Zavrieť

Porady

MRP a nové kódy zdravotných poistovní

Ahojte, chcela by som poprosiť o radu ľudí, ktorí pracujú s programom MRP. Pri tlačení mesačných výkazov do poistovní mi tlačí ešte staré kódy poistovní. Mám si to dakde nakonfigurovať ja, alebo je to chyba MRP?
Ďaľším problémom je i to, že mi vo výkazoch nezadáva faxové číslo, štát, e-mailovú adresu firmy - i keď v údajoch o firme to je nastavené, a v prílohe spoločnej zdravotnej poistovne nevyznačí krížikom, že sa jedná o prvotný výkaz. Čo s tým? Poradí mi niekto? Alebo treba poprosiť o radu ľudí z MRP ? Zatiaľ ďakujem.
Usporiadat
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

ermon Pozri príspevok
Ja to mám správne, mám najnovšiu verziu 4.92(023). Skontroluj si akú máš, možno je problém vo výrobcovi a stihol ho už odstrániť...
Tiež mám túto verziu, ale môžem ju skúsiť preinštalovať... Ďakujem veľmi pekne. Ak budem vedieť niečo nové, ozvem sa...
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Preinštalovanie programu pomohlo. Už mi dopĺňa ČPP správne... Ďakujem a oceňujem snahu pomôcť.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Trápim sa ďalej... Tentokrát mám problém zasa s výkazmi...
Pracovník bol celý mesiac PN. Všetko mám správne vypočítané, ale program mi pracovníka nezahŕňa do prílohy výkazu do sociálnej poisťovne, ani do prílohy výkazu do zdravotnej poisťovne. Mal by mi zobrať rodné číslo, počet dní poistenia a VZ = 0.
Kto mi poradí, čo mám zle nastavené v MRP win?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

mne sa zdá Anja111, že títo zamestnanci sa už vo výkazoch neuvádzajú.... idem to pozrieť...
Naposledy upravil Monika Kováčová : 13.10.07 at 16:50
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Monika, ale čo potom toto Usmernenie zo SP?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

áno mám to.... takže omyl vážený ermon, niečo sa ti pletie v hlave. Prepáč Anja.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

A nevieš mi poradiť, čo mám zle nastavené?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Výpočet poistné organizácie si predpokladám urobila.
Skús VÝSTUPY, POISTNÉ, MES. Mes. VýKAZ SP- PRíLOHA pozri tabuľku pred samotným náhľadom, tam ti toho zamestnanca vypíše?

Pretože mne to ide správne...
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Práveže všetko mám správne, ale zamestnanca mi tam nevypíše vôbec... A keď chcem do výkazu vstúpiť cez opravu, tak ma program nepustí pridať ďalšieho človeka...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

zavrieť program a znovu spustiť, opraviť indexy si skúšala, mne to ide dobre aj pri celomesačnej péen, teraz som to skúšala. aj vstúpiť opravu prílohy ide.
0 0
Antonia1 Antonia1

Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

Program MRP to robí až od verzie 5.00/003/
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Ďakujem veľmi pekne za pomoc... Už to ide!
Nemala som v parametroch prílohy výkazov zaškrtnuté "Tlačiť zamestnancov s nulovým VZ".
(Proste: učeň - mučeň. V MRP DOS som mohla robiť aj so zatvorenými očami, ale ten WIN mi ešte dáva zabrať...)
Ešte raz ďakujem.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

no super Anja111 ale ako hľadám tak hľadám, ja tam také okienko na zaškrnutie nemám.... mám 5.00.(003) .........
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

ermon Pozri príspevok
no super Anja111 ale ako hľadám tak hľadám, ja tam také okienko na zaškrnutie nemám.... mám 5.00.(003) .........
Choď: "Poistné - Výstupy - Výkaz SP (ZP) - príloha" a potom vpravo, v tabuľke je "PARAMETRE", tam klikni...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

"Tlačiť zamestnancov s nulovým VZ" -nemám
"Tlačiť poistencov bez vystavenej mzdy" - mám....
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

ermon Pozri príspevok
"Tlačiť zamestnancov s nulovým VZ" -nemám
"Tlačiť poistencov bez vystavenej mzdy" - mám....
... zaujímavé. Ja mám tak, ako som písala... Asi máme každá inú verziu. Podstatné je, že to robí to, čo robiť má. Díky...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
vyzerá to byť tou verziou, asi v mrp zase vylepšovali.
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

ermon Pozri príspevok
"Tlačiť zamestnancov s nulovým VZ" - nemám
Od verzie 5.00 tento parameter nie je pristupny, program sa vsak sprava tak ako keby existoval, a bol stale zapnuty

ermon Pozri príspevok
"Tlačiť poistencov bez vystavenej mzdy" - mám
Tento parameter existuje od verzie 5.00, a po upgrade je zapnuty.
0 0
Bebak76 Bebak76

Bebak76 je offline (nepripojený) Bebak76

Prosim skusenejsich o radu, prave som si stiahla novu verziu MRP mzdy a personalistika oktober 2007 a pri tlaceni mam problem s niektorymi tlacivami. Nevypise mi vobec podpisovu listinu, mam ju uplne cistu a taktiez napriklad "prehlad odvodov pracovnikov a zamestnavatela podrobne". Je to uplne ciste. Doteraz som s tym vobec nemala problem. Neviete niekto poradit, co s tym?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
skús si preinštalovať verziu, ešte raz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať