Zavrieť

Porady

Práca na doma cez internet - ktorú odporúčate?

Čaute, hľadám prácu na doma cez internet - ktorú odporúčate?

Ale takú, ktorá nie je nejaký podvod, že mi nikdy nevyplatia peniaze. Ďakujem

Môže byť aj v anglickom jazyku.

Viem pracovať s internetom, s e-mailom. Programovať neviem.


Také niečo hľadám, že niekto potrebuje urobiť nejakú prácu vo firme a dá to na internet urobiť viacerým ľuďom, ale neviem ako sa to volá presne. Je to nový trend.

Viem aj upravovať obrázky atď.
Naposledy upravil matej37 : 10.04.12 at 08:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
niesisam niesisam

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac
Súhlasím s názorom, že investovanie do pyramíd - firiem ktoré iba slubujú výnosy sú medzi nimi ajfirmy čo chcú dať profit z forexu na slepo je nebezpečné a je to u mnohých tzv. inv. firiem iba otázka času, keď sa tzv. investori dozvedia, že ich firma skrachovala resp. že nebudú môcť vyplácať dividendy,alebo sa vyklujú nevídané ďaľšie náklady na to alebo onô.
Mne sa už stalo -že približne 2000 investorov - ktorí sa v danom cykle mali vyplácať (medzi nimi aj ja ) sa dozvedeli, že do servra sa naburali hekkeri a ukradli data a nemôžu sa dostať k účtom a je to vyšetrované ..a ani po roku sa nič nedeje -luďom - odleteli stovky, ba aj tisíce Eur. Preto cez cudzí, neoverený zabehnutý subjekt sa velmi opatrne rozhodujte ...
ale to som spomínal nepracnú záležitosť -kde by mali zarobiť peniaze na seba...
Istejší spôsob je ak niekto radšej pridá ruku k dielu a začne spolupracovať buď v MLM firme s kvalitnými produktami,alebo sieťovom predaji alebo podielovom afiliate,alebo si kúpi frenčízu... alebo to zkombinuje...
Veľa ľudí ešte nezačala zo sieťovým marketingu z jediného dôvodu - nepoznajú ako vlastne takýto ekonomický systém funguje.
V podstate ide o to, že miesto nákladov na reklamy sa a predaj alebo kúpu tovaru postarajú samotní distribútori a oni si robia svoju propagandu... bohužial veľakrát na vlastnú päsť a velmi zle. Potom sa niet čo čudovať, že tisícky inzerátov majú podobný obsah a nový adept je znechutený aj bezradný ako má postupovať. Najjednoduchšie východisko vidím v tom, ak si človek sám dá tu námahu a preštuduje si pár kníh, bez toho to aj tak nepôjde ak nechce ostať iba predajcom, lebo v podstate by sa mal vypracovať na lídra a viesť si svoju vybudovanú skupinu k daľším a ďalším úspechom...
Dnes je už aj vedenie resp. motivovanie a školenie pre daný obor velmi zujednodušený kedže sa môžu záujmové skupinky - alebo partneri školiť cez webkonferenčné miestnosti a nemusí sa tak plytvať časom ani pohonnými látkami - pretože úspory sú aj v tejto branži vítané.
Najlepšie je zveriť sa do rúk človeka, ktorého už poznáte,alebo ste si s ním vybudoval partnerstvo a dôverujete mu. Až potom sa oplatí začať aj tzv. pod ním pracovať. A je tu ešte jedna obrovská výhoda. Nemusíte pracovať s ľuďmi s ktorými nechcete. Lebo vy sa budete snažiť zaučiť si iba ten svoj tím -4 -5 -6 možno 10 ľudí a oni sa starajú zas o svoje akoby oddelenia - filiálky -ale je to stále sieť spolupracovníkov. Nenechajte na seba tlačiť - učte sa a až potom sa angažujte ak máte dôveru v produkt, k sponzorovi ( to je človek, ktorý vás prijal pod svoje krídla ) ako aj ku firme a páči sa vám aj vyplácajúci -tzv. marketingový plán - dobre si ho pred vstupom preštudujte aby ste neskôr nebanovali a neboli rozčarovaní z ťažkostí vyplývajúce napr. binárneho systému... o tom si povieme nabudúce...
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Ahojte mam tu pre vas skvelu pracu ... ide o klikanie na reklamy ....vydelavky su zaujimave ......

http://www.ermail.cz/link/jTlJAjJjmlccNlX7VAcJVXeVVYXVAVYj


http://www.emailing.cz/registrace.ph...a66cf8526ed2de
0 4
kaymo kaymo

kaymo je offline (nepripojený) kaymo

Ahojte, odporúčam nevyužívať žiadne podvodné siete, ktore ponukaju peniaze za prijimanie emailov. Uz jedna ma napalila a ide o velke klamstvo aj na roznych forach. staci Googlovať. Zarábanie z domu cez veľmi drobné centy je nereálne. Človeka ide pretrhnut a za ten cas zarobi realne peniaze niekde inde. Za dva roky či tri roky dennodenneho klikania naozaj niečo zarobíte. ale musíte sa veľmi veľmi snažiť. Prerobíte tak oveľa viac. Oveľa. nehovoriac o čase a odriekaní.
Je to svinstvo, ktoré plní len posledných 6 rokov celý net.

Odporúčam neveriť slubom, že za reklamu dostanete nejaké peniaze. neverte ani slubom že dostanete vobec nejaku odmenu, často ide o vymyslené blbosti. Googlujte.

http://pracacezinternet.eu/bux-to-sk...my-bez-odmeny/
http://pracacezinternet.eu/cashfiest...eklam-neverte/
http://pracacezinternet.eu/velky-poz...rvene-ferrari/

pozor to posledné je nechutný žart, žiaľ myslený vážne

všetko sú to podvody. Odporúčam tieto základné kroky ako rozoznať podvod:

1. sľubujú peniaze za nič
2. sľubujú peniaze za klikanie, no po prvých klikov a druhý deň si spočítate, že pri dennej reklame v počte 5 kusov za 0,001 Dolára musíte klikať každý deň viac ako jeden rok
3. musíte nalákať priateľov, aby klikali pod vašim odkazom (mimochodom tie odkazy čo tu už niekto pridal sú také, ktoré zarobia majitelovi konkrétneho uctu. Ak sa registrujete cez taketo odkazy, chytrakovi prinesiete zisk. Kto takto navedie čo najviac ludí pod seba, čo je zakázaná u nás pyramídová hra, tak určite nemusi cakat viac ako rok, ale len pár mesiacov). Dá sa tak stratiť veľa priateľov, pokial im to podsúvate, aby sa registrovali pod vami.
4. stránky po klikaní na reklamy zobrazujú aj reklamy na samého seba kde prezentujú výšky šekov, aké posielajú vyplateným členom. To je nechutne zavadzanie. Uz som to zazil. Nakoniec ale nič často neposielaju.
5. Špekulanti na vás zarobia, inak by to nerobili. Takže neintestujte do toho ani čas a ani nervy.


A nakoniec pozor. Akýkoľvek peniaz zarobený cez internet aj cez Paypal ide (Paypal je v Irsku pre SR a ČR, čiže EU, čiže danove informácie zdielane s našim danovým) je nutné zdanovať. akýkoľvek zisk je nutné uvádzať do priznania a daniť. A aj platiť poistku zdravotnú. Takže prajem všetkým veľa sťastia pri ročnom zarábaní prvých 10 dolárov.
01.jpg  
ferraripodvod-06.jpg  
ferraripodvod-01.jpg  
1/1
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Ja osobne všetky e-maily s ponukou na zárobok cez klikanie, alebo čokoľvek podobné z domu, čo by ma vôbec obralo o môj drahocenný čas vyhadzujem rovno do koša bez čítania. Nehovorím o podvodníkoch, kde som sa stala "ďalekou náhodnou známou" niekoho veľmi bohatého zomrelého v cudzine. Všetko sú iba podvody nič viac. Svoj drahocenný čas venujem svojim klientom (alebo radšej na zábavu) Z toho je väčší osoh a kľudné nervy. Nemusím sa stresovať, že robím na niekoho, alebo že ma niekto obabral. Už dávno viem, že bez práce nie sú koláče... Iba to čo vyrobím reálne je moje. A nič mi do lona nepadne len tak z neba, bez ničoho.
0 0
jadranka111 jadranka111

jadranka111 je offline (nepripojený) jadranka111

ak chceš pracovať doma, najlepšie je nájsť nejakú dobrú MLM firmu, pravda ak vieš ako MLM funguje. Teraz sa mnohí ozvú, že MLM sú samé podvody . Treba si jednoducho vedieť vybrať. Ak niekto nevie čo je MLM - tak sa pozrite ako funguje napr. taký Avon - tie avonlady, ktoré začali prvé sú už dávno zabezpečené, pravda ak boli šikovné. Nikto ti nepríde až domov ponúknuť prácu , dnes ak nechytíš rozum do hrsti a nemáš výdrž a cieľ - tak čakaj len na podporu od štátu a prežívaj s tým minimálnych platov. Je to žiaľ tak.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jadranka111
ak chceš pracovať doma, najlepšie je nájsť nejakú dobrú MLM firmu, pravda ak vieš ako MLM funguje. Teraz sa mnohí ozvú, že MLM sú samé podvody . Treba si jednoducho vedieť vybrať. Ak niekto nevie čo je MLM - tak sa pozrite ako funguje napr. taký Avon - tie avonlady, ktoré začali prvé sú už dávno zabezpečené, pravda ak boli šikovné. Nikto ti nepríde až domov ponúknuť prácu , dnes ak nechytíš rozum do hrsti a nemáš výdrž a cieľ - tak čakaj len na podporu od štátu a prežívaj s tým minimálnych platov. Je to žiaľ tak.
...keby začínali na SK dnes..mohli by zabudnúť za nejaké zabezpečenie.....tento podomový predaj je len o tom, že s pohodlia domova kúpim aj to čo nepotrebujem!!!!...o tom aká je to kozmetika už ani nehovorím...
0 0
me_4ever me_4ever

me_4ever je offline (nepripojený) me_4ever

Bez znalosti programátorstva je pre laika jednoduchá možnosť klikanie na reklamy a vypĺňanie dotazníkov.
Naposledy upravil arizona : 19.08.13 at 13:19
0 0
ariadna22 ariadna22

ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

NeoBux Strategy

V NeoBuxe existuje možnosť prenajímania referalov. Za prenajímanie referalov sa platí, ale za každý ich klik zase zarábate. Dá sa vypočítať ako postupovať pri prenajímaní a manažovaní referalov a byť pritom ziskový. Táto stratégia nepočíta vôbec s vkladom vašich peňazí, a ani s priamymi referalmi, čiže netreba investovať, ani nikoho prehovárať, aby sa pod vami registroval. Bude vás to stát len čas a trpezlivosť, pretože je to stratégia dlhodobá.



1.krok - zaregistrujte sa v NeoBuxe a vydržte kým zarobíte prvých $ 0,60 , pretože to je minimálna suma, za ktorú môžete prenajímať referalov.

Zarobiť $ 0,60 trvá pri kažodennom klikaní približne mesiac, ak máte šťastie a získate priamych referalov, tak to bude trvať menej, ale NeoBux má podmienku, že nový člen môže mať priamych referalov až po 15 dňoch od registrácie a 100 klikoch na reklamu. A ešte jedno dôležité upozornenie - zárobok za kliknutie vašich priamych aj prenajatých referalov sa vám započítava len v prípade, ak každý deň kliknete na určený počet reklám vy sami. /Povinné sú pri štandardnom členstve 4 kliky denne./ Z toho vyplýva fakt - treba sa tomu venovať aspoň chvíľku každý deň. Zarábanie môžete urýchliť, aj robením Mini Jobs.



2.krok - prenajmite si prvých 3 referalov a zapnite si AutoPay, aby sa vám sami obnovovali, keď im vyprší platnosť. Takto vám síce budú za predlžovanie ich nájmu ubúdať každý mesiac peniaze, ale zároveň si udržíte všetkých referalov, ktorí sú aktívní nastálo. Ak nejaký z nich nekliká, teda nie je aktívny 14 dní, tak vám ho automaticky vymenia za iného, zadarmo. Teda nerecyklujte ich sami, za to je poplatok. A pri používaní AutoPay je zľava oproti manuálnemu predlžovaniu prenájmu.

Ak 3 prví prenajatí referalovia sú aktívni, čiže kliknú minimálne 4 povinné kliky denne, váš zárobok z nich je:

3 referalovia * 4 kliky po $0.005 = $0.06 za deň
+ vaše povinné štyri kliky = $0.04 za deň
spolu $0.10 za deň

Samozrejme môžete klikať na všetky dostupné reklamy, nie len povinné.



Dôležité je, že nesmiete zárobok vybrať, ale vždy ho investujete ďalej. A musíte každý deň klikať minimálne na 4 reklamy.



3.krok - získajte 300 prenajatých referalov, čo je maximálny počet dovolený pre štandardného člena. Bude to trvať dlho, ale pamätajte si, že budujete svoj pasívny príjem, pričom neinvestujete žiadne vlastné prostriedky, iba pár minút vášho času denne.

300 referalov * 4 kliky denne po $0.005 = $6 za deň

/+ príjem z Vaších kliknutí každý deň za povinné kliky alebo viac/



Ak je takýto príjem pre Vás postačujúci, môžete začať s vyberaním peňazí, pričom udržiavajte pomocou autopay počet referalov.

Ak chcete viac, pokračujeme na:



4.krok - počkajte, kým zarobíte $90, za ktoré si zakúpite upgrade na Golden Membership. To zdvojnásobí Vaše príjmy, lebo hodnota kliknutia sa zvýši z $0.005 na $0.01. Pozor, ako golden člen máte novú povinnosť - namiesto 4 kliknutí denne musíte odkliknúť až 9!



5.krok - získajte 2000 referalov, maximum pre golden člena.

2000 referalov * 4 kliky denne po $0.01 $80 za deň

/+ príjem z Vaších kliknutí každý deň za povinné kliky alebo viac/



Stačí takýto príjem? Mne by stačil úplne ;-)))

Ale sú tu aj možnosti ugradovať vyššie, len pre úplnosť - najvyšší stupeň je Ultimate Membership a ten má limit 4000 prenajatých refaralov.



záver

číta sa to dobre, vyzerá to jednoducho, je to matematicky dokázateľné,....ale v živote nič nie je dokonalé. Najbežnejší problém je nedostatok referalov na prenájom. Ľudia, ktoých NeoBux poskytuje na prenajtie sú tí, čo sa registrovali priamo, čiže nie cez odkaz sponzora, vtedy sa stávajú jeho priamym refaralom. A priamo registrovaných ľudí nie je až tak moc, čiže o prenájom je bitka a stojí sa v rade. Druhý problém je, že tí, ktorých si krvopotne prenajmete, prestanú byť aktívni, neklikajú, čiže nemáte z nich nič a treba prenajať iných. Tieto dve veci sami o sebe môžu stratégiu zarábania v NeoBuxe dosť podstatne zdržať. Zvyšok záleží už len na Vás, a Vašej každodennej aktivite.

Viac tu: http://akozarobit6.webnode.sk/klikacky/neobux-strategy/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk
0 1
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
Dnes ma kobtaktovala cez sukr. spravu anina. Pytala sa kde konkretne najde "normalnu" pracu na doma s pisanim. Ja osobne som hladal davnejsie ludi (teraz uz nie) na prepisovanie textov do eshopu, pisanie jednoduchych clanov, preklad z Cestiny do do Cestiny a podobne.

Dopyt som zadal na taketo a podobne stranky:

https://webtrh.cz/f106
http://forum.seochat.sk/pracovne-prilezitosti/
http://weboit.sk/zakazky/index/kat_l...a-tvorba-textu

Pripadne este kolega ma takyto oznam:
http://mikulaskolukas.blogspot.sk/20...-recenzii.html

Hladat na miestach kde chodia ludia co spravuju weby, eshopy, vytvaraju eshopy a weby a podobne. Tam je takychto dopytov vela.

Ale je to normalna praca, niekedy narocna, nudna, otravna. Jednoducho treba pracovat ako aj inde. Akurat sa to da ja z domu a casovo je to flexibilne.
0 0
tomo2008 tomo2008

tomo2008 je offline (nepripojený) tomo2008

Hladám ludí do týmu - ak ste ochotný venovať sa projektu tak neváhajte a napíšte mi.
Info o spoločnosti: http://www.worldgmn-adkash.eu/adkash/
e-mail vanis.tomas94@gmail.com
0 3
robo197 robo197

robo197 je offline (nepripojený) robo197

reklama reklama reklama....hmmm
0 0
Erikoslav Erikoslav

Erikoslav je offline (nepripojený) Erikoslav

Ja skusam toto.Je to zadarmo a casom sa da z toho pekne profitovat,kedze je to celosvetove!
Práca zdarma.Získavajte 95% zo zisku.
Buďte medzi prvými. Buďte medzi najúspešnejšími !!!
GATWIN prichádza s projektom pre každého, kto chce zmenu a šancu niečo dosiahnuť. Čo je na tom najlepšie?
Nič to nikoho nestojí a nikdy stáť nebude. Ak budete hrať, chatovať, prezerať web alebo robiť svoje obvyklé nákupy s Vaším mobilným telefónom, počítačom, či tabletom, budete s Gatwin zarábať peniaze.
Žiadne poplatky za registráciu,Žiadne poplatky za údržbu,Žiadne minimálne poplatky!.
Registrácia je zdarma na: http://www.gatwin.com/?code=SK001548A
Bližšie info tu: http://pracazdomu75.webnode.sk/gatwin/
0 2
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Erikoslav
Ja skusam toto.Je to zadarmo a casom sa da z toho pekne profitovat,kedze je to celosvetove!
Práca zdarma.Získavajte 95% zo zisku.
Buďte medzi prvými. Buďte medzi najúspešnejšími !!!
GATWIN prichádza s projektom pre každého, kto chce zmenu a šancu niečo dosiahnuť. Čo je na tom najlepšie?
Nič to nikoho nestojí a nikdy stáť nebude. Ak budete hrať, chatovať, prezerať web alebo robiť svoje obvyklé nákupy s Vaším mobilným telefónom, počítačom, či tabletom, budete s Gatwin zarábať peniaze.
Žiadne poplatky za registráciu,Žiadne poplatky za údržbu,Žiadne minimálne poplatky!.
Registrácia je zdarma na: http://www.gatwin.com/?code=SK001548A
Bližšie info tu: http://pracazdomu75.webnode.sk/gatwin/
sakra, ale to moze byt kazdy bohaty, ked je to take jednoduche.
0 0
tomsko tomsko

tomsko je offline (nepripojený) tomsko

podľa mojich skúseností je najlepšie na zarábanie z domu etoro. je to taká traderská sociálna sieť. kde máte možnosť robiť vlastné obchody, ale čo je dôležitejšie, kopírovať obchody skúsených profi traderov. nebudem tu nikoho namotávať. stačí si kliknúť na etoro.com a na môj profil - 'tomsko' je tam graf. v číslach je to tak že som tam dal 500$ a teraz po cca troch mesiacoch tam mám 1400$ a to som sa to dva mesiace len učil a mal som pár zlých obchodov (vidieť na grafe). teraz to už ide pekne a za posledných 30 dní mám +530$. a najväčšou výhodov je že sa len zaregistrujete a otvoríte si demo účet a skúsite si to s imaginárnymi peniazmi. odporúčam len kopírovať pár traderov (poradím ktorých a ako) a hlavne nerobiť žiadne vlastné obchody. po pár týždňoch uvidíte sami.. kludne píšte demovicko@gmail.com
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tomsko
podľa mojich skúseností je najlepšie na zarábanie z domu etoro. je to taká traderská sociálna sieť. kde máte možnosť robiť vlastné obchody, ale čo je dôležitejšie, kopírovať obchody skúsených profi traderov. nebudem tu nikoho namotávať. stačí si kliknúť na etoro.com a na môj profil - 'tomsko' je tam graf. v číslach je to tak že som tam dal 500$ a teraz po cca troch mesiacoch tam mám 1400$ a to som sa to dva mesiace len učil a mal som pár zlých obchodov (vidieť na grafe). teraz to už ide pekne a za posledných 30 dní mám +530$. a najväčšou výhodov je že sa len zaregistrujete a otvoríte si demo účet a skúsite si to s imaginárnymi peniazmi. odporúčam len kopírovať pár traderov (poradím ktorých a ako) a hlavne nerobiť žiadne vlastné obchody. po pár týždňoch uvidíte sami.. kludne píšte demovicko@gmail.com
a tie zarobené doláre sú reálne? a máš ich už na účte v banke?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať