Zavrieť

Porady

ne-prebratie reklamacie

Poprosil by som o radu pri reklamacii sportovej obuvu ADIDAS -botasky su s brusenej kozi ciernej farby je samozrejme ze farbu sa na usni zmeni po par pouzitiach ale mne sa koza roztrhla cca 3mm popri siti v oblasti palca na dlzke 50mm na co som reklamoval obuv ktora sa pouzivala totalne rekreacne do prace chodim v safety shoes a vsade autom takze ziadne vytazenie este aj dezen podrazky bol nezadrany. Reklamaciu prijali na opravu po case som si isiel pre botasky po oprave ktora bola urobena -sialene vid foto (musel som si to odfotit lebo to stalo zato) roztrhnutu cast prisil opravar o podsivku 5x krivolako a v kontraste cierna nit sediva cierna koza.Ked som sa opytal predavacky ci sa jej to paci tak mi povedala ze nie ale ze to lepsie urobit nevedia a ono to nebude vidiet ked si ich zafarbim farbou na kozu co sa da bezne kupit na co som jej slusne opytal preco to neurobili hned aby to bolo dobre tak mi povedala ze mi to vobec zobrat nemuseli a ze to bola ich "dobra vola" tak som ic neprevzal je nova reklamacia -dostal som oznamenie o vyrieseni obuj je opravena 2x mam si ich prevziat do 30dni.Nehovoriac o preklepoch co popisala v datume na reklamacii skrtancoch a dovode co chcela napisat ze vysedivena farba na co som ju upozornil ze je chcem reklamovat viditelnu opravu tak v dusnej atmosfere prepisala reklamacni bez sktania datumov a pod.Otazka ked ich aj nafarbia ja ich prevezmem a o mesiac farba vysedivie a bude vidiet ze je jedna botaska presita 1x a druha 5x co potom zase reklamacia???[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    ne-prebratie reklamacie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.