Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon Pozri príspevok
ja to volám hromadne KINDER manažment.... deti obe ruky ľavé, električková VŠ, foter v dozornej rade... a podobné kombinácie.
Mne je jedno - neovplyvním ...

Či ma to štve ???
Ani nie , ale aj hej ...
Keby tí " top manageri " na to mali , žiaden problém ...
Ale keď robia zbytočné chyby , zbrklé rozhodnutia a podobne , na ktoré doplatia následne stovky zamestnancov , tak to je už o niečom inom ...
Zaujímavé , že vyslovene súkromné firmy sa neboria takýmto problémom ....ocinko najprv synátora poriadne zaškolí , pokiaľ mu žezlo odovzdá ...
Akciovky to majú na saláme ......

Ja zasa na háku ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Samozrejme , že aj mne brýzgneš do ksichtu tú moju minulosť ....
Na druhej strane , neviem prečo mi ( nám ) ľudia závidia tie vyššie dôchodky ...

Ale k veci ...

Manager , podotýkam TOP - manager , pozná všetky prevádzky firmy ...tým nemyslím nejaké kancelárie , ale ešte aj do hajzla na poslednej dieľni trafí , nakoľko tam nejaký mesiac pôsobil ....
Nie je predsa mysliteľné , aby sa TOP managerom stal jedinec , ktorý skončil vysokú školu a nejaké semináre v zahraničí a v tej 30-ke už riadil nejaký ten kolos ....markantný príklad - mladý Rezeš , výsledok poznáme ...

...a to ocenenie .......hm , ak je toto normálne ???

http://hnonline.sk/c1-59037610-najle...-larry-ellison
to isté aj bankári, mladí top manažéri striedajú banky rýchlejšie ako dámy nohavičky a potom sa divíme nastavia si zisk na ktorý majú nárok, keď to nejde tak si dajú včas odchod do inej banky .
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

S tými bankármi si trafil klinec po hlavičke.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon Pozri príspevok
Jar88 - podľa mňa 8 tried základy máš práve ty, lebo namiesto učenia sa a chápania súvislostí si postával niekde pred sporiteľňou v koženej bunde z Poľska a predával BONY, rifle a podobne... takého ako si ty mám ja za suseda, momentálne je už alkoholik a bývalý väzeň....

Teba musí veľmi štvať keď niekto narovinu povie kde sa "deje" dlhodobá chyba, ktorá ma za následok celosvetovú krízu. Ľudia ako Ty iba radi zahmlievajú pravdu a nedajbože ak vyjde najavo...

Hovorím, na pochopenie krízy stačí priemerné IQ, dovolím si tvrdiť že aj menej ako 100 kde by si sa mohol vôjsť aj Ty. Lenže niektorí ľudia nechcú aby sa to verejne prezentovalo.

Je mi na smiech, ako sa všade zatajovalo to, čo sa stalo na Islande tak 2-4 roky naspäť, ako pekne sa so všetkým vedeli vysporiadať, vrátane BANKSTEROV.

Taiko, Teba mám úplne na háku, si pre mňa nepodstatný, nakoľko tvoje názory sú mimo realitu.

Bjuty smis - výrok ako si napísal, že si pracoval v jednej z najslávnejších a najväčších firiem na svete môže napísať iba K****, pardon, iba bjuty smis... Vieš čo ti na to odpíšem, včera som jedol najlepšie ovocie na zemeguli..... si múdrejší?? Alebo ešte pridám. Včera som šoféroval najlepšie auto na svete.... dúfam, že vieš ktoré to je, však som sa vyjadril inteligentne a jednoznačne, však svet je malý a má iba 10 áut, tak sa dá určiť to najlepšie...

čo to znamená to tvoje k***** ?
krasoň?
kvietok?
kamarát ?

alebo ťa tak od mala volali doma a teraz to denne počúvaš v práci aj doma od ženy, tak to tu papagájuješ ?? aj deti ti tak vravia ?

čo keby sme skúsili držať istú úroven debaty a neurážali tu ?

je to nad tvoje mentálne schopnosti ? ak nie, tak ťa poprosím o istú úroveň rámci tvojích možností- aj ked so mnou nesúhlasíš, alebo ako teraz, ked zas raz nemáš šajnu o čom píšem...

téma je slovensko kam kráčaš, nie ja....ja som len odpovedal na jasnú otázku palovi....

a že ty ni len netušíš, ako sa vo svete ohodnocujú fy a cena ich značiek, to ma až tak netrápi...len ešte raz : skúsme sa baviť slušne a na úrovni....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A koľká ste teda boli v poradí firma, 12452158 alebo presnejšie 4124141 ???

Sem-tam aj čítaj po sebe čo za inteligentné reči z teba idú...

A ja som zase reagoval na tvoje poznámky, nakoľko ako píšeš, téma sa volá "Slovensko kam kráčaš?"

Neviem ako Teba volajú v práci alebo doma a ani ma to nezaujíma. A či máš deti, o tom silne pochybujem, síce niektorým babám nevadí nízke IQ, hlavne v osadách je to normálne...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon Pozri príspevok
A koľká ste teda boli v poradí firma, 12452158 alebo presnejšie 4124141 ???

Sem-tam aj čítaj po sebe čo za inteligentné reči z teba idú...

A ja som zase reagoval na tvoje poznámky, nakoľko ako píšeš, téma sa volá "Slovensko kam kráčaš?"

Neviem ako Teba volajú v práci alebo doma a ani ma to nezaujíma. A či máš deti, o tom silne pochybujem, síce niektorým babám nevadí nízke IQ, hlavne v osadách je to normálne...
poprosil som ťa o slušnú debatu...ak toho nie si schopný, tak na mňa jednoducho nereaguj a bav sa s diskutujúcimi tvojej úrovne....

dakujem...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja debatujem slušne, ak porovnám tvoj príspevok 2065 s mojim 2066 tak sa nemáš čo ozývať...

Máš pravdu, na ulici sa s ľuďmi tvojej úrovne nebavím /pohybujem sa trošku v inej sfére/, ale tu v diskusii urobím výnimku.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon Pozri príspevok
ja debatujem slušne, ak porovnám tvoj príspevok 2065 s mojim 2066 tak sa nemáš čo ozývať...

Máš pravdu, na ulici sa s ľuďmi tvojej úrovne nebavím /pohybujem sa trošku v inej sfére/, ale tu v diskusii urobím výnimku.
slušne ??
tak čo znamená to K*****?

prečo ho používaš, ked nemáš argumenty ??
čo je slušné na
na takýchto tvojích perlách :

A či máš deti, o tom silne pochybujem, síce niektorým babám nevadí nízke IQ, hlavne v osadách je to normálne...


asi máme inú predstavu o slušnej debate.....
skús radšej argumenty ...ak ich nemáš, tak nepíš nič a sprosto neurážaj.....vraví to viac o teba ako o oponentovi...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Môžem tu aj ja zaloviť v tvojich predošlých príspevkoch kde si pourážal a ponapádal nielen mňa /a to nehovorím o tom koho ako doma volajú, ešte aj ženu a deti si tu zaplietol/, ale aj ostatných. Lenže nebudem sa papagájovať po tebe, pretože takých ako ty je všade plný záchod, a ak by som sa mal každým zaoberať, nemal by som čas na seba, záľuby, rodinu a svoju prácu...

A to K***** znamená presne K*****
Môžeš si tam doplniť čo chceš a na čo sa cítiš, mne stačí že som to napísal iba takto.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon Pozri príspevok
Môžem tu aj ja zaloviť v tvojich predošlých príspevkoch kde si pourážal a ponapádal nielen mňa /a to nehovorím o tom koho ako doma volajú, ešte aj ženu a deti si tu zaplietol/, ale aj ostatných. Lenže nebudem sa papagájovať po tebe, pretože takých ako ty je všade plný záchod, a ak by som sa mal každým zaoberať, nemal by som čas na seba, záľuby, rodinu a svoju prácu...

A to K***** znamená presne K*****
Môžeš si tam doplniť čo chceš a na čo sa cítiš, mne stačí že som to napísal iba takto.
tak že pán účtovník, po tom čo nezvládol ekonomickú tému si začal vymýšlať a porovnávať príspevky.))

ty si neuveritelný...)))
po,ôžem ti...ty si to svoje K***** začal používať v prísoevku 2041 na moje názory...potom v 2056 priamo na mňa....

tak sa tu prestan strapňovať s mojou reakciou 2065 na tvoje vulgrizmy a urážky...
pritom vmojom príspevku som ťa nijako neurazil, už vonkoncom nie tvoje deti a ženu,to si odpusti...
pýtal som sa, čo znamenajú tvoje slová...ty sa hanbíš za svoje slová ??
píšeš tu tak, že sa tu musíš potom takto strapňovať ?

zase ked nie je agument, tak urážky ? plný záchod ??))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Áno, som pán účtovník, ty pán "iná manažérska pozícia"...

už iba za ten výraz by som sa na tvojom mieste hanbil. ak sám nevieš čo vlastne robíš, tak radšej nepíš nič.

O ekonomike sa s tebou nebudem baviť, pretože je to to isté ako keby sa so mnou niekto bavil o jadrovej fyzike, alebo neurochirurgii.

Zásada je taká, že čomu nerozumiem tak sa nevyjadrujem a to by si mal každý osvojiť.
To, že tu píšem základný princíp ako 8-mak ZŠ je účel, pretože ak by som začal odbornú debatu, tak užívatelia typu TAIKO, BJUTY SMIS by sa nechytali.
Lepšie je to napísať polopate, aj keď to potom vypadá dosť komicky, zase na druhej strane sa to nedá NEPOCHOPIŤ. Preto, ak máš niečo k veci, tak to napíš priamo čo ti nesedí na mojich príspevkoch a neurážaj, nerýpaj.

PS: ak si pozriem štatistiku počtu príspevkov a počtu súhlasov u seba, teba a iných užívateľov, hneď mám predstavu kto je "táraj" a kto píše k veci. Verím, že tieto údaje majú určitú výpovednú hodnotu.
Naposledy upravil Nandrolon : 25.04.13 at 08:52
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

uf, uf, uf...
kde som o sebe písal, že som :
"iná manažérska pozícia"... ????
ty si tu proste už X.tý krát vymyslíš nezmysel a potom zaň na mňa zaútočíš ?? ja sa má hanbiť za tvoje sny ???

prečo sa ztase vyjadruješ ku mne a neargumentuješ na moje názory protinázorom ??
z čoho vychádzaš v názore o mojích znalostiach ekonomiky ?? ktorý môj názor si mi vyvrátil protinázorom a nie len osobnou urážkou ???

to doplnenie bolo výborné..)))
v krajine, kde 40 % volí fica, predtým močára naozaj túžim byť vzorom vačšinových názorov )))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
to isté aj bankári, mladí top manažéri striedajú banky rýchlejšie ako dámy nohavičky a potom sa divíme nastavia si zisk na ktorý majú nárok, keď to nejde tak si dajú včas odchod do inej banky .
...si ma predbehol ...

Aj na toto som myslel , tiež som chcel zareagovať ( len mi nejak modem zaštrajkoval ).... - je to teraz aktuálne , aj v médiách sa to prepieralo ...

...a je toho neúrekom ...
http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

Dokonca aj najmúdrejší z najmúdrejších sa zobudili zo sna , či letargie ...

EÚ: Nový zákon upraví odmeny pre bankárov

Brusel 28. februára (TASR) - Predstavitelia Európskej únie odobrili balík finančných zákonov, medzi ktorými je aj zákon proti odmenám bankárov. Informovala o tom dnes agentúra AP.
Európsky zákonodarcovia, Komisia a zástupcovia vlád členských štátov súhlasili s tým, že odmeny bankárov nebudú môcť prekročiť výšku ich ročného platu.
Daniel Köster, hovorca stredopravej časti parlamentu, povedal, že odmeny môžu byť maximálne vo výške dvojnásobku platu, ak s tým bude súhlasiť veľká väčšina akcionárov.
Toto legislatívne opatrenie je súčasťou väčšieho balíka zákonov, ktoré okrem iného zavádzajú vyššie kapitálové nároky pre banky.
Predpokladá sa, že schválenie v parlamente a vládnymi činiteľmi bude už len formalitou.
http://www.europskyparlament.sk/view...-February.html
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

fica mečiara slotu som nikdy nevolil, presne rovnako ako dzurindu, mikloša.

nepísal si to nikde, akurát to máš napísané vo svojom profile.

a tie súhlasy to nie sú súhlasy že o niekom napíšeš že je blbec, somár a podobne, v mojom prípade sú to súhlasy z oblasti účtovníctva a účtovných zákonov, predpisov.

Dovolím si tvrdiť, ty si ukážkový príklad manažéra, ktorý síce nevie nič, neovláda žiaden zákon, predpis, za to tvojou hlavnou zbraňou sú ústa a nekonečné KECY.

Ľudia ako Ty sú najviac aktívny v témach, kde sa nikto defakto neradí, nepotrebuje pomoc, ale sa iba tliacha dve na tri.

Neviem či som niekedy videl od teba nejaký odborný príspevok v téme, kde niekto potreboval pomoc, kde potreboval niečo vedieť, kde nevedel niečo nájsť v zákonoch a tak ďalej. Drž sa na tej pozícii čo robíš, pretože ODBORNÚ prácu asi nikdy robiť nebudeš. Odbornú prácu myslím takú, kde musíš rozmýšľať, ovládať predpisy, zákony, postupy a nie prácu iba tliachať, polemizovať, napádať, robiť sa múdry...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ach, tak ty si ma doteraz lustroval ? )) čo si ty vlastne robil za komančov )))
tak ti našepkám a vyvediem ťa z nevedomosti...to som si do profilu nanapísal....to admin ponúka také možnosti a tá sa na moju prácu vzťahovala najbližšie.moja tam nebola..

ty, čo tu v priamom prenose urážaš zase ideš mňa obvinovat za urážky....si dobrý...držíš sa dr. plzáka ?? zatloukat, zatloukat ? .))


prečo máš stále pocit, že musíš hodnotiť môj pracovný život a výsledky ??

prečo neargumentuješ priamo na moje názory v diskusii ??
ked nemáš argument, tak ma musíš začať urážať a zhadzovať moju prácu, aj ked ma vôbec nepoznáš ?? nič neviem ? žiadny predpis ?? pre boha...
ty to berieš osobne ??
nemám naň protiargument, tak ho aspoň zhodím ???
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len som sa teda pozrel do tvojho profilu, reku s kým mám tu česť, lebo som mal pocit že mi tu píše prinajmenšom ekonomický riaditeľ VW. A vtedy som pochopil že keď som písal o kindermanažéroch, tak som ti asi stúpil na otlak...

ps: začína pochybovať či nemá JAR88 viac nickov a jeden z toho je bjuty smis, taká náhodná zhoda v komunikácii sa len tak často nevidí a žiaľ, ja neverím na náhody...
Naposledy upravil Nandrolon : 25.04.13 at 09:38
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon Pozri príspevok
Len som sa teda pozrel do tvojho profilu, reku s kým mám tu česť, lebo som mal pocit že mi tu píše prinajmenšom ekonomický riaditeľ VW. A vtedy som pochopil že keď som písal o kindermanažéroch, tak som ti asi stúpil na otlak...

ps: začína pochybovať či nemá JAR88 viac nickov a jeden z toho je bjuty smis, taká náhodná zhoda v komunikácii sa len tak často nevidí a žiaľ, ja neverím na náhody...
a odkedy sa to u teba prejavuje? koho si uz okrem mna odhalil?



samozrejme po prelustrovani...koho si prveho odhalil?
iste na matematike, ked 3.spoluziak za sebou povedal,ze 2+2=4...
ten bol trojjediny.......
p.s. zabudol si na taika ))

a aspon zas neklam, pisal si o top manazeroch
Naposledy upravil bjuty smis : 25.04.13 at 12:51
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko neklam ostatných.
Aj keď som u Teba v ignore, tak každý môj príspevok vidíš, akurát ho musíš rozkliknúť čo verím, že robíš.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88 Pozri príspevok
To je len mylný dojem, že sama ideš, kam ťa oči vedú. Tie oči len pozerajú, že ťa vedú, ale asi ani netušia, kto každý vás ešte povedie a kde vlastne skončíte.
to bol vtip, asi nepoznáš, teraz už hej. každý vieme dačo a mozaiku si skladá každý sám
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou Pozri príspevok
to bol vtip, asi nepoznáš, teraz už hej. každý vieme dačo a mozaiku si skladá každý sám
...že ako rýchlo budeš z toho omylu vyvedená ...

Do peknej mozaiky Ti to jaroušek " poskladá a vysvetlí ""..........hehehe...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať