Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Usporiadat
Téma je uzavretá.
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

danushka Pozri príspevok
Už sa toho stalo a veľa.
Ty patríš asi medzi tých, ktorým vyhovuje, že sa už toľko veľa stalo. Veď Ti možno bude venovaná celá pasáž o pozemkoch v knihe.
Sedíš aj v parlamente?

Aký požič, taký vráť Jardo. Dumať budem koľko chcem a so zbohatlíkmi Tvojhu druhu sa bavím takto, lebo im už ani zastrúhaný vlas do zadku nevojde.
Darmo ma tu bude presviedčať niekto, čo na daniach zaplatil oklieštených 20 melónov, že je svätý.
Mne slama z čižiem trčí a veľké nič si do truhly vezmem, presne také ako Ty.
Presne, niečo v takomto zmysle som mu chcela napísať aj ja. Teraz nám nadáva do oviec alebo sa vytešuje ako sa dali ovce zahnať do jeho košiara, aký prospech má on z toho. No možno je Bohom vyvolený, ako som kedysi po revolúcii počúvala z Rádia Vatikán, že kto má byť bohatý, toho vyvolí Boh a my s tým nič nenarobíme. Osobne si myslím, že Boh nevyvoľuje toho kto bude keťasiť a tunelovať, Boh vyvoľuje inak.
Možno my si nezoberieme do hrobu nič, ale jemu tam dajú Land Rover ako kniežatám dávali koňa, aby sa mohol preháňať po nebeských /pekelných?/ šíravách, a naniesto zlatých náramkov a náhrdelníkov, zlaté kľučky z jeho domu, a či zlatý šerbel z vodotryskom.
No ale všetkého do času, sa potvrdilo aj potvrdzuje lebo ešte nikomu stromy do neba nevyrástli, a kto na to zabúda bude veľmib prekvapený.
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Antea Pozri príspevok
Presne, niečo v takomto zmysle som mu chcela napísať aj ja. Teraz nám nadáva do oviec alebo sa vytešuje ako sa dali ovce zahnať do jeho košiara, aký prospech má on z toho. No možno je Bohom vyvolený, ako som kedysi po revolúcii počúvala z Rádia Vatikán, že kto má byť bohatý, toho vyvolí Boh a my s tým nič nenarobíme. Osobne si myslím, že Boh nevyvoľuje toho kto bude keťasiť a tunelovať, Boh vyvoľuje inak.
Možno my si nezoberieme do hrobu nič, ale jemu tam dajú Land Rover ako kniežatám dávali koňa, aby sa mohol preháňať po nebeských /pekelných?/ šíravách, a naniesto zlatých náramkov a náhrdelníkov, zlaté kľučky z jeho domu, a či zlatý šerbel z vodotryskom.
No ale všetkého do času, sa potvrdilo aj potvrdzuje lebo ešte nikomu stromy do neba nevyrástli, a kto na to zabúda bude veľmib prekvapený.
neviem prečo, ale vždy spomeniem na takých neohrozených z okolia a na ich tragédie, niektorí povedia že to nie je možné, len známa rodina vlastniaca niekedy železiarne
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Včera som bola na nákup v Tescu. Som zvyknutá na státie v rade pred kasou, aspoň mám čas postáť chvíľu a sledovať okolie.
A zrazu, čo nevidím. Namiesto dvoch pokladní, ktoré by mali obsluhovať dvaja konkrétni zamestnanci sú štyri samoobslužné pokladne. Prídeš, sám si vyložíš, sám odvážiš, sám ukážeš čiarový kód čítačke a keby si náhodou niečo nerozumel, teta z reproduktora ti to vysvetlí, je pripravená, naprogramovaná na akýkoľvek zmätok, časom sa to predsa každý naučí, tak ako obsluhovať bankomat, či tak, ako sa aj dôchodcovia naučili posielať sms a obsluhovať mobil. Geniálne.
Nazrela som teda do výpisu z OR, nech mrknem zo zvedavosti, komu celý tento majestátny cirkus patrí. No jasné si vravím...
Naši poslanci asi zabudli, keď pripravovli novelu zákona o dohodároch a ich odvodovej povinnosti ponovom, že ruky s hlavou človeka sú nahraditeľné. Že takto zoberú tým rukám aj posledné omrvinky.

A potom keď si človek číta múdrosť typu
edine čo príde, bude poznanie, že fondy sú vyčerpané a doplniť ich nieje z čoho.
Jediná katastrofa bude v tom, že nebude čo tunelovať. A to je pre teba katastrofa?
,
...tak môžem Jardovi povedať asi toľko, že bežnému slovenskému občanovi, čo robí za minimálku je úplne jedno, či sú fondy vyčerpané a či ich je z čoho dopĺňať, či je alebo nie je čo tunelovať.
Bežný človek potrebuje prácu, pracovné návyky. Slovensko potrebuje podporovať Slovákov a nie zahraničných tunelárov, ktorí si vedia nahradiť pracovnú silu strojom ak to nefunguje, ak už treba niečo tomuto štátu nechať, spakujú sa 600 km nižšie do Rumuska.

Katastrofa príde určite. A ani nie tak pre bežných smrteľníkov. Veľa sa hovorí v poslednom čase o mocenských silách, ktoré boli zatlačené 2. sv. vojnou a ako tie zatlačené sily teraz nabrali na svojom rozmachu. Ani sa neodvážim nahlas povedať to o čom sa tu šušká, lebo keď som práve nazrela včera koľko percent ich je takmer všade, vo finančníctve, politike, zdravotníctve a mienkotvorných médiách, tak som pochopila, že tie xxxx denníky sa napĺňajú. A tí, čo vedia o čom píšem, tí aj rozumejú týmto riadkom.
Len je tu kosa a kameň. A slovanský kameň nielenže veľkým, ale aj tvrdým balvanom je.
Ani EÚ a ani skupiny o ktorých tu píšem, to s nami ľahké mať nebudú.
Ľudia našťastie pochopili, že jediný spôsob, ako sa stabilizovať, je prestať brať pôžičky, už vôbec ich nebrať a dosplácať svoje záväzky, viac sa nezadlžovať a nadobro zabudnúť na konzumný spôsob života. Ak to má trvať ťažkých 10 rokov v priemere, tak aj s bodákom v zadku, ale vydržia. A toto je koniec bankárom ako prvým, koniec nenažratým obchodníkom a začiatok ozdravovania.

Ale aj na takej vojne sa vraj celkom slušne zarába. Oni už na nás majú niečo nachystané. Taký EÚ výmysel bol však oveľa sofistikovanejší. Zotročiť niekoho bez krvi, určovať mu takmer všetko, na tom pracovali dlho iné hlavičky a podarilo sa im to aj bez zbraní.
4 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pavol54 Pozri príspevok
neviem prečo, ale vždy spomeniem na takých neohrozených z okolia a na ich tragédie, niektorí povedia že to nie je možné, len známa rodina vlastniaca niekedy železiarne
Božie mlyny melú pomaly, ale isto...
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

pavol54 Pozri príspevok
neviem prečo, ale vždy spomeniem na takých neohrozených z okolia a na ich tragédie, niektorí povedia že to nie je možné, len známa rodina vlastniaca niekedy železiarne
Ja mám také niečo v rodine. Fakt sa mu začalo dariť, začal podnikať v stavebníctve, ale potom nevedel čo zo sebou, začal hrávať, prehral všetko, aj požičané, aj svoju rodinu a teraz je kdesi v base. Druhý prípad známy, jeho manželka mi bola kolegyňa. Tiež v začiatkoch vytvoril fungujúcu firmu, zamestnancom doprial, lebo vedel.... Ozaj to bola dobrá firma, ale ako roky pribúdali, odbúdalo síl, tak vedením firmy poveril dcéru a syna, no aj oni to dobre viedli od sto k jednému, a firmy už niet.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

danushka Pozri príspevok
Božie mlyny melú pomaly, ale isto...
aj Ernest Valko bol za vodou a ako dopadol,aj ked tie bozie mlyny zomelu malo v tomto svete,nakoniec je vsetko pominutelne a tak ako pise biblia-ako sme si na tento svet nic nepriniesli,tak si nic ani neodnesieme,uzijme si toho co sme si zarobili a majme dostatok pokory,tu by mal mat kazdy ci uz veri,alebo nie,ako aj tuzbu po spravodlivom svete.
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Sociálne istoty pre 44% asociálov!!!§§§
http://www.aktuality.sk/clanok/21695...-miliardy-eur/
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Trisestri, dala som Ti súhlas aj užitočné.
Len k tomu Valkovi, nech mu je zem ľahká, sa nevyjadrím, lebo tomu nerozumiem. Určite prekážal, lebo veľa vedel, alebo prekážal, lebo nechcel konať tak, ako sa od neho očakávalo...

Voľakedy v minulosti polícia nechávala veci medzi nebom a zemou a medzi mafiou, nech sa samé vyriešia. Dnes to už je trošku inak, každý na každého niečo má a tak sú si všetci zaviazaní.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

To jardo: Ty aj čítaš po sebe to, čo tu napíšeš? Mafia a biele goliere sú žumpa!!!. Na jednej strane sú pre Teba biele goliere beztrestné a na druhej strane pripúšťaš, že obchodujú s drogami. Tí smradi majú drogy všade. V ich diskobaroch, slovom všade. Lebo pracovať nevedia, vedia len tunelovať, vyhrážať sa a smiať sa občanom do očí. Určite sa Ti ľahko predvádza bez mena za monitorom. Ak by ti taký mafiánec šermoval pred nosom so zbraňou ako mne, a ak by si mlčal a neodpovedal, tak by Ti ju priložil rovno na chrbát, by si zmenil postoje voči bielym golierom. Tvoje podvedomie by Ti do smrti nedovolilo o tých grázloch písať, ako píšeš. A tupé ovce sú tupé najmä preto, lebo sa ku ním veľa informácií nedostane. Aj ja som si myslela, že zákonnou cestou sa domôžem svojich práv a práv mojej dcéry a môjho vnuka. Veľké guľové je pravda. Opäť mi hrozili, že mi podrežú krk, ak sa odvážim používať dokumenty, ktoré som našla a sú nadobudnuté zákonne. Na pojednávaní, keď som jeden taký dokument použila, vyskočil právny zástupca toho proťajšku bez mena dvakrát zo stoličky, že preruší pojednávanie a ide podať na mňa trestné oznámenie za OHOVÁRANIE jeho klienta. Rozosmial ma a veľmi som chcela, aby to išiel podať, v pojednávačke bolo dusno a mne sa žiadala cigaretka. Nešiel, samozrejme. No a potom už ma prešiel smiech, keď pod zadkom môjho vnuka a mojej dcéry sa vznietila motorka, a keď mi po pojednávaní rozbili na aute sklo a ukradli vnukovu tašku. Hajzli. Doklady som mala pod zadkom v reštaurácii, kde sme sa boli najesť. Ale medzi mafiáncami sú aj takí, čo majú svedomie. Jeden mi zavolal, veď som ich všetkých poznala ako slušné biele goliere. Ach, jaj. A povedal mi, že nemám inú šancu ako si zachrániť kožu, len to všetko zverejniť aj s menami. Lebo majú kontakty na polícii, na prokuratúre, na súdoch, slovom všade!!! Polície sa neboja, ale boja sa medializácie! Bol jeden z nich, vedel presne, o čom hovorí. Nemala som inú možnosť, ako sa zbaviť tých hyen v ľudskej podobe. A povedať ľuďom, prečo majú holé zadky. Počuj, Jardo, Ty si alebo mafiánec, alebo hlúpa ovca. Napriek tomu Ti neželám prežiť pocit, keď ráno otvoríš oči, a si nasratý, že si ich otvoril.. Trvá mi to len prvých dvadsať sekúnd našťastie. Lebo potom už musím pripravovať dôkazy o tých kreténoch. O všetkých !!! V tej účtovníckej močovke je totiž aj mne zaťažko vydolovať ako tak kúsok pravdy.
5 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kukučka Pozri príspevok
z môjho Skype: [19:45:55] Alžbeta: ..........už chýba len Bastián
Kukina, to som Ti tu naozaj chýbal?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Indeed Pozri príspevok
A čo sa týka Danily-Dudniely tá vedie boj s veternými mlynmi, avšak spolu s Pavlíkom otvorili Pandorinu skrinku
a to nie je dobré...
Práve že to je dobré.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

danushka Pozri príspevok
Trisestri, dala som Ti súhlas aj užitočné.
Len k tomu Valkovi, nech mu je zem ľahká, sa nevyjadrím, lebo tomu nerozumiem. Určite prekážal, lebo veľa vedel, alebo prekážal, lebo nechcel konať tak, ako sa od neho očakávalo...

Voľakedy v minulosti polícia nechávala veci medzi nebom a zemou a medzi mafiou, nech sa samé vyriešia. Dnes to už je trošku inak, každý na každého niečo má a tak sú si všetci zaviazaní.
Môj názor na právnikov, ktorí obhajujú VRAHOV /chápem prezumpciu viny, ale u niektorých ľudí je to proste nespochybniteľné...../, je taký, že vďaka nim je plno vrahov na slobode a ohrozujú ostatných....

Možno aj Valkov vrah bol jeho bývalý klient, ktorý mu dobre zaplatil za obhajobu, ktorá ho zachránila pred väzením... dúfam, že tie prachy si aspoň stihol užiť.....
... život mafiánov /kam vúčšia polovica špičkových právnikov trestného práva patrí/ je často bohatý na majetok a peniaze, ale niekedy prikrátky....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon Pozri príspevok
Môj názor na právnikov, ktorí obhajujú VRAHOV /chápem prezumpciu viny, ale u niektorých ľudí je to proste nespochybniteľné...../, je taký, že vďaka nim je plno vrahov na slobode a ohrozujú ostatných....

Možno aj Valkov vrah bol jeho bývalý klient, ktorý mu dobre zaplatil za obhajobu, ktorá ho zachránila pred väzením... dúfam, že tie prachy si aspoň stihol užiť.....
... život mafiánov /kam vúčšia polovica špičkových právnikov trestného práva patrí/ je často bohatý na majetok a peniaze, ale niekedy prikrátky....
No ak by právnici mali obhajovať iba slušných ľudí, tak by z nich boli asi bezdomovci.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

danushka Pozri príspevok
Jaj Bóže Bastian, veď to štátne, čo poprechádzalo do neštátnych rúk, riadia štátnici cez svojich koníkov. Či to tak trochu nie je jedno.
To je žiaľ asi logický proces, keď sa prechádza zo systému, ktorý bol založený na absolútnych klamstvách, zlodejčení, udavačstve.... Len nech prejde všetko do rúk hoc aj tým hajzlom. Tak ako aj v Rusku, aj tu tak prišli k miliardám tie najväčšie svine. Mne nejde o tie peniaze, čo sa rozkradli. Myslím si, že je oveľa dôležitejšie myslieť na to, aký dosah to má na myslenie ľudí. Aké presvedčenia v nich vznikajú na základe toho, čo vidia, v čom žijú... a ako koná polícia a súdy. To je na tom to najhoršie. Na tie ukradnuté peniaze treba zabudnúť, tie nikto späť nezíska.

danushka Pozri príspevok
Založil si tému o Harabinovi. A ideme sa pýtať, ako je možné, že sedí stále tam kde sedí. No sedí a bude sedieť. Či vyhrá voľby Fico, či Dzurinda, či Mečiar, či Bugár... Lebo na každého niečo má a predsa sa nebudú žrať medzi sebou, jednoduché.

Týmto sa už vôbec nezaťažujem. Skôr dumem nad tým, že nezvratne sa k nám blíži nejaká katastrofa a ako tú katastrofu ľudia prežijú. Lebo naši politici so svojimi koníkmi sú už za vodou, tí sadnú do lietadla a dožijú to niekde mimo Slovenska a tie koňov kone najnižšieho rangu možno vydýchnu, že neskončia v kyseline...

Čo potom, keď celý ten systém padne nahubu. Alternatívu máš? Nože daj. Pre ovce.
Ja ako ovca už mám lúčku so studňou. Hádam mi niekto apoň slaného lizu prinesie, neskromne poprosím liz bez olova. Ale to som zas niekde ako za tej prvej slovenskej...s poľutovaním uznávam, že ten slovesnký kapitalizmus nás vrátil 100 rokov dozadu. A s uznaním tvrdím, že sedliak slovenský prežije všetko.
Vieš písať veľmi kvetnato, ty si podľa mňa spisovateľka .
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj Pozri príspevok
No ak by právnici mali obhajovať iba slušných ľudí, tak by z nich boli asi bezdomovci.
Potom mám na to jediné vyjadrenie......
KTO CHCE KAM, POMôŽME MU TAM !!!

- keď zabezpečia VRAHOM SLOBODU, nech stoja na muške V PRVEJ LÍNII....

- pochybujem že to bol amatér. Možno už bol niekedy súdený a kto ho dostal na SLOBODU? No predsa JEHO advokát...... Takže nech si potom aj tí "advokáti" lížu tú smotanu v podobe guľke do hlavy, ktorá je výsledkom ich práce.... je to tvrdé, ale je to môj názor.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Jaj Bóže Bastian, veď to štátne, čo poprechádzalo do neštátnych rúk, riadia štátnici cez svojich koníkov.
skôr opačne danushka - kvalitný koník toť bohatstvo aj politikov
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Bastian Pozri príspevok
Vieš písať veľmi kvetnato, ty si podľa mňa spisovateľka .
Bastian, čože si tak milý? Ja dokážem kvetnato, Ty zas šťavnato. Preto je tu na Porade tak zaujímavo.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

srska Pozri príspevok
skôr opačne danushka - kvalitný koník toť bohatstvo aj politikov
Tak toto ja už neviem srska, či politici ovládajú koníkov, či kone politikov. Jedno je však isté, jedni bez druhých nemôžu a my sa im o podkovy a sedlá staráme, aby sa im dobre a bezpečne cválalo.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pani ministerka je buď zle informovaná alebo ... 22:27 - 24:56
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon Pozri príspevok
Potom mám na to jediné vyjadrenie......
KTO CHCE KAM, POMôŽME MU TAM !!!

- keď zabezpečia VRAHOM SLOBODU, nech stoja na muške V PRVEJ LÍNII....

- pochybujem že to bol amatér. Možno už bol niekedy súdený a kto ho dostal na SLOBODU? No predsa JEHO advokát...... Takže nech si potom aj tí "advokáti" lížu tú smotanu v podobe guľke do hlavy, ktorá je výsledkom ich práce.... je to tvrdé, ale je to môj názor.
A kto by si zobral takého advokáta, ktorého klienti skončili všetci v base?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať