Zavrieť

Porady

kúpa a prihlásenie osobného auta

Zdravím, kupujem auto, nové, priamo od predajcu prvýkrát a potrebujem vedieť presne, čo všetko mám urobiť od momentu, ked ho vyberiem z predajne. Môžem poprosiť polopatistický návod pre blondýnku( kam s tým treba ísť, čo k tomu potrebujem, etc. ? Veľká vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lilush007 je offline (nepripojený) lilush007

    lilush007
    fajn vďaka, to som už čítala niekde, ale nie je mi jasné, ako sa dostanem k osvedčeniu o evidencii II.časť ked sa idem ešte len evidovať.

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    ak ideš kupovať auto priamo od predajcu - nechaj si to cele nim vybavit. Sice si cosi priplatis, ale s ohladom na cenu auta, je to zanedbatelne a nebudes musiet riesit ako skoro rano musis na DI, kolko tam budes cakat a pod... Stoji to za to..

    lilush007 je offline (nepripojený) lilush007

    lilush007
    aha to som nevedela že sa dá. a ohľadne poistky je to ako? to tiež vybaví predajca alebo si to môžem aj sama?nie že mi tam nanútia veci, čo ja nemienim platiť

    wirgi je offline (nepripojený) wirgi

    wirgi
    My sme brali auto na leasing, no ak sa nemýlim tak to osvedčenie nám dal predajca, ale na DI evidenčne číslo sme si boli už vybaviť sami , neviem o tom že by to vybavoval predajca.
    Naposledy upravil wirgi : 19.04.12 at 15:05

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    wirgi Pozri príspevok
    ..neviem o tom že by to vybavoval predajca..
    Treba sa opytat predajcu. Podla mna taku sluzbu bude mat.

    My ked sme kupovali auto, priplatili sme si cca.100€ - a len sme prisli do rpedajne, dostali sme kluce, znacky, osvedcenie cast II a nemuseli sme nic riesit. Osvedcenie cast I nam prisla postou.

    lilush007 je offline (nepripojený) lilush007

    lilush007
    tak to je výborné, dúfam, že sa toto podarí, lebo si neviem seba v kombinácií s mojou mamkou predstaviť, ako toto vybavujem auto ste si poistili potom už sami?

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    lilush007 Pozri príspevok
    to tiež vybaví predajca alebo si to môžem aj sama?

    Mozes si to vybavit sama, ale zakonnu musis mat podpisanu skor ako sa s autom pohnes. Slusny predajca ti poistku zabezpeci, aj sohladom na to aku vlastne chces

    kúpa a prihlásenie osobného auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.