenim pod dohladom. Zaujimave, ze v konecnom dosledku to nemusi byt diplomovany medicinman, staci skolovany inzinier alebo rozumnejsi pastier. :-)
nerozumiem tvojej poslednej vete, pretože Dr Ryke Geerd Hamer je lekár, veriaci človek

http://gnm.webnode.sk/ryke-geerd-hamer/
http://gnm.webnode.sk/prirodne-biologicke-zakony/

skôr než sa dáte operovať, prečítajte si toto:

pomoc na základe princípov GNM kontakt

http://gnm.webnode.sk/konzultacia-zdravotneho-stavu/

a ešte toto
http://www.osud.cz/novorocni-zdravic...-se-uz-konecne
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... kukucka :-), ze je veriaci dopadol tak ako dopadol, veriaci sa mu pekne odvdacili. Ja si vsimam, ze vedecky popisal mechanizmus chorob. Na aplikaciu jeho prace uz netreba tak vysoku kvalifikaciu. Tak ako auto musi naprojektovat kolektiv odbornych pracovnikov, ne jeho vyrobu stacia menej odborni a soferovat zvladne aj pastier. :-)
1 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
buchač Pozri príspevok
Mária ......nebudeme sa predsa vypravdovať ...mám za to , že nižšie uvedenú tému si ešte neobjavila ...skús teda prelúskať...

http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html
Tému som objavila, ďakujem, ale toto je všetko čo som chcela na Breussovu dietu napísať, pretože som ju absolvovala.
1 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

Mária, pýtala si sa na vaječníky v predchádzajúcom príspevku. Zatiaľ neviem, idem o na budúci týždeň v nedeľu a v pondelok ma budú robiť, od piatka začínam túru predoperačných vyšetrení. Ako by toho nebolo dosť tak som musela v sobotu na zubnú pohotovosť, vytrhli mi zub, ale zdá sa mi, že aj ten mi robil šarapatu v tele, bola to už len v podstate kostra zubu, ani nervy tam už dlho neboli, a pri viróze, ktorú som mala teraz vyše mesiaca sa mi urobila uzlina, no a potom ten zub a presne nad uzlinou, ako vytrhli zapálený zub uzlina výrazne ustúpila, ale prvýkrát ma trhanie fakt bolelo, až sánku som cítila, to asi ten zápal, ale teda od soboty, kedy mi to vytrhli si musím dať každý deň ešte ibáč, tá rana dosť bolí. Takže na cystu ešte len idem, mám strach, bude mi smutno za malou mojou, ale prvé čo sa ma pýtala, že keď pôjdem do nemocnice, či prinesiem Táničku :-D veľmi by už chcela súrodenca. Tak potom dám vedieť ako tá laparoskopia prebiehala, lebo to trápia viac žien, tak aby vedeli.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Onkologickí pacienti sa boja o svoj život a preto ako sa hovorí "topiaci sa aj slamky chytá" - chcú niečo pre svoju záchranu aj sami podniknúť, je to pochopiteľné je to OK, iniciatíva je veľmi dobrá a pomáha hojiť.
Ale bohužiaľ túto výnimočnú situáciu nie zriedka zneužijú ľudia - samozvaní "liečitelia", ktorí budú presviedčať, že len toto je dobré. Ale človek je veľmi komplexný a rakoviny je veľa druhov, preto čo pomôže jednému druhému môže uškodiť.
Treba zostať reálny a kritický aj v tejto situácii, hovoriť so svojim onkológom o týchto úmysloch alternatívnej medicíny, prebrať to s ním a povedať si plusy aj mínusy. Alternatívna medicína sa dá použiť ako doplnková liečba aj v tejto oblasti existuje mnoho skúsených lekárov, ktorí vedia poradiť. Sama zo svojej praxe môžem použiť príklad: Pacient sa nám niekedy vracia z operačnej sály s ihlami v nose - túto akupunktúru používa náš anestézoilóg, aby sa pacienti lepšie prebúdzali z narkózy.
Myslím si osobne, že práve to rozdelenie na alternatívnu a klasickú medicínu nikomu nepomôže, pretože každý jeden onkológ berie svoje povolanie a svojich pacientov vážne a každého jedného pacienta vidí ako celého človeka a tak ho aj lieči.
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
mám známu obvodnú lekárku, ktorá toto absolvovala pred 22 rokmi po operácii a ožarovaní, dodržala 42 dní, vyzerala vraj ako z koncentráku - slová jej manžela, dnes je v poriadku, má pár rokov do dôchodku...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lapejko
mám známu obvodnú lekárku, ktorá toto absolvovala pred 22 rokmi po operácii a ožarovaní, dodržala 42 dní, vyzerala vraj ako z koncentráku - slová jej manžela, dnes je v poriadku, má pár rokov do dôchodku...
Laci, Laci...

...absolvovala PO operácii a ožarovaní (konkrétnejšie čoho ?).
...Breus tvrdí ( s dôrazom na bod č.4), že:
1. Podstatou metody je "vyhladovění nádoru", respektive představa, že nádor žije jen z pevné složky potravy.
2.Během kúry nesmí být prováděna další onkologické intervence
3.Breussova terapie jde cestou, která by měla vést k posílení organizmu k sebeobraně a zásobení nezbytnými živinami
4. Nemocný smí vypít pouze 125 až 500 ml této šťávy za den...
Podle Breusse prý za případné selhání může vždy nedodržení pravidel diety nebo kombinace diety s jinou terapií.
Terapeutický neúspěch diety, tedy zejm. smrt nemocného, je pak vykládána jako výlučná chyba nemocného, který nedodržel některé požadavky plynoucí z diety i po proběhlé kůře.
----------------------------------------------
Radšej nekomentujem.....
1 1
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
nepamätám si celý príbeh, rozprávala mi to pred rokom, pamätám si hlavne ako ťažko sa vraj zháňali preklady Breussovej kúry naklepané na stroji...
0 0
Zuzulienka helca Zuzulienka helca
Ja pijem breussovu kuru 17 den.neviem sa docitat,ako sa mam zacat stravovat po 42 dni. Vie mi niekto poradit?vdaka.
0 0
jeltur3 jeltur3

jeltur3 je offline (nepripojený) jeltur3

V Breussovej diéte je dodolené piť jablkovú štavu a pomarančovú štavu ? Nemôžem nájsť nikde postup na cibulovú polievku. Má s tým niekto skúsenosti? Vdaka
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Knihy vypredané, možno by sa dalo konzultovať s autorom článku, požiadať ..
http://www.ezopress.sk/2009/07/breus...kovinova-kura/
0 0
jeltur3 jeltur3

jeltur3 je offline (nepripojený) jeltur3

neviem zistiť autora článku, iba anonym je tam uvedený. píše sa tam, že hypotenzia je kontraindikácia. takže ľudia s nízkym tlakom tú diétu nemôžu robiť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať