Zavrieť

Porady

Bilingválne gymnázia

pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

A máte niekto skúsenosti s bilingválnymi gymnáziami??
Napr. s Novohradskou /BA/???
Usporiadat
matusicek matusicek

matusicek je offline (nepripojený) matusicek

Ja by som poprosila niekoho, koho dieťa chodí alebo chodilo na bilingválne gymnázium na Metodovu o info, čo sa týka prijatia...sú prijímačky veľmi náročné a či sú v triede len žiaci, ktorí mali na ZŠ čisté jednoty, resp.či ste vnímali tieto veci okolo, než ste dieťa na túto školu prihlásili. Moje dieťa by tam veľmi chcelo ísť, zatiaľ sú len samé jednotky, no mám obavy, keďže sa hlási dosť žiakov, či sa tam dostane. Vopred ďakujem.
0 0
peace4all peace4all

peace4all je offline (nepripojený) peace4all

Prosim Vas poradite mi niekto ci je na bilingvalnej skole cs lewisa aj internat , byvam v trencine a chcela by som navstevovat tuto skolu .
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

vseobecne v BA nie je problem umiestnit stredoskolaka na stredoskolsky internat, existuju internaty kokretnych skol, dcera byvala tu:

www.krupa-dm.sk co je sukromny internat, ale podmienky rovnake ako na inych internatoch - vychovavatelia, vecierky o 22,00 a pod.

Chodila na IB studium na gymnaziu J. Hronca http://ib.gjh.sk/
je to medzinarodna skola, uplne iny sposob studia ako na klasickom gymnaziu, cele studium iba v Aj, ale ona si pochvalovala velmi.

Na tomto gymnaziu je aj bilingvalne anglicke, zaujem vzdy prekracuje kapacity, a dost jej spoluziakov prislo z bilingvalnych gymnazii.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

inak www.gjh.sk
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Dobrý večer, moja dcéra je ôsmačka a má záujem študovať na bilingválnom gymnáziu v angličtine. Prosím Vás, aké máte skúsenosti s týmto typom gymnázií? Oplatí sa? Existuje aj štátne bilingválne gymnázium? Je to finančne náročné? Vraj už namiesto deviateho ročníka by mohla nastúpiť na bilingválne gymnázium. Je to pravda? Pre nás najbližšie takéto gymnázium je v Prešove. Prosím, kto má skúsenosti, nech sa podelí. Vďaka.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Na bilingválne sa dá ísť aj z 8meho ročníka.Naša si išla vyskúšať prijímačky ako osmačka,aby vedela čo ju o rok čaká. Prijali ju a bolo po probléme, tým že to išla len na skúšku nebola v strese. Vrelo odporúčam už len kvôli tomu. Chodila na cirkevné a školné bolo 67 eur ročne, Košice GJAK.SK Ale študovala 5 rokov, prvý ročník bol zameraný hlavne na jazyk. Vo štvrtom ročníku maturovala so slovenčiny a zvyšok v piatom. Z angličtiny má štátnicu.
Naposledy upravil maja : 10.11.12 at 21:28 Dôvod: doplnenie
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Ďakujem pekne. Ale čo znamená GJAK.SK? A prešovské gymko nepoznáte? My to máme oveľa bližšie. Do Košíc je to pre ňu ďaleko a nechcela by som ju dávať na internát. Mimochodom dalo niečo Vašej dcére to gymko? Mala lepšiu možnosť dostať sa na výšku?
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

Skúsim ešte túto tému posunúť, nakoľko mám záujem o informácie ohľadom gymnázia na Konštantínovej 2 v Prešove. Prosím Vás, čo viete o tom, ako sa tam vyučuje angličtina? Zaujíma ma napr. či majú aj lektora, či sa aj ostatné predmety učia v angličtine a či sú profesori na dobrej úrovni vo výučbe angličtiny. Prosím Vás, ak máte nejaké info, tak budem rada, ak sa podelíte. Vďaka.
0 0
mondes mondes

mondes je offline (nepripojený) mondes

mondes Pozri príspevok
Skúsim ešte túto tému posunúť, nakoľko mám záujem o informácie ohľadom gymnázia na Konštantínovej 2 v Prešove. Prosím Vás, čo viete o tom, ako sa tam vyučuje angličtina? Zaujíma ma napr. či majú aj lektora, či sa aj ostatné predmety učia v angličtine a či sú profesori na dobrej úrovni vo výučbe angličtiny. Prosím Vás, ak máte nejaké info, tak budem rada, ak sa podelíte. Vďaka.
Posúvam.
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

Ahojte, ja by som mala záujem o niake info ihĺadom bylingvalneho gymnázia v Žiline . Dcéra tam chce isť. Zatiaľ je len osmačka, boli sme na dni otvorených dverí, pačilo sa jej.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať