Zavrieť

Porady

SLOVENSKO KAM KRÁČAŠ?

Remeselník,stavbár.
K založeniu tejto témy ma vedie ekonomická negramotnosť slovače,vymývanie mozgov masovokomunikačnými prostriedkami, kde je národu neschopnému akejkoľvek svojej myšlienky , podsúvaná polopravda a lož.Chcem vás všetkých vyzvať neverte všetkému tomu čo počujete v TV a čítate v Novom Čase atd .Vždy sa pýtajte prečo je to tak ,prečo je to a to napísané tak ,ako je.Neverím ,že by Fico, alebo Dzurinda získali vo voľbách stovky tisíc preferenčných hlasov ,ak by všetci vedeli čo sú to za ..... ,kde mohlo byť Slovensko ,nebyť korupcie a zahmlievaniu skutočného stavu masovokomunikačnými prostriedkami ,ktoré vlastnia finančné skupiny Penta a J&T.
Ak máte pocit ,že vás masmédiá klamú pozrite si nezávislé internetové spravodajstvo.To čo sa udialo na Slovensku pred ,počas volieb a ešte sa len udeje bude výsmechom do tváre práve tých nachudobnejších ,ktorý si v dobrej vôli zvolili toho čo ich má ochrániť pred zlom.
Nechcem vás búriť proti niekomu .Chcem, aby sme sa vzdelávali lebo vzdelanú rozhľadenú osobu tak ľahko neoklamú.
Nemajte mi za zlé ,že to sem stále pchám.Ďakujem.
http://www.youtube.com/watch?feature...=bJY-IyJ4SAc#!


Usporiadat
Téma je uzavretá.
day day

day je offline (nepripojený) day

Pokial sa u nas bude zarabat 500 - 600€ priemer tak budeme mat podobne problemy stale.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54 Pozri príspevok
síce je tu 400 000 ľudí nezamestnaných ale koľko ich tu robí z Ukrajiny alebo Rumunska si neodpočítal do konca som videl aj zázrak na naše podmienky maďarských cigáňov u nás makať. Zaujímavé že sa mi nikto nehlási že chce u mňa pracovať (nie len zamestnať sa)
to som teda nepochopil, prečo by som ich mal odčítať ??
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Aj ja 26 je v BA demonštrácia.
68311_486833518015212_709287343_n.jpg  
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nenažraná chamraď sa dala na žobranie.Alebo keď vypasená ošípaná žobre pri dome chudáka.http://finweb.hnonline.sk/c1-5862946...-to-nedokazeme
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Celé desaťročia ich "vycuciavali", keď sa kolónie osamostatnili a vzchopili, ich bývalý "pán" opäť od nich chce, aby mu zadok zachránili.

Kam až speje trúfalosť "úspešných".

Ešte niekedy v budúcnosti sa môže stať, že aj nás niekto požiada o pomoc (nemyslím Grécko - tam už v sra*kách sme) - žeby Rusko? Ako svoju bývalú 40-ročnú "kolóniu"?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Vynikajúci dokument o blízkom východe.Ja hystóriu doslova žeriem a takéto čosi som už dávno hľadal.Veľmi veľa vecí to vysvetluje.Odporúčam.Keď už len pre tie nádherné staré filmové zábery a fotografie.
3 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

To Indeed: Toto si napísal:
aj radový občan može žiť spokojne a šťastne ak je spokojný s tým,čo má!

Toto bude zrejme poučka všetkých tých pokorných mudrcov, čo občanovi odporúčajú skromne a spokojne žiť s tým, čo má, teda s tým, čo mu boli ochotní zanechať zlodeji, korupčníci, poslanci, štátni úradníci, komunálni politici alebo iní hadi, odchovaní na prsiach občanov SR. Máš pravdu v jednom, že žiadne skratky k úspechu v podobe vplyvného "strýčka",ktorý všetko zariadi NEEXISTUJÚ. To platilo čiastočne za socializmu. Ale dnes sa z vplyvných strýčkov stali KMOTROVIA! Keď som prelistovala asi 600 strán toho humusu a prečítala všetky sms v telefóne, ktorý zanechal jeden z tých tunelárov, teda môj ex zať synovi, prešiel ma aj ten posledný humor. Nevedel by si mi prezradiť, ako sa taký bežný, skromný, tichý, empatický otec a manžel so škraboškou dostal po mená popísané v spise Gorila a po biznis s nimi len tak, pre nič za nič, lebo bol spokojný a šťastný s tým čo má? Ak tu ja píšem o tom, že táto spoločnosť je v mafiánskom područí, v područí oligarchov neštítiacich sa ničoho, tak nehovorím o Jožkovi Mrkvičkovi, ktorý si dal do účtovníctva dva fiktívne tisíceurové cesťáky. Mne sú ukradnutí a nemám najmenšiu úctu k nim, takže ani dôvod, aby som o nich nepísala. Tu ide o mená ako je Jozef Kojda, Igor Grošaft, Martin Glvač, Roman Filistein, Emil Hubinak, Boris Chovanec, Pavol Múdry, Ivan Kiňo, Zoroslav Kollár, Milan Valašík, Milan Jagnešák, Andrej Maar, desiatky ďalších, právnikov, účtovníkov, bankárov, bileych koňov a poskokov, s ktorými môj ex zať nechodil na dubáky. Takže nemôže byť chudobný, ako tvrdí súdom. On je len chudobný duchom a výkazmi účtovníctiev a daňových priznaní. On s pánmi a dámami na príslušných postoch zarábal, a žiadne desiatky miliónov a delil sa. Tými účtami pretiekli stámilióny. A za obdobie od štrngania miliardy. Odkiaľ asi? No z toho spoločného. Myslíš, že on musí dodržiavať nejaké zákony? Alebo že ho niekto bude vyšetrovat? A nedajbože súdiť? Odkázal, že zlikviduje, tak zlikvidoval a bodka. Mafia nezjednáva. Mafia, ak jej stúpneš na otlak, zúri. Prvý, ktorý mi prešiel podvedomím pri čítaní tých fujdokumentov bol ex minister Mihál. A vieš prečo? Zamyslela som sa nad tým, ako bol verejne pranierovaný za to, že zarábal na školeniach kde radil, ako si prilepšiť v čase choroby, v čase materskej dovolenky, a v iných horších časoch. Tiež som patrila medzi tých, čo kritizovali. A vyletela z Porady ako špinavé prádlo. Dnes viem, že to bol nepochybne jediný politik, ktorý dal cucnúť zo spoločnej kasy plebsu. Teda tým, ktorým tá kasa patrila. A keď sadol na ministerskú stoličku pochopil, že kasa je prázdna. Tak sekol žilou všetkým. Lebo asi celkom určite musel. Dnes viem, že to bol jediný politik, ktorý dovolil na chvíľu mať sa lepšie aj chorým, osamelým ženám, dôchodcom. Či to bolo z nezištnej lásky k blížnemu, to Ti už presne nepoviem, ale pomohol. Keď po devätnástich rokoch prehovorila moja dcéra potom, čo jej syn dospel a musí prevziať za seba zodpovednosť, veď školou života prešiel ako málokto, tak jej slová mrazili.. Mami, vždy si nás presviedčala, že máme ísť k voľbám. A voliť SMER! Ja som Ti to vždy sľúbila, ale nikdy som nešla. Voľby – to je len výber správcu konkurznej podstaty na s.r.o. v úpadku zvanej štát SR. Môj ex financoval mecenášov zo všetkých politických strán, alebo s nimi spolupracoval! Tú ochranku okolo seba sme nemali len pre ozdobu! Vždy som mala dve možnosti. Alebo ho zastrelia, alebo zatvoria. Žila som pre syna. Byť pri ňom znamenalo ochranu pred holohlavými, čo ho vydierali. Cez syna, cez manželku. Dnes nás vydal mafii napospas.. Vymenil svoj život za naše životy! Povedala som si vtedy len to, že Božie mlyny melú pomaly…a zakúsla do jazyka.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

citujem :
Mami, vždy si nás presviedčala, že máme ísť k voľbám. A voliť SMER! Ja som Ti to vždy sľúbila..


skoro som klikol na súhlas....
nerobím si ilúzie o ostatných politických stranách, ale jedine smer, s.r.o. bola založená ako mafianska skupina na cicanie štátneho rozpočtu...o čo sa v čecháh pokúšali veci verejné, to u nás poor, glváč, brhel, kiňo úspešne dovršili...aj s pajácom s milionovými hodinkami na čele vlády, za ktorého sa babky na východe a horňákoch modlia po večeroch ( už aj vymenili fotku močára )...ako som pochopil, ty už nie...

neskoro je plakať, nad rozliatym mliekom....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pikoška Pozri príspevok
Povedala som si vtedy len to, že Božie mlyny melú pomaly…a zakúsla do jazyka.
Čo tu toľko nariekaš Danila?
Ty si začala veriť na božie mlyny?
Ja som si doteraz myslel, že veríš len v socializmus a na Fica, Mečiara a šéfa a podobne.
Mala by si si uvedomiť, že tie božie mlyny platia na každého a samozrejme, aj na teba.
Ale na teba platí skôr toto porekadlo: aj na psa príde mráz, no a na teba už prišiel a spravodlivo.
-------------------------------------------------
Danila, ešte stále si nezistila, kde sú príčiny a korene tvojho trápenia?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis Pozri príspevok
citujem :
Mami, vždy si nás presviedčala, že máme ísť k voľbám. A voliť SMER! Ja som Ti to vždy sľúbila..


skoro som klikol na súhlas....
nerobím si ilúzie o ostatných politických stranách, ale jedine smer, s.r.o. bola založená ako mafianska skupina na cicanie štátneho rozpočtu...o čo sa v čecháh pokúšali veci verejné, to u nás poor, glváč, brhel, kiňo úspešne dovršili...aj s pajácom s milionovými hodinkami na čele vlády, za ktorého sa babky na východe a horňákoch modlia po večeroch ( už aj vymenili fotku močára )...ako som pochopil, ty už nie...

neskoro je plakať, nad rozliatym mliekom....
Ona neplače nad rozliatym mliekom.
Ona totiž ani nevie, alebo skôr nechce vidieť, že sa rozlialo mlieko a že hlavne jej podobní sú príčinou, prečo sa nám to mlieko stále rozlieva.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

220870 Pozri príspevok
Vynikajúci dokument o blízkom východe.Ja hystóriu doslova žeriem a takéto čosi som už dávno hľadal.Veľmi veľa vecí to vysvetluje.Odporúčam.Keď už len pre tie nádherné staré filmové zábery a fotografie.
Toto je tvoj príspevok z inej témy:
Židia vďaka Arabom a hlavne kresťanom boli nekresťansky celé tisícky rokov masakrovaný po celej ázii a európe.Pritom všade kam vstúpili prinášali vzdelanosť,úspech a vyspelé remeslá..Skús si najskôr naštudovať dejiny židov ,ako sem dáš takýto príspevok.Oni si z arabmi a už vonkoncom s kresťanmi nemajú čo vyčítať.Aj keď súhlasím s tým ,že v Izraeli židia nemajú čo hľadať.
Židia pár tisíc rokov predtým ,ako sa negramotný Svätopluk odhodlal lámať prútiky , spísali knihu genesis , talmudu a x ďaľších.Skús otvoriť google earth a pzrieť z vrchu ako vyzerá Slovenská dedina z pohľadu družice krásna zelená udržiavaná potom kukni na cigánsku osadu , nič len šedohnedé nič a potom dobre pozri na hranice Izraela a Gazy,nebo a dudy.
Trošku mi ušla súvislosť. Alebo tebe?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

co uz z takou krajinou kde podvadzaju a robia spinave ksefty z mafiou aj na generalnej prokurature,ale asi by som sa nemal cudovat ked sef slovenskeho sudnictva sa kamosi zo sefom drogoveho gangu,kde vysoky statny uradnici sa netaja dobrymi vztahmi z mafianmi.
http://www.sme.sk/c/6613525/trnkov-l...ym-firmam.html
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a taka je pravda o pravicovom zachranovani ekonomiky./jedny podvodnici maju modre dresy a druhy cervene asi taky je rozdiel plus minus nasa politicka scena/ http://hnonline.sk/c1-58720830-komen...sen-skrachoval
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tri sestri, to nie je žiadne pravda...to je len spotený sen takého bolševického anal fabeta, že ho museli vyhodiť dokonca aj z pravdy....v tých svojích bolševických žvástoch zabudol uviesť toto -dovolujem si citovať blogera roberta žitňanského:

Napríklad v súvislosti s plánom U.S. Steelu odísť z Košíc sa dopustil pozoruhodnej úvahy. Citujem: „Celkovo sa ukazuje, aké zbesilé bolo privatizovať štátny majetok." Koniec citátu.
Ak Fico myslel privatizáciu za Mečiara, jeho bývalého koaličného partnera, potom tisíc krát zvolajme: Áno, v tomto má Fico pravdu!
Pretože košické železiarne sa privatizovali za Mečiara. Úplne zle a veľmi zbesilo. Až tak zbesilo, že na konci roka 1998 (tesne po prehre mečiarizmu vo voľbách) vyplávali na svetlo sveta informácie o stave tejto dlho vykrádanej a zúfalo zle riadenej firmy, na základe ktorých sa okamžite prihlásilo 28 zahraničných veriteľov VSŽ a požiadali o predčasné splatenie všetkých úverov tejto firmy. VSŽ sa de facto dostali na bránkovú čiaru cross-defaultu, tvrdého pristátia, krachu.
Záchrana tejto vtedy už dávno sprivatizovanej firmy a jej neskoršie prevzatie silnou americkou korporáciou bolo jedným z najlepších prípadov v našich moderných dejinách, kedy vláda (už prvá Dzurindova) konala bezozvyšku správne, rýchlo, efektívne a v najlepšom verejnom záujme.
Opýtajte sa ktoréhokoľvek Košičana, ako vníma prítomnosť U.S. Steel na okraji svojho mesta. Je to investor, ktorý dáva tísicky stabilných a dobrých pracovných miest, platí nadpriemerné platy (a z nich platil roky štátu obrovské odvody a zamestnanci daň z príjmu), patrí medzi spoločensky najzodpovednejších zamestnávateľov, investoval milióny do ochrany životného prostredia.
Náš premiér Fico je však povestný tým, že sa pravdou a faktami väčšinou zmiasť nenechá, a tak v súvislosti s avizovaným predajom železiarní cítil potrebu dodať: „To predsa nie je možné, aby páni, ktorí dnes z opozície búchajú po stoloch všetko v minulosti sprivatizovali, západní investori sa nabalili a teraz, keď všetko, čo mohli odtiaľto vytiahnuť, vytiahli a odchádzajú zo Slovenska preč."
Ako sa Američania na železiarňach „nabalili" a čo „všetko" odtiaľto vytiahli? Bolo by naozaj zaujímavé vedieť, čo za myšlienky sa preháňali v hlave, ktorá sama dokáže zohnať x miliónov na kampaň.
Ešte zaujímavejšie je však pomenovať inú vec, ktorej sa premiér akosi nevenoval. Keďže jeho vláda výrazne zvyšuje dane, odvody, zhoršuje zákonník práce, nijako nebráni slovenské ekonomické záujmy voči rôznym veľkolepým európskym reguláciám a všetkými dostupnými spôsobmi zhoršuje podnikateľské prostredie, odchod veľkých zahraničných investorov do pohostinnejších krajín je naozaj len otázkou času.


0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

trisestri Pozri príspevok
a taka je pravda o pravicovom zachranovani ekonomiky./jedny podvodnici maju modre dresy a druhy cervene asi taky je rozdiel plus minus nasa politicka scena/ http://hnonline.sk/c1-58720830-komen...sen-skrachoval
teraz si tomu dal....na mečiara si zabudol ? stačí, že preceda povedal ?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

v ZP boli mozne kompromisy,zvysovat dane a odvody v case krizy je hlupost,obzvlazt ked ich vyber je mizerny a uniky obrovske a su velke rezervy na strane statnej spravy a verejneho obstaravania.
hlavna chyba privatizacie bola v mizernych cenach,resp nedomyslenych zmluvnych podmienkach-netvrdim ze vzdy islo iba o zle umysly-inak vsak Fico mohol jednat o predlzeni danovych prazdnin pre USsteel,vzdy lepsie ako riskovat ich pad.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis Pozri príspevok
Úplne zle a veľmi zbesilo.
Film bol lepší ....myslím ten .." Rýchlo a zbesilo "...tam aspoň tí mladí vedeli šoférovať ...
Opýtajte sa ktoréhokoľvek Košičana, ako vníma prítomnosť U.S. Steel na okraji svojho mesta.
Za seba poviem...ako inak , ako kladne...
potrebu dodať: „To predsa nie je možné...
Ja dodávam ...To predsa nie je možné , aby bol pán s hranatým ksichtom až taký ( po košicky povedané ) f&s ???
Alebo je ???
...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

trisestri...
fico to skúšal...asi si nevidel jeho bordovo-bradavičný ksicht po stretnutí s vedením uss....
ja som tam nebol, ale predpokladám, že odpoved bola jemnejšia verzia tohto:

tie svoj bolševické žvasty si nechaj pre svojich voličov....my sme fy, ktorú zaujímajú prachy...
celá eú sa rúti raketovou rýchlosťou do .....vdaka sociálnemu systému, bruselským ekologickým terorom, na ktorý usa, japonci, čína, azia kašlú, rehocú sa na vás, europanoch a preberajú vaše kšefty a zákazky...
fabriku v srbsku nik nechcel, tak sme ju vrátili srbskej vláde za dolar..

vy ste v eú, čo je fantastické pre rusko-ukrajinský mafiánský kapitál a preto sú 2 možnosti
ruská mafia - abrahamovič
ukrajinská mafia..ten mafián z donecku...
kedže ukrajinec to má bližšie, má vlastné železorudné bane a pod, kúpi to on..

vyhodí polovicu až 3/4 zamestnancov a spraví z košíc skladisko svojích - ovela lacnejších výrobkov...

je mi lúto východňárov, ale len najvačší chrapúň a hyena za to môže obviniť dzurindu...
Naposledy upravil bjuty smis : 23.11.12 at 14:36
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vyhovorky neobstoja,lebo zodpovednost ma vzdy ten kto vladne a sme tak mala ekonomika ze kazdy pad vacsej firmy nou dost zatrasie.
EU nema viziu a jasnu ekonomicku koncepciu,pritom je to jednoduche-znizovat dane a naklady na podnikanie,debyrokratyzacia,zrusenie vsetkych hluposti a nezmyselnych vyhlasok./miesto toho aparatu co vymysla vselijake somariny by mohla byt armada strednych a malych podnikatelov-podnikat by sa malo oplatit omnoho viac ako sediet v urade-zoberme nas priklad kazdy place ake male platy v skolstve a statnej a verejnej sprave a aj napriek tomu kazdy tam radsej bude sediet ako riskovat a podnikat a chapem je to lebo stale sa oplati viac statna sprava ako neiste podnikanie kde clovek investuje vsetko,vystavi sa a riskuje pravdepodobny pad,ak chce podnikat cestne./
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
a taka je pravda o pravicovom zachranovani ekonomiky./jedny podvodnici maju modre dresy a druhy cervene asi taky je rozdiel plus minus nasa politicka scena/ http://hnonline.sk/c1-58720830-komen...sen-skrachoval
len to dagovi dosť neskoro došlo - zástupca šéfredaktora hn
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať