Zavrieť

Porady

Platba za prenajom bytu

Ahojte. Chcem si prenajat byt a potrebujem to velmi surne. Vlastne v pondelok idem na nejake obhliadky a potrebujem sa uz bud v ten den alebo najneskor v utorok nastahovat. Chcem sa spytat na platbu. Viem, ze budem musiet platit okrem najomneho aj kauciu a najradsej by som to zaplatila cez ucet, aby som o tom mala jasny doklad a nemohli ma osalit. Mam aj z minulosti zle skusenosti, hoci nie priamo s prenajmom bytu, ale som dost opatrna a bojim sa, aby ma zas nepodviedli. Teda najradsej by som to zaplatila na ucet, ale neviem, ak budu mat inu banku ako ja, bude to trvat okolo 2 dni kym to dojde. A ja by som sa potrebovala nastahovat hned, predpokladam ale, ze mi nedaju kluce od bytu kym im ta platba nenabehne. Druha moznost by bola dat im tie peniaze hned v hotovosti a k tomu sa chcem spytat. Staci, ked jednoducho podpiseme nejaky papier, netreba ist k notarovi a overit to? Ak by vznikli nejake problemy, ma taky papier bez notarskeho overenia nejaku vahu? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Platba za prenajom bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.