Zavrieť

Porady

Usporiadat
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Brána pri zatváraní musí ísť o kúsok nižšie a vtedy sa dotlačí k stene aj vrchný diel.
Ak je už na spodku, tak treba posunúť nižšie obidva vrchné kolieska.
0 0
Silencer78 Silencer78

Silencer78 je offline (nepripojený) Silencer78

Nižšie nemôže, rátam s podlahou 7 cm - je to tak aj podložené.

Mám tam síce 1 cm rezervu na dlažbu, ale ani ten 1 cm podľa mňa nepomôže. A od začiatku sa rátalo s takou výškou - už aj pri zameraní brány.
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Tak je to len v nastavení toho vrchného kolieska čo máš na obrázku v príspevku č. 21. Samozrejme aj na druhej strane.
0 0
Silencer78 Silencer78

Silencer78 je offline (nepripojený) Silencer78

Ferdosondo Pozri príspevok
Tak je to len v nastavení toho vrchného kolieska čo máš na obrázku v príspevku č. 21. Samozrejme aj na druhej strane.
Vyskúšam ho posunúť, aj keď na posúvanie tam nie je veľký priestor, lebo tá druhá dráha pre koliečko končí asi 5 cm odtiaľ ako teraz zastane koliečko pri zavretej bráne.
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Pozeral som včera na svojej bráne a mne končí cca 1,5 až 2cm pred koncom koľajničky.
Na fotkách však nevidno vrchnú tesniacu gumu(na vrchu brány). Máš ju tam?
0 0
Silencer78 Silencer78

Silencer78 je offline (nepripojený) Silencer78

Ferdosondo Pozri príspevok
Pozeral som včera na svojej bráne a mne končí cca 1,5 až 2cm pred koncom koľajničky.
Na fotkách však nevidno vrchnú tesniacu gumu(na vrchu brány). Máš ju tam?
Vrchná tesniaca guma tam nie je, mala by? Mne končí to koliesko cca 3-4 cm pred koncom dráhy, preto nepredpokladám, že jeho presunutie nižšie vyrieši môj problém. Uvidím dnes, keď vyskúšam.
0 0
fefe30 fefe30

fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

Vrchná tesniaca guma je na vrchnom panely.
0 0
Silencer78 Silencer78

Silencer78 je offline (nepripojený) Silencer78

Vrchnú tesiacu gumu mi nedali:
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Silencer78 Pozri príspevok
Vrchná tesniaca guma tam nie je, mala by? Mne končí to koliesko cca 3-4 cm pred koncom dráhy, preto nepredpokladám, že jeho presunutie nižšie vyrieši môj problém. Uvidím dnes, keď vyskúšam.
Predpokladáš zle posuň to a bude dobre. Veď tie drážky sú na to. Tú gumu pýtaj od dodávateľa.
0 0
Silencer78 Silencer78

Silencer78 je offline (nepripojený) Silencer78

Ferdosondo Pozri príspevok
Predpokladáš zle posuň to a bude dobre. Veď tie drážky sú na to. Tú gumu pýtaj od dodávateľa.
Gumu budem pýtať. Aj tak som ešte nezaplatil celú montáž, nakoľko montáž motora je podľa dohody až na jeseň, keď bude elektrika. Vďaka za radu.
0 0
Silencer78 Silencer78

Silencer78 je offline (nepripojený) Silencer78

Takže keď som posunul kolieska, brána sa pekne priblížila a zostala už iba medzera asi 1 cm - akurát na gumové tesnenie. Takže vďaka za radu.
0 0
martinlangos martinlangos

martinlangos je offline (nepripojený) martinlangos

skuste tuto firmu, cela rodina ma brany od nich :
http://www.najlepsiebrany.sk/automaticke-brany-shadeon
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať