Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja si myslím že za predchádzajúcej vlády tomu nebolo inak, akurát ten žreb im pri posledných voľbách nevyšiel, ale vyšiel druhým /ficovi/...
Keď čítam tento príspevok tak rozmýšľam či som vtedy žil na SK, alebo na marse, pretože aspoň mne bolo presne rovnako ako teraz, vieš, niektorí ako napríklad ja nezabúdajú....
Ak nie si "modrý" potom sorry.
Jedno ma ale teší, SDKÚ podľa mňa definitívne a nenávratne skončilo na smetisku politických dejín..... a to ani nemuseli vymrieť jeho voliči ako v prípade HZDS.... ale pochovali sa vlastnou nenažranosťou a chamtivosťou....
A KDH ? tých už môžu jedine voliť ľudia s vážnou psychickou poruchou alebo s alzheimerom, to, čo napáchal satan Figeľ na národe, to nemá obdoby....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Nandrolon Pozri príspevok
ja si myslím že za predchádzajúcej vlády tomu nebolo inak, akurát ten žreb im pri posledných voľbách nevyšiel, ale vyšiel druhým /ficovi/...
Keď čítam tento príspevok tak rozmýšľam či som vtedy žil na SK, alebo na marse, pretože aspoň mne bolo presne rovnako ako teraz, vieš, niektorí ako napríklad ja nezabúdajú....
Ak nie si "modrý" potom sorry.
Jedno ma ale teší, SDKÚ podľa mňa definitívne a nenávratne skončilo na smetisku politických dejín..... a to ani nemuseli vymrieť jeho voliči ako v prípade HZDS.... ale pochovali sa vlastnou nenažranosťou a chamtivosťou....
A KDH ? tých už môžu jedine voliť ľudia s vážnou psychickou poruchou alebo s alzheimerom, to, čo napáchal satan Figeľ na národe, to nemá obdoby....
K podčiarknutému sa neviem vyjadriť, ale s tým vyššie dobodky súhlasím.
V jednom má Bastian veľkú pravdu, a síce - treba vychádzať od seba a nespoliehať sa na iných.
Chobotnica je rôznofarebná a jej chápadlá fungujú podľa faunistov takto :
Chobotnica
Vyzerá ako monštrum, správa sa ako monštrum, je to monštrum. Jej chápadlá dokážu fungovať nezávisle na tele. Mozog človeka neustále kontroluje činnosť končatín, no v prípade chobotnice je mozog akýmsi prvým impulzom a následne si chápadlá už robia svoju prácu.

A my chceme hľadať mozog, ktorý Slovensko zachráni? Ale chobotnica, tá už dávno funguje bez hlavy .
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslel som všetky tie jeho finančné škandály, podvody a tak..... nech mi niekto nehovorí že nemal pre seba a svoju stranu nič z každého jedného zlatého padáku. Podľa mňa to bolo obyčajné tunelovanie štátneho rozpočtu.
Dosť často využívam poštové služby, ktoré sú stále drahšie a drahšie. Dovolím si tvrdiť že poslanie napr. PC už vyjde lacnejšie cez súkromných prepravcov ako cez pridrbanú poštu.
No a ja nepotrebujem stále krmiť nenažrané Figeľove hrdlo prostredníctvom napr. toho platu a padáku, ktorý sa NÁHODOU prevalil...
Verím, že ďalších 10 000 prípadov sa nikdy neprevalí, či už sú to prípady Fica, Dzurindu, alebo Jana z Hornej Dolnej.
Bohužiaľ slovák využíva mozog najmä na rozmýšľanie, koho a ako by odrbal a Figeľ je v tom jednička spolu s ostatnými...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Stále mi chodí po rozume jedna vec.....
Čím to je, že "prv" napríklad riaditeľ nejakej spoločnosti /nie majiteľ, ale napríklad riaditeľ štátneho podniku, prípadne a.s./ a to nemyslím zrovna roky 60-te, ale napríklad taký rok 1991-2 mal napríklad o 5000 korún vyšší plat od podriadených, ktorých bolo dajme tomu 500.
Dnes? dnes je rozdiel aj 195 000 Sk mesačne /zamestnanec napr. 550 a riaditeľ 7000/ ! Chcem mi tu hádam niekto tvrdiť že pán riaditeľ je nenahraditeľný superman??? že má takú vysokú produkciu práce ???
Podľa mňa je takýto človek obyčajný chrapúň, zlodej, hajzeľ... hodný verejného lynču...
- a najlepšie na všetkom je, že takýchto tam dosadzujú zase iba ľudia, ktorým plat dáva riaditeľ, takže je to úzky, uzavretý kruh, kde "ruka ruku myje"... Bežný pracujúci je mimo neho a ostatné SVINE sa tam nazvájom dosadzujú, navzájom sami sebe určujú platy a podobne...
Ja stále tvrdím že sa to neskôr /my sa toho už asi nedožijeme/ prevalí do občianskej vojny, pretože som zistil jednu vec. Nech je akákoľvek kríza, nech sa zamestnancom zmrazujú platy a podobne, ale tieto svine sú tak nenažrané že sebe stále bezbreho pridávajú a toto NEDOPADNE DOBRE, pretože ONI si možno myslia že ľud a ich zamestnanci o tom nevedia, ale poviem iba jedno: PRACHY SA NEDAJÚ ZATAJIŤ...

Chce mi niekto tvrdiť že zamestnanec pracujúci napr. 20 rokov pri páse nemá ani potuchy, koľko zarába vedenie?? Zopár naivných sa nájde, ale myslím že každý to vie, akurát si to nechce pripustiť...
2 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Od ´89 doteraz nebola žiadna zodpovedná vláda. Predošlé obdobie nejdem hodnotiť. Ľudia čakali že to bude lepšie a zatiaľ je to stále horšie a horšie. A bude to stále horšie a horšie!!
Zoberme si priemerný plat (rátať budem veľmi nahrubo):
Hrubá mzda: 750€, náklady zamestnávateľa 1014€ (toto je totiž v skutočnosti vaša mzda!!) čo v skutočnosti dostanete? Vašu čistú mzdu 583€! Keď idete nakupovať, tak za každý tovar v podstate ešte štátu platíte 20% t.j. 583*20% = 116€ = 580-116 = vaša skutočná čistá mzda je 467 € (v prípade PHM, alkoholu a cigariet ešte viac..) a samozrejme ešte všetky možné poplatky - kolky, diaľničné známky a kopec iných, ktoré tiež putujú štátu...
(či už akokoľvek tie platby štátu nazveme - odvody zamestnávateľa, odvody zamestnaca, dane a pod. stále sú to peniaze, ktoré sú vaše a ktoré v skutočnosti putujú štátu)

Čiže z Vašej skutočnej mzdy 1014€ (30 000 Sk) (čo na vás v podstate dáva zamestnávateľ) v skutočnosti reálne nakupujete za 467€ (14 000 Sk)!! Čiže takmer 550€ dávate na ruku každý mesiac štátu - ročne 6 600 € = 200 000 korún!!!
Ked prídete do obchodu, snažíte sa ušetriť každý cent, hľadáte všemožné zľavy a pritom podstatná časť Vašich(!!) peňazí vás vlastne netrápi kam ide (niektorých možno aj trápi, ale nedokážu to zmeniť...)
Osobne by som nemal nič proti daniam ani ostatným poplatkom, ale skúsme si rozmeniť na drobné čo za týchto 200 000 korún dostávate od štátu? ˇkeď totiž prídete do obchodu, chcete za svoje peniaze tovar, či službu. A čo dáva štát?

Zdravotníctvo: myslím že sa nemusím rozpisovať - každý kto chodí k doktorovi, vie čo všetko dostane "zadarmo" (t. j. za čo si platíte zdravotné poistenie) a za čo si pripláca...
Školstvo: Tiež myslím že to nepotrebuje siahodlhý komentár - len doplním, že "platiaci" občan svojím deťom musí dokupovať takmer celú výbavu (najmenšieho zošita, po učebnice), kým asociálne prípady dostávajú takmer všetko zadarmo a ani to si nevážia...
Doprava: Nekonečná stavba diaľnice...
Polícia: sú aj policajti, ktorí si dobre robia svoju prácu, sú aj čierne ovce, ale čo je najhoršie - stačí si všimnúť ako políciu využíva naša štátna moc: Hlavne pri protestoch - či už išlo o Krásnu Hôrku, Š.Michaľany alebo "gorilu" a koho vlastne za naše(!!!) peniaze chráni
Hasiči: zatiaľ hádam jediná zložka štátu, ktorá funguje normálne, bez nejakých väčších škandálov.
Armáda: koľko máme funkčnej bojaschopnej techniky??
Súdnictvo: tu by som skôr povedal, že sa ťažšie nájde biela ovca medzi čiernymi, ako naopak. Mnohé medializované kauzy o tom nasvedčujú a koľko je ešte takých, čo sa nedostali na verejnosť...
Štátne úrady: Tiež myslím že nepotrebuje komentár, všetci vieme ako to na drvivej väčšine úradov chodí - a za tieto "služby" tiež platíte! A na mnohých úradoch ešte ďalej doplácate za kadejaké potvrdenia!!
Sociálna sféra: Tiež viacerí vedia, ako napríklad funguje podpora rodiny - pracujúci rodičia majú dieťa a čo ich to stojí a akú almužnu dostanú od štátu, pričom v živote nepracujúci cigáni plodia deti len na zárobok a aké podpory dostávajú oni od štátu. Akú podporu môžu očakávať tí, čo prišli o prácu a akú podporu cigáni - áno aj na cigánov ide vašich 200 000!!!
O dôchodkoch je tiež myslím škoda hovoriť - aké majú dôchodký tí, čo celý život odpracovali a aké majú "ploditelia detí"...
O sociálnych výhodách jednej skupiny obyvateľstva ani nehovoriac.
Politika: najväčšie svinstvo - napáchali najväčšie škody a za toto im ešte platíme obrovské peniaze, o ich výhodách ani nehovoriac!!!
Rozpredali (skôr teda rozkradli) kompletne celý štát a drzo si zvyšujú platy, priklepúvajú výhody a oni si veselo šafária, ako by sa nič nedialo... A ešte sa drzo smejú všetkým do chsichtu - ja som to nebol, to oni...

Alebo si to predstavte inak: že by ste dostávali od zamestnávateľa na ruku kompletnú mzdu, za rok by ste dostali 12 000 € (365 000 korún) a teraz by k vám všetci chodili -
Poisťovák - daj mi 5 000 korún, ja dám z toho 2000 doktorovi, nech ťa lieči, zvyšok si nechám, a doktorovi ešte doplať,
učiteľ - dajte mi na mzdu 500 korún za učenie, zvyšok si bohužial musíte platiť...
Cestár - dajte mi 10 000, ja vám postavím diaľnicu, ale aj tak si ešte za nu poriadne priplatíte... Na cesty 2,3,4 triedy vám kašlem...
Policajt - dajte mi 5 000, ja za to budem od vás vyberať pokuty za pásy a iné blbosti a ešte ak si budete chcieť ísť zaprotestovať a ísť na svoj pozemok, tak vám za to môžem dať aj po hube...
Hasič - dajte mi 5 000, ja vás ochránim pred požiarom
Vojak - dajte mi 10 000, pôjdem za Amíkov za to bojovať do Afganistanu, niečo odvediem do Nato...
Sudca - daj mi 15 000, budem ti za to naťahovať tvoj proces, aby si sa nedovolal pravdy, na dôvažok k tomu spravím pár procesných chýb, aby som zbytočne nezadržiaval mafiánov...
Úradník - dajte mi 15 000, ja vás za to pošlem od jedných dverí k druhým, budete si musieť pozhánať pár potvrdení, za ktoré si ešte priplatíte, aby vám nebolo málo...
Cigán (asociál) - daj mi 15 000, z nič, len tak, ešte ťa aj tak popritom okradnem. Samozrejme z tohto mi postavíš byt, budeš platiť všetky energie a vlastne komplet financovať celý môj život. Ja ti za to naplodím ďalších...
Dôchodca - daj mi 1 000, ja som ťa vychoval, zabezpečil a mne bohužial musí stačiť toľko...
Politik - daj mi 100 000, potrebujeme nové audiny, notebooky, niečo rozdať kamarátom, rodine, niečo sebe, ale hlavne sa nepýtaj na čo mi je toľko peňazí, to ťa v žiadnom prípade nemusí trápiť...

Koľkým z nich by ste tie peniaze na ruku dali???? Za to čo pre vás robia???

P.S. viem že som sa rozpísal, ale nejako takto funguje tento systém... Vymenoval som len tie najzákladnejšie, tých vecí, kam ešte idú "štátne" peniaze je strašne veľa, kto chce, môže podľa ľubovôle dopĺňať. Ale hlavne nech si každý položí otázku - Toto naozaj chcem za tieto peniaze?
3 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Práve toto je problémom Slovenska. Až príliš sa tu ľudia pozerajú na čísla. Pritom problém nie je v číslach.

Myslím, že by už bolo načase začať myslieť inak...
1 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Bastian Pozri príspevok
Práve toto je problémom Slovenska. Až príliš sa tu ľudia pozerajú na čísla. Pritom problém nie je v číslach.

Myslím, že by už bolo načase začať myslieť inak...
Práveže naopak - ľudia sa nepozerajú príliš na čísla - je im to jedno - dostanem čistú mzdu a zvyšok, koľko "odvediem" ma netrápi a tí hore nech si ten zvyšok delia ako chcú - akurát si na nich zato zanadávam pri pive... A to je chyba!!
Drvivá väčšina ľudí ani netuší, koľko v skutočnosti "platí" tomuto štátu za jeho "služby"
V tom druhom máš pravdu - samotný problém nie je v číslach...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

byvaly poradca ministrov financii Miklosa a Pociatka sa netaji kontakmi na mafiana Pita,takze mafia uz davno ma prepojenia na vladnu moc,uz neboja sa to hovorit aj verejne.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

trisestri Pozri príspevok
byvaly poradca ministrov financii Miklosa a Pociatka sa netaji kontakmi na mafiana Pita,takze mafia uz davno ma prepojenia na vladnu moc,uz neboja sa to hovorit aj verejne.
pokial bol poradcom počiatka, pozná sa s kaliňákom, tak nemá dôvod tajiť kontakty na mafiu...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

trisestri
byvaly poradca ministrov financii Miklosa a Pociatka sa netaji kontakmi na mafiana Pita,takze mafia uz davno ma prepojenia na vladnu moc,uz neboja sa to hovorit aj verejne.
A o také 3-4 roky bude už mafia legálne vo vláde. To jej bude sveta žiť - raj mafiánov v strede Európy pod
1 0
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

Je už vo vláde, akurát sa schováva za nastrčenými ksichtami. Nitky poťahuje mafia.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

palenie vlajky trestne za komunistov aj teraz,to sme v tej demokraci pokrocili.
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá



Od novembra 1989 sme priatelia ušli poriadny kus cesty ..........
3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
palenie vlajky trestne za komunistov aj teraz,to sme v tej demokraci pokrocili.
Predpokladám , že sa jedná o tú poslednú udalosť ....

Je vlajka EU symbolom nejakého štátu ...

Lebo trestný čin výtržnictva hovorí len o štátnych symboloch ......
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Čo alebo koho podporuje EU v Sýrii túto zgerbu?,ak áno,tak potom páliť vlajku je málo.
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Nandrolon Pozri príspevok
Potom mám na to jediné vyjadrenie......
KTO CHCE KAM, POMôŽME MU TAM !!!

- keď zabezpečia VRAHOM SLOBODU, nech stoja na muške V PRVEJ LÍNII....

- pochybujem že to bol amatér. Možno už bol niekedy súdený a kto ho dostal na SLOBODU? No predsa JEHO advokát...... Takže nech si potom aj tí "advokáti" lížu tú smotanu v podobe guľke do hlavy, ktorá je výsledkom ich práce.... je to tvrdé, ale je to môj názor.
Tak na tomto fóre a v tejto téme budem asi jediná, kto by Ti na Tvoje príspevky mohol dať súhlasy a užitočné. Koľkí ma opluli, že som vyšla von vtedy, keď som si už musela chrániť svoju kožu, svoj vlastný život, keď som musela proti mafiánom brániť svoje deti. Že mi ide o majetky. Neprijala som žiadnu ponuku finančnej pomoci. Lebo každý zarába preto, aby si užil svoj zárobok. Proti mne nestojí bezdomovec, ale multoš, ktorí je v područí chobotnice. Zďaleka som nemohla ešte napísať všetko. Z mien, ktoré som našla v zanechaných dokladoch nášho mafiánca, otca môjho vnuka a ex manžela mojej dcéry ma ešte dnes mrazí a mám z toho nočné mory. Advokáti najprestížnejších advokátskych kancelárií a osobnosti sediace na stoličkách najvýznamnejších postov. Proti takým ja dnes musím obhajovať práva môjho vnuka. Keď som narazila na informácie o Donare, keď som ich konfrontovala s mojimi kusými informáciami od exzaťa, keď som rozprávala s vdovou po jednom bielom koňovi, skôr, ako som čokoľvek začala riešiť, pregooglila som sa takmer na druhý svet. Prečítala som všetko, čo napísali Dana a Ján Molnárovci. A rovnako to malo súvis s Donarom. Prečítala som si všetko o tom, ako bola prenasledovaná ich rodina. Mali maličké deti, a skončili v útulku a na mizine. Polícia stála proti ním, rovnako ako stojí proti mojej rodine. Museli emigrovať a bol im udelený politický azyl. Ja nebudem emigrovať. Nemám kam a ani za čo. Ja budem tu a budem o všetkom písať. Aj o právnikoch. Aj o policajtoch. Aj o mafiáncoch. Ja viem presne, o čom píšeš. Denne to prežívam, denne mám strach, kto mi ukáže svoju moc aj inak, ako len tým, že zhadzuje zo stola všetky moje trestné oznámenia. Mne sú ukradnutí, ja nie som dôležitá. Všetkým len odkazujem, nech nechajú žiť a prežiť moje deti. Na kolenách už sme, a kam ešte zájdu, to netuším. Čert ich zober! Všetkých! Skorumpovaných!
10 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať