Zavrieť

Porady

OBŤAŽOVANIE

Dobrý deň,
možno je to hlúpe ale neviem si už rady... Mám kolegu. Nikto ho tu nemá rád, ľudí ponižuje a robí si z nich poskokov... Môj (jeho) problém je ten že som prestala fajčiť pred vyše rokom pribrala som maximalne 4 kila čo vôbec nie je veľa. Aj on veľmi dobre vie že som prestala fajčiť ale napriek tomu sa ma pýta či som tehotná alebo či som nepribrala nááhodou. Ja viem že je to hlúpe ale je to veľmi frustrujúce až do takej miery že som veľakrát aj plakala a tak isto som schopná to riešiť s nadriadenými alebo aj na súde s obťažovaním. Ale neviem či by som obstála... Prosím poraďte či to náhodou ja nepreháňam... či nie som ja tá precitlivelá?
Usporiadat
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Plne súhlasím s expertom ani ja by som to neriešila tým, že poukazovať na jeho nedostatky, ale ani by som s prosbou k zamestnávateľovi nešla. Skôr naopak, z jeho posmeškov si urob srandu. Mám z mladosti pár vtipných aj nie skúseností Anita, na ten jeho výrok-citujem" či som tehotná alebo či som nepribrala nááhodou", by som mu odpovedala, ale pred svedkami vetou" jéééj vari si už na všetko zabudol?"...alebo " no nechcela som tomu veriť, že čo Tebe dobrého z hlavy ubudlo, ja z toho priberiem" a zasmiať sa, smelo mu pozrieť priamo do očí, aby videľ, že Tebe sú jeho narážky na smiech. Určite po čase sklápne.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

V práci sme mali takého ktorému nielen huba, ale aj ruky náhodou chodili. Každá sa ho bála, mala z toho mindráky ale nakoľko bol jeden z vedúcich tak boli ticho. Viem, že nie každému hneď napadne dobre mierená trefná odpoveď, s ktorou obťažovateĺa dostane do úzkych až sa mu od prekvapenia (nie urážky) ústa otvoria. Hlavne sa netreba zľaknúť, ukázať, že to bolíí a určite nerozplakať sa. Mať vlastnú istotu, sebaúctu a hrdosť no a naozaj sa nebáť ani šéfa Je to len osoba, čo má pozíciu alebo kolega.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zitulda Pozri príspevok
Plne súhlasím s expertom ani ja by som to neriešila tým, že poukazovať na jeho nedostatky, ale ani by som s prosbou k zamestnávateľovi nešla. Skôr naopak, z jeho posmeškov si urob srandu. Mám z mladosti pár vtipných aj nie skúseností Anita, na ten jeho výrok-citujem" či som tehotná alebo či som nepribrala nááhodou", by som mu odpovedala, ale pred svedkami vetou" jéééj vari si už na všetko zabudol?"...alebo " no nechcela som tomu veriť, že čo Tebe dobrého z hlavy ubudlo, ja z toho priberiem" a zasmiať sa, smelo mu pozrieť priamo do očí, aby videľ, že Tebe sú jeho narážky na smiech. Určite po čase sklápne.
...skladačka kompletná...

... jéééj vari si už na všetko zabudol ? ...veď si spomeň , keď sme boli tam a tam ...chcel si " pofajčiť " . no to Tvoje malé ego sa nejak k činu nemalo ....

...toto zaberie ( čomu verím ...) určite a pôjde s plačom vonku ...

To , čo nie je vidno , pred smajlíkom , je čitateľné iba za určitých podmienok ....

Kto vie , ten vie a prečíta si , kto nie ...nech sa učí ...
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať