Zavrieť

Porady

Narkóza - koľko po nej slabosť, únava,....

Pekný deň,
chcela by som sa opýtať tých čo boli v narkóze, nakoľko ja som bola v narkóze prvýkrát minulý týždeň v pondelok a neviem čo to obnáša. Bola som v nej asi 45min., je tomu týždeň je možné, že som ešte stále slabá, unavená, nevládzem toľko. Išlo o laparoskopiu. ďakujem za reakcie, nenašla som okolo toho na nete.
Usporiadat
FU3 FU3

FU3 je offline (nepripojený) FU3

Zdravím. Mňa čaká operácia o 2 dni a pobolieva ma hrdlo. Inak som úplne zdravá. Myslíte, že budem môcť operáciu absolvovať? Ďakujem za odpoveď.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
FU3
Zdravím. Mňa čaká operácia o 2 dni a pobolieva ma hrdlo. Inak som úplne zdravá. Myslíte, že budem môcť operáciu absolvovať? Ďakujem za odpoveď.
To rozhodne anestéziológ, ktorý ťa pred operáciou vyšetrí. Vlani sa mi prihodilo, že som už ležal na stole a anestéziologička to stopla, pretože mi namerala vysoký tlak, bol som síce už oťapený anestéziou, ale ešte som zaregistroval to dopi..ovanie prítomných.
Naposledy upravil Excise Duty : 05.11.14 at 09:11
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
FU3
Zdravím. Mňa čaká operácia o 2 dni a pobolieva ma hrdlo. Inak som úplne zdravá. Myslíte, že budem môcť operáciu absolvovať? Ďakujem za odpoveď.
Ak uz mas predoperacne vysetrenia,opytaj sa svojho osetrujuceho lekara,nech ta vysetri,ci nemas anginu.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Anika61
FU3
Zdravím. Mňa čaká operácia o 2 dni a pobolieva ma hrdlo. Inak som úplne zdravá. Myslíte, že budem môcť operáciu absolvovať? Ďakujem za odpoveď.
Ak uz mas predoperacne vysetrenia,opytaj sa svojho osetrujuceho lekara,nech ta vysetri,ci nemas anginu.
:-)) no toto teda nie je dobrý nápad,vliezť k obvodákovi do čakárne medzi chorých :-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
FU3
Zdravím. Mňa čaká operácia o 2 dni a pobolieva ma hrdlo. Inak som úplne zdravá. Myslíte, že budem môcť operáciu absolvovať? Ďakujem za odpoveď.
Mierne sa dá uvažovať, že o akú operáciu sa jedná a tým pádom aj o narkózu.

Rozhodujúce slovo majú ale lekári...internista , anesteziológ a operatér.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
BXLmiami
Anika61
FU3
Zdravím. Mňa čaká operácia o 2 dni a pobolieva ma hrdlo. Inak som úplne zdravá. Myslíte, že budem môcť operáciu absolvovať? Ďakujem za odpoveď.
Ak uz mas predoperacne vysetrenia,opytaj sa svojho osetrujuceho lekara,nech ta vysetri,ci nemas anginu.
:-)) no toto teda nie je dobrý nápad,vliezť k obvodákovi do čakárne medzi chorých :-))
Jaj...mas pravdu to mi nenapadlo...tak potom uz len pred operaciou to oznamit lekarovi,nech to posudi on.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Môžete ma vysmiať, ale ak ide o plánovanú operáciu, je veľmi vhodné sa poradiť s niekým, kto veľmi dobre ovláda lunárny kalendár.
Mamu som si takto "ošetrila" v jej 80-tych r., žlčník, zvládla to hravo, ani po narkóze žiadne zmeny pamäti, čo ma ľudia strašili.
Ale dospelé dieťa chytili bolesti v meste, na najbližšiu pohotovosť a hneď na sálu. Boli problémy štyri dni a ani nie tak zo zákroku, ako hlava a celkový vnútorný stav. Keď som konzultovala dodatočne, či mohol byť na príčine nevhodný čas, tak bol (aj vlastný zákrok aj narkóza) a že to bude odznievať tri týždne, čo sa aj stalo.
0 2
salamander6 salamander6

salamander6 je offline (nepripojený) salamander6

skor to bolo z toho zakroku ja ked som sa zobudil po narkoze vraj som vynadal vsetkym sestrickam do ..... tie cokolady ma potom prisli draho ospravedlnoval som sa cely pobyt v nemocnici
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

korela
Môžete ma vysmiať, ale ak ide o plánovanú operáciu, je veľmi vhodné sa poradiť s niekým, kto veľmi dobre ovláda lunárny kalendár.
Mamu som si takto "ošetrila" v jej 80-tych r., žlčník, zvládla to hravo, ani po narkóze žiadne zmeny pamäti, čo ma ľudia strašili.
Ale dospelé dieťa chytili bolesti v meste, na najbližšiu pohotovosť a hneď na sálu. Boli problémy štyri dni a ani nie tak zo zákroku, ako hlava a celkový vnútorný stav. Keď som konzultovala dodatočne, či mohol byť na príčine nevhodný čas, tak bol (aj vlastný zákrok aj narkóza) a že to bude odznievať tri týždne, čo sa aj stalo.
Korela, súhlasím. Dcéra bola na laserovej operáci očí - jedno oko, operácia vo "vhodnom" čase, všetko OK, na druhé oko ju zavolali, lebo im "vypadol" nejaký pacient (asi vedel prečo), pooperačný priebeh oveľa horší.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

salamander6
skor to bolo z toho zakroku ja ked som sa zobudil po narkoze vraj som vynadal vsetkym sestrickam do ..... tie cokolady ma potom prisli draho ospravedlnoval som sa cely pobyt v nemocnici
Prepáč, ak reaguješ na môj príspevok, tak v tomto prípade viem o tom snáď viac. Už keď ma tam nechali lekári na izbe štyri dni ho držať za ruku koľko chcelo, a byť hlavne pri ňom, resp. aj ja, tak viem, v akom bolo stave. Niečo sa muselo stať, to ja vycítim.
Neriešim, čo si bľabotal, to nie je až tak podstatné. Dôležité je, že si sa prebral. Ibaže v našom prípade neskutočné bolesti hlavy štyri dni, a nikto mi nevedel vysvetliť prečo.
Na oddelení prišlo práve k hnusnej výmene primárov, také dusno treba zažiť. Tichý bojkot pôvodného personálu. To ku všetkému ešte plus.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať