Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

220870 Pozri príspevok
Nezávislá TV to sa nedá pozerať :http://tv24.li/ Zas mi tu chýba grcajúci smajlík.
Nedopočúvala som to. Vystúpenia poslancov považujem len za bláboly pre ich zviditeľnenie. Oslovila som dve politické strany, a hádaj, či aspoň jedna na moju požiadavku zareagovala. Uhádol. Oľano bola jednou z nich. Na odporúčanie, samozrejme. Beriem to ako holý fakt a z mojej strany to boli viacmenej skúšky správnosti, ktorú z nich bude zaujímať niečo o gorilke.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V pražskej ZOO nešťastne uhynul 5-ročný goriliačik Tatu. Bratia Česi sa nás aspoň mohli spýtať, či nemáme nejakú gorilu. Mohli sme im poslať (síce staršiu) Gorilu Bubeníkovú
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
V pražskej ZOO nešťastne uhynul 5-ročný goriliačik Tatu. Bratia Česi sa nás aspoň mohli spýtať, či nemáme nejakú gorilu. Mohli sme im poslať (síce staršiu) Gorilu Bubeníkovú
nemohli eu ju posiela na pomoc Grécku
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

http://gilos.blog.pravda.sk/2012/08/...a-otvarat-oci/
tiež zaujímavé
http://popelka.blog.pravda.sk/2012/0...brucha-bestie/
Naposledy upravil Antea : 05.08.12 at 15:55 Dôvod: doplnenie
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870 Pozri príspevok
Nezávislá TV to sa nedá pozerať :http://tv24.li/ Zas mi tu chýba grcajúci smajlík.
prečítal som si tam niektoré články a tá pluralitná masáž mozgov organizovaná z jednej firmy je príznačná, ešte keby sme neposlúchali tak by to asi smerovalo s verejnou mienkou tak k Sýrií a pod .
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Celkový dlh krajín po sčítaní dlhov jednotlivých štátov ich obyvateľstva a firiem.
364191_3697.jpg  
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

je toto možné???

veď v tom čase bol hľadaný.....

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=207260&SID=6&P=1
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Peníze slouží jako prostředek ke směně zboží a služeb, aby nebylo nutné vyměňovat zboží za zboží. To by bylo v praxi nemožné. Proto stát vytiskl peníze a je jedinou institucí, která toto může dělat. Pokud si vytiskne peníze občan, tak je to trestný čin, protože si přivlastní za kus vytištěného papíru něčí práci. Trestní zákon na to má řešení v podobě § 140, kde takového občana potrestá odnětím svobody na 5-10 let a na 10-15 let, pokud je členem organizované skupiny, nebo způsobil velikou škodu. Je to správné a chrání to občany tohoto státu. Nyní se ale podívejme na jiný případ. Pokud je nedostatek peněz na trhu, tak státní tiskárna, vytiskne další peníze a dá je do oběhu. Jenže stát toto nedělá. Pokud je málo peněz na trhu, tak si je půjčí od zahraniční firmy, která je natiskla. Ty bankovky mají hodnotu jen toho papíru a tiskařské barvy. Potom té firmě za půjčení peněz platí úroky z peněz vybíraných na daních občanů. Tím celý stát uvádí do chudoby. Současný státní dluh je zobrazen na této stránce: http://bestpage.cz/sluzby/dluh_cr.html Bylo by dobré ho zaplatit a proto bych navrhoval nakoupit dost bankovního papíru a barvy a vytisknout bankovky a vše uhradit věřiteli a vyměnit tak papír za papír. Toto je příčina stálého zdražování a upadání celého státu do chudoby. Je třeba to zastavit a na Islandě vám ukázali, že je to velice snadno možné. Tak co? Budete jen nadávat, že je vše stále dražší a dražší, nebo něco uděláte, aby se to změnilo? Když to neuděláte, nebudete mít ani na důchod. Koukněte na zde uvedené stránky, jak ten dluh krásně nabíhá a z vaší peněženky to potom zaplatíte a nebo padnete do rukou okupantů.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

220870 Pozri príspevok
Peníze slouží jako prostředek ke směně zboží a služeb, aby nebylo nutné vyměňovat zboží za zboží. To by bylo v praxi nemožné. Proto stát vytiskl peníze a je jedinou institucí, která toto může dělat. Pokud si vytiskne peníze občan, tak je to trestný čin, protože si přivlastní za kus vytištěného papíru něčí práci. Trestní zákon na to má řešení v podobě § 140, kde takového občana potrestá odnětím svobody na 5-10 let a na 10-15 let, pokud je členem organizované skupiny, nebo způsobil velikou škodu. Je to správné a chrání to občany tohoto státu. Nyní se ale podívejme na jiný případ. Pokud je nedostatek peněz na trhu, tak státní tiskárna, vytiskne další peníze a dá je do oběhu. Jenže stát toto nedělá. Pokud je málo peněz na trhu, tak si je půjčí od zahraniční firmy, která je natiskla. Ty bankovky mají hodnotu jen toho papíru a tiskařské barvy. Potom té firmě za půjčení peněz platí úroky z peněz vybíraných na daních občanů. Tím celý stát uvádí do chudoby. Současný státní dluh je zobrazen na této stránce: http://bestpage.cz/sluzby/dluh_cr.html Bylo by dobré ho zaplatit a proto bych navrhoval nakoupit dost bankovního papíru a barvy a vytisknout bankovky a vše uhradit věřiteli a vyměnit tak papír za papír. Toto je příčina stálého zdražování a upadání celého státu do chudoby. Je třeba to zastavit a na Islandě vám ukázali, že je to velice snadno možné. Tak co? Budete jen nadávat, že je vše stále dražší a dražší, nebo něco uděláte, aby se to změnilo? Když to neuděláte, nebudete mít ani na důchod. Koukněte na zde uvedené stránky, jak ten dluh krásně nabíhá a z vaší peněženky to potom zaplatíte a nebo padnete do rukou okupantů.
hmota je nemenná, energia tiež, ak je prebytok peňazí to je výsledok čoho? spojenia hmoty s energiou ? Ak by mali pribúdať tak potom neplatia zákony fyziky alebo svinského vykoristenia? Vždy bude platiť základný postulát "Nie práca poľudštila opicu ale lenivosť", čím lenivejší tým chamtivejší na výsledky práce iného to je základ vykoristovania. To bude trvať kým bude ľudstvo žiť ako viac alebo menej organizovaná smečka. Island bola len výmena vykoriťujúcej garnitúry.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Žeby naozaj:

Naposledy upravil KoxXxo : 09.08.12 at 22:09
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Prečo je na Slovensku tak sprostý národ ,že takmer v každej dedine je za starostu najväčší zlodej a podvodník.
http://kukla.blog.sme.sk/c/305295/Ob...ich-nikto.html
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

220870 Pozri príspevok
Prečo je na Slovensku tak sprostý národ ,že takmer v každej dedine je za starostu najväčší zlodej a podvodník.
http://kukla.blog.sme.sk/c/305295/Ob...ich-nikto.html
Dovolím si s Tebou trochu nesúhlasiť. Každý, kto sa dostane do politiky- či na štátnej, alebo komunálnej úrovni sa prispôsobí žitiu vlkov a začne s nimi vyť. Na komunálnej úrovni je rovnako činnosť mestských nenajedencov kotrolovaná odvážnejšími občanmi. V našom meste určite. Za netransparentné hospodárenie, či čerpanie eurofondov napíšu žaloby, strávia veľa času preukazovaním, že hospodárenie mesta nie je v poriadku. Možno to aj prejde cez políciu, ale na prokuratúre to zhodia zo stola. A po súdy sa to ani nedostane. A vlastne aj keby sa dostalo, tak by som chcela vidieť odsúdeného mestského zlodejíčka.
Mediálnymi, či inými hrami je tendencia mocných občanov priviesť k pasivite a darí sa im. Veď ako premiér povedali, prednosť Slovenska je v tom, že občan dokáže prežiť aj z tristo Eur a dvadsať ešte ušetriť. Tento národ je múdry, ale už unavený a skeptický.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Z dedín na okolí sú všetko za starostov gauneri.Národ je sprostý jak delová gula,národ čo si neváži svojich mozolov je sprostý.Čo myslíte kto si pozrel tie videá čo pridal koxxxo , kto pridal súhlasím,užitočné, kto to pochopil?Svet je ako kus zrkadla čo sa rozbil o kameň.Ja si to zrkadlo(svetonázor) postupne z tých črepín skladám .Viem ,že to nikdy nezložím celé.Z čriepok ktoré sa ku mne dostávajú z rôznych zdrojov a ktoré si vyhľadám na nete ,už ale viem ,aký rozmer to zrkadlo malo ,aj aký tvar.To je moje poznanie a môj názor na svet.Aj akýsi múdrejší povedal ,že čím viac vieš tým viac si človekom.A aj na to slúži táto téma,ďakujem ,že do nej prispievate.Ešte veľmi veľa toho neviem.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

No v tejto téme sa vyjadrovať je odvaha, nie to ešte pridávať užitočné, či súhlasy Všade za rohom sú sliediči, testujú Ťa, možno prejavia priazeň, napíšu ss a potom Ti chladnokrvne vrazia päsťou medzi oči. Takže ja chápem, že je pohodlnejšie a bezpečnejšie medzi psíkmi, alebo zmrzlinou. Uvedomme si, že situácia na Slovensku je pre človeka - smrteľníka- ťažko čitateľná. Zober si len takého Nicholsona. Národ mu urobí zbierku, on sľúbi, že bude týždenne písať blog, že napíše aj niečo konkrétne. Pozrieš na blog, nepíše nič, kniha mu vyšla, teda zarobil, má na právnikov, aj keď akože nepracuje, a len čo kniha vyšla, už je v jednom šíku s verchuškou, teda chrbtom k Slovákom. Tak čo môžeš očakávať v tomto štáte? Komu tu môžeš veriť? Svojim? Cudzincom? Nikomu!!! Jedine sebe, aj to v spánku. Vtedy máš jedinú istotu, že môžeš snívať o krajšom zajtrajšku. Zobudíš sa, a zistíš, že sen sa rozplynul a že sme predsa len .....vieš kde.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sme v riti aj vdaka sebe.len si to malokto uvedomuje.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pikoška Pozri príspevok
No v tejto téme sa vyjadrovať je odvaha, nie to ešte pridávať užitočné, či súhlasy Všade za rohom sú sliediči, testujú Ťa, možno prejavia priazeň, napíšu ss a potom Ti chladnokrvne vrazia päsťou medzi oči. Takže ja chápem, že je pohodlnejšie a bezpečnejšie medzi psíkmi, alebo zmrzlinou. Uvedomme si, že situácia na Slovensku je pre človeka - smrteľníka- ťažko čitateľná. Zober si len takého Nicholsona. Národ mu urobí zbierku, on sľúbi, že bude týždenne písať blog, že napíše aj niečo konkrétne. Pozrieš na blog, nepíše nič, kniha mu vyšla, teda zarobil, má na právnikov, aj keď akože nepracuje, a len čo kniha vyšla, už je v jednom šíku s verchuškou, teda chrbtom k Slovákom. Tak čo môžeš očakávať v tomto štáte? Komu tu môžeš veriť? Svojim? Cudzincom? Nikomu!!! Jedine sebe, aj to v spánku. Vtedy máš jedinú istotu, že môžeš snívať o krajšom zajtrajšku. Zobudíš sa, a zistíš, že sen sa rozplynul a že sme predsa len .....vieš kde.
presne ako som predpokladal v niektorých mojich názoroch v gorile, v podstate ide o peniaze aj našincovi aj cudzincovi aj spôsoby ich získania sú rôzne, niekto cez niekoho dostane ľudí na ulicu aby sa im dostalo niečo do podvedomia a potom s davovou psychózou to už ide samospádom.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

To pavol54, problém je v tom, že niekto išiel do toho davu len tak z recesie, niekto preto, že ani spis Gorilu nepotreboval k tomu, aby vedel, že je to tu zaplienené gorilákmi. Nikto z davu nepredpokladal, že všetci pôjdu za vykradnutie republiky tam, kam patria, poniektorí sme však očakávali, že aspoň nejaká zmena k lepšiemu nastane. Prd makový nastala. Ja osobne som verila Nicholsonovi. Tak ako kedysi dávno Ficovi. Dnes som presvedčená, že sú všetci ako by ich jedna mater mala, o to sa tá situácia vníma zložitejšie. Či smutnejšie? Absurdistan v Gorilákove. Inak to tu ani vyjadriť už nedokážem. Len od nikoho som ešte nepočula, ako sa dá z toho marasu vyhrabať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

a kto bude najsvätejší medzi svätými?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať