Zavrieť

Porady

kupa SW - OLYMP, OMEGA

UPCH uplne paradny chalan
dobrý deň,

poraďte mi, chceme si zakúpiť nový sw do firmy, má to byť PÚ a Mzdy. Terza majú v KROSe dobrú akciu, no nechcem sa ulakomiť. Je to dobrý SW? čo chybovosť? Ako poradia?

Či radšej ignorovať akciu a poobzerať sa po inom SW i keď bude drahší?

ďakujem
Usporiadat
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Ja mám omegu. SOm s ňou spokojná a vrelo odporúčam. Podľa môjho je úplne postačujúca.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

Ja si pochvalujem oba, je uplne jednoduchy a aj nasa uctovnicka, ktora pracuje s viacerymi uct. programami, hovori, ze je z nich OMEGA najlepsia.
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
REKTOR
dobrý deň,

poraďte mi, chceme si zakúpiť nový sw do firmy, má to byť PÚ a Mzdy. Terza majú v KROSe dobrú akciu, no nechcem sa ulakomiť. Je to dobrý SW? čo chybovosť? Ako poradia?

Či radšej ignorovať akciu a poobzerať sa po inom SW i keď bude drahší?

ďakujem
Kros - omega, olymp, alfa - je na nezaplatenie.
0 0
ivet.b ivet.b

ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

Taká milá osôbka :-))))
Lepsi software ako Alfu a Omegu nepoznam. Aktuality hned zapracuju do programu, ak mate nejaky napad na vylepsenie, staci im zavolat a programatori hned pracuju na novej verzii, pristup je uzasny.
A to som preluskala uz kopec softwarov.
Vrelo odporucam.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Súlasím so všetkými chválami - mám Alfu, Omegu aj Olymp (mzdy) - maximálna spokojnosť. Jediné čo ma štve, že som si dokúpila Alfu vo vianočnej akcii s 20% zľavou a včúľ je 50% !!! A možno ešte jedna výhrada- hot line im funguje len do 15, alebo 15.30! A ja koľkokrát ponocujem a o takej 18-19-tej nie je šanca sa dakam dovolať, ak náhodou treba Ale inak, ako vravím - max.spokojnosť.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
To je také lákavé, že sám uvažujem o kúpe Alfy na vedenie evidencie výdavkov mojej manželky.
0 0
lulinka13 lulinka13

lulinka13 je offline (nepripojený) lulinka13

Trápnosť tejto témy ma len viac utvrdzuje v názore, že kvalita a etika tohto servera zo dňa na deň stráca kvalitu a server sa prepožičiava na podobné trápnosti.
Už by sa mohli konečne prevádzkovatelia zamyslieť nad filtrovaním podobných reklamných trápností.
Verím, že ostatní distribútori účtovného softvéru nepodľadnú podobnénej lacnej reklamnej trápnosti.
0 0
ivet.b ivet.b

ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

Taká milá osôbka :-))))
Nie si nahodou sama dodavatelom nejakeho uctovneho softwaru?
Pretoze inak by Ti nemohlo vadit prezentovanie nazorov na uvedeny produkt, ked si vsetky tie chvaly zasluzi.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
lulinka13, ja som od konkurencie KROSu, čo nezakrývam, viď môj profil (viď profil lulinka13 - zamestnanie: "iné").

Produkty KROSu sú skutočne v danej kategórií pravdepodobne jednotka.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

lulinka13
Trápnosť tejto témy ma len viac utvrdzuje v názore, že kvalita a etika tohto servera zo dňa na deň stráca kvalitu a server sa prepožičiava na podobné trápnosti.
Už by sa mohli konečne prevádzkovatelia zamyslieť nad filtrovaním podobných reklamných trápností.
Verím, že ostatní distribútori účtovného softvéru nepodľadnú podobnénej lacnej reklamnej trápnosti.
Lulinka13 a čo Ti tu vadí ? Si na stránke www.porada a tak sa tu radí ako čo vylepšiť a pomôcť jeden druhému. A že niekto hovorí o spokojnosti s nejakým programom ? To predsa nie je trápna reklama ako píšeš. Aj ja mám od Krosu všetky tri Alfa, Olymp, Omega a čo je na tom špatné, keď o nich zákazník povie verene že sú dobré ? Alebo si myslíš, že každý kto má od Krosu SW dostáva za to nejakú províziu ?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Okrem toho KROS regulérne na Porade inzeruje a tým Poradu finančne podporuje. Nemyslite si, že Richard žije len z úspor.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Ja som tiež pevne rozhodnutá 50% zľavu využiť. To je zatiaľ najlepšia ponuka od Krosu a konečne nebudem mať pod ikonami Omegy a Olympu len demoverzie.
0 0
miro_mr miro_mr

miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

Ci je SW dobry potvrdia najskor jeho uzivatelia. Preto som rad za taketo nazory. Nazory uzivatelov pre mna su rozjodujucim meritkom, k tomu ak priratam aj objektivne vyjadrenie "konkurencie" tak si idem hned objednat Alfu pre svoju manzelku.
Pouzivame totiz na vyhotovovanie faktur a sledovanie vydajov a prijmov program Money - dan platime len "pausalne" vydavky. Money vsak po roku zacalo vyhadzovat hlasenie ze ak nezaplatime rocny poplatok tak ze nebude sa dat upgradovat a musime to hlasenie pracne preklikavat.
Pri kupe tohoto programu sme nedostali informaciu, ze zaplatenim ceny za program je to len na jeden rok a potom ze nas bude obtazovat akesi hlasenie.
Takze teraz si pripadame ako uzivatelia nezaregistrovanej sharewareovej verzie. O tomto chovani sme neboli dopredu pri kupe upozorneny.
A to je druhy dovod preco ihned idem tu Alfu objednat.
Vdaka za nazory.
Miro
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
miro_mr
Ci je SW dobry potvrdia najskor jeho uzivatelia. Preto som rad za taketo nazory. Nazory uzivatelov pre mna su rozjodujucim meritkom, k tomu ak priratam aj objektivne vyjadrenie "konkurencie" tak si idem hned objednat Alfu pre svoju manzelku.
Pouzivame totiz na vyhotovovanie faktur a sledovanie vydajov a prijmov program Money - dan platime len "pausalne" vydavky. Money vsak po roku zacalo vyhadzovat hlasenie ze ak nezaplatime rocny poplatok tak ze nebude sa dat upgradovat a musime to hlasenie pracne preklikavat.
Pri kupe tohoto programu sme nedostali informaciu, ze zaplatenim ceny za program je to len na jeden rok a potom ze nas bude obtazovat akesi hlasenie.
Takze teraz si pripadame ako uzivatelia nezaregistrovanej sharewareovej verzie. O tomto chovani sme neboli dopredu pri kupe upozorneny.
A to je druhy dovod preco ihned idem tu Alfu objednat.
Vdaka za nazory.
Miro
Miro, podľa mňa, každý softvér má takýto systém: najprv zaplatíš kúpu softu a máš ho legislatívne ošetrovaný jeden rok "zdarma", ostatné legislatívne zmeny si musíš platiť ročným poplatkom ... rovnako to má ošetrené aj Kros, platíš si ročnú licenciu zato, že sa ti starajú o program, aby si mal všetko aktualizované
0 0
miro_mr miro_mr

miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

vladan
Miro, podľa mňa, každý softvér má takýto systém: najprv zaplatíš kúpu softu a máš ho legislatívne ošetrovaný jeden rok "zdarma", ostatné legislatívne zmeny si musíš platiť ročným poplatkom ... rovnako to má ošetrené aj Kros, platíš si ročnú licenciu zato, že sa ti starajú o program, aby si mal všetko aktualizované
OK Vladka, ale ked nemam zaujem o dalsie upgradovanie, lebo ho pouzivam len na faktury, tak mi staci ak ma program upozorni na to ze neni aktualny ze je treba zaplatit udrziavaci poplatok a dost. Ak nezaplatim nech sa zablokuje na danej funkcnosti a hotovo, ale nech mi tam stale nedava pri spusteni hlasenie, ktore sa musi pracne odklikavat pri kazdom spusteni - to povazujem za nemiestny natlak na mna aby som zaplatil poplatok aj ked o upgrade nestojim - lebo pre moju potrebu mi to staci za co som uz zaplatil.
Jasna vec ak by som viedol uctovnictvo tak som vdacny za legislativne upravy a pod. ale ja nim len vystavujem faktury. A to hlasenie mi ako cloveku ktory sam vyvija sw robi problemy "psychickeho charakteru".
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
miro_mr
OK Vladka, ale ked nemam zaujem o dalsie upgradovanie, lebo ho pouzivam len na faktury, tak mi staci ak ma program upozorni na to ze neni aktualny ze je treba zaplatit udrziavaci poplatok a dost. Ak nezaplatim nech sa zablokuje na danej funkcnosti a hotovo, ale nech mi tam stale nedava pri spusteni hlasenie, ktore sa musi pracne odklikavat pri kazdom spusteni - to povazujem za nemiestny natlak na mna aby som zaplatil poplatok aj ked o upgrade nestojim - lebo pre moju potrebu mi to staci za co som uz zaplatil.
Jasna vec ak by som viedol uctovnictvo tak som vdacny za legislativne upravy a pod. ale ja nim len vystavujem faktury. A to hlasenie mi ako cloveku ktory sam vyvija sw robi problemy "psychickeho charakteru".
achá, už chápem, čo si mal na mysli ... neviem ako funguje Alfa, ak nemáš záujem o upgrade, či vybiehajú nejaké hlásenia alebo nejak podobne
0 0
miro_mr miro_mr

miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

vladan
achá, už chápem, čo si mal na mysli ... neviem ako funguje Alfa, ak nemáš záujem o upgrade, či vybiehajú nejaké hlásenia alebo nejak podobne
Necham sa prekvapit uz som aj odoslal obejdnavku.

Miro
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

lulinka13
Trápnosť tejto témy ma len viac utvrdzuje v názore, že kvalita a etika tohto servera zo dňa na deň stráca kvalitu a server sa prepožičiava na podobné trápnosti.
Už by sa mohli konečne prevádzkovatelia zamyslieť nad filtrovaním podobných reklamných trápností.
Verím, že ostatní distribútori účtovného softvéru nepodľadnú podobnénej lacnej reklamnej trápnosti.
Spokojný zákazník je najlepšia chodiaca reklama. Ak poviem susedovi, že som spokojná so zakúpeným SW, prečo by som to nemohla povedať aj tu? Mám podvedomý pocit, akoby Ti tu chýbali prejavy spokojnosti s Tvojim vlastným produktom (ak nejaký šikovný máš)
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Ak sa chcete chcete zoznámiť s programami Krosu, tento mesiac bežia v niektorých mestách tzv. Semináre, t.j. bezplatné predvádzanie programov Omega a Olymp. Vrelo odporúčam zúčastniť sa. Ja robím s Alfou už 6 rokov, s Omegou a Olympom asi rok, ale už by som asi na inom nerobila.
0 0
Zuzana68 Zuzana68

Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

Ak nemáš zaujem o upgrade Alfy, Omegy, Olympu žiadne okná nenabiehajú. Len pracuješ v staršej verzii. Čo pri vystavovaní faktúr nevadí.
Inak som happy že mám tieto programy. Pred 2 rokmi som úplnou náhodou využila tiež takúto akciu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať