Zavrieť

Porady

breussova dieta

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

najde sa tu niekto kto tuto kuru vyskusal na vlastnej kozi.alebo niekto jeho znamy.uvitam kazdu skusenost.linky na web netreba,to som uz prestudovala.
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jeltur3
neviem zistiť autora článku, iba anonym je tam uvedený.
Preto som napísala, obrátiť sa na ich stránku a overiť si zároveň aj autora. A hľadať aj na cz stránkach, príp. iných.
Šťava jablková je tam spomínaná, prečítaj si všetko.
0 0
jeltur3 jeltur3

jeltur3 je offline (nepripojený) jeltur3

Ano pozerala som už nejaké stránky, ale hlavne ma zaujíma pečo je nízky tlak kontraindikácia. Robím túto kúru druhý deň, a je to dosť náročné, keď že mám nízky tlak.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jeltur3
Ano pozerala som už nejaké stránky, ale hlavne ma zaujíma pečo je nízky tlak kontraindikácia. Robím túto kúru druhý deň, a je to dosť náročné, keď že mám nízky tlak.
O tejto diéte mám slabé vedomosti, držala som inú, ale ak si náhodou pila cviklovú šťavu, ona znižuje citeľne krvný tlak.
Ja som ju pila v množstve 2 Dl doobeda a 2 Dl poobede, ale vždy riedenú s vodou 1:1. Iba jednodruhové šťavy, ale pozor, neišlo o Breussa. Jeho pokyny nepoznám, iba viem, že cvikla znižuje tlak a pije sa pomaly, nie naraz.
Šťavy som striedala, najviac cvikla (4x do týžňa), potom zeler, petržlen, mrkva, každý deň iba jeden druh, všetky riedené vždy s vodou v pomere 1:1.
Napr. dcéra ju nemôže piť vôbec kvôli tlaku, a keď, tak menšie množstvo a tiež pomaly.
Naposledy upravil korela : 05.07.17 at 14:32
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať