Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Chej, ale mrník je mrník a nič sa mu nemvyrovná
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Paula Pozri príspevok
Popolisko na moju hlavu Jožko, ale ja číham na 100 tisíííííííííííííííííc a priebežne tu nechtiac zakopnem
Dovolím si v rámci mrníka ale pritom úplne vážne vyhlásiť súťaž o najšikovnejšieho číhača na Porada.sk.

Kto tu prvý ohlási 100000, má školenia na celý rok 2009 zdarma po celej SR. Vrátane superškolenia MZDY 2009 (bude na jeseň 2009, ak dožijeme).

Na dohliadanie na regulérnosť súťaže samovymenuvávam endrjua a Paulu.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ehm...uff!!!....bisťu!...toľko zodpovednosti na moju gebuľku....idem trénovať (neviem čo, popremýšľam)

P.S.: Už viem, lebo som propremýšľala, zamestnám sebasa u sebasa na dohodu...a poraďácky kolektív za mňa zacvaká odvody a daň a podobné šaškovinky.
Naposledy upravil Paula : 04.08.08 at 23:27
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Na dohodu nieeee! Nebudeš mať nárok na zamestnanecký bonus!
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hm, citujem klasika: ... sa zmysiiiiiiiiiiiim
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Ste bezhranične roztomilí. Milujem Poradu a jej Poraďákov.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jozef Mihál Pozri príspevok
Dovolím si v rámci mrníka ale pritom úplne vážne vyhlásiť súťaž o najšikovnejšieho číhača na Porada.sk.

Kto tu prvý ohlási 100000, má školenia na celý rok 2009 zdarma po celej SR. Vrátane superškolenia MZDY 2009 (bude na jeseň 2009, ak dožijeme).

Na dohliadanie na regulérnosť súťaže samovymenuvávam endrjua a Paulu.
Keby tie GRÁTIS školenia dostal stotisíci nick, noví členovia by sa registrovali len taká radosť.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
To tu už bolo, asi 5x som ponúkal školenie zdarma pre XX000-ceho člena, žiaden si však výhru neprevzal. Dúfam, že balík školení v celkovej hodnote vyše 100000 Sk bude dostatočne atraktívna cena pre číhačov.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Aha...a my s ANdrejom máme zadarmiko ustrážiť korektnosť súťaže o taký balíčisko ...nemmáááám mladosť
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Jozef Mihál Pozri príspevok
To tu už bolo, asi 5x som ponúkal školenie zdarma pre XX000-ceho člena, žiaden si však výhru neprevzal. Dúfam, že balík školení v celkovej hodnote vyše 100000 Sk bude dostatočne atraktívna cena pre číhačov.
A to budeš toho šťastlivca voziť so sebou na všetky školenia po celom Slovensku?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Áno, má to chybičky krásy, napr. dopravu si musí hradiť vo vlastnej réžií.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Paula Pozri príspevok
Aha...a my s ANdrejom máme zadarmiko ustrážiť korektnosť súťaže o taký balíčisko ...nemmáááám mladosť
Chcel som dodať, že súťaže sa môžu zúčastniť aj strážcovia súťaže a ich rodinní príslušníci, len sa mi včera minuli písmenká.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Jozef Mihál Pozri príspevok
Kto tu prvý ohlási 100000, má školenia na celý rok 2009 zdarma po celej SR. Vrátane superškolenia MZDY 2009 (bude na jeseň 2009, ak dožijeme).
A potom sa čudujeme, že jeden má toľko "nickov" .
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Jozef Mihál Pozri príspevok
Prosím vás, nerobte mrník v odbornej téme a radšej striehnite na 95000, bude tu coby dup.
A keď som dobre prešla príspevky - neustrážil nikto

Témy: 84,347, Príspevky: 768,173, Členov: 95,001
Vítame nášho najnovšieho člena, machlastka
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

99 nových členov za 24 hodín

Témy: 84,427, Príspevky: 769,433, Členov: 95,100
Vítame nášho najnovšieho člena, kiked
0 0
mila79 mila79

mila79 je offline (nepripojený) mila79

Ja som tuto starnku doteras nepoznala. Mama sa ktomu akosi dostala a odporucala mi, aby som si ju prezrela. Hned sa mi zapacila a hned som sa aj prihlasila a uz som aj prislela radami...
Velmi ocenujem tutto stranku je naozaj vynimocna.Som velmi rada,ze som spoznala porada.sk
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Témy: 85,000, Príspevky: 775,637, Členov: 95,940
Vítame nášho najnovšieho člena, berkod
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Prešvihli sme 96.000

Témy: 85,035, Príspevky: 776,180, Členov: 96,002
Vítame nášho najnovšieho člena, Janka19881707
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

smith Pozri príspevok
Prešvihli sme 96.000

Témy: 85,035, Príspevky: 776,180, Členov: 96,002
Vítame nášho najnovšieho člena, Janka19881707
Zoli, nečuduj sa, Paula s Andrejom trénujú na číhanie na toho 100-tisíceho
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

xixixi .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať