Zavrieť

Porady

panebože ( ? )

sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Šak nevidíš čo sa to tu deje, ktorým si dal do rúk bič??? Nie len bijú, aj zatvárajú, zatvárajú názor, názor tých, ktorí ho majú v správnej veci, bývaní pod strechou. To už ani na základné veci života tu nie je možné diskutovať. Kopec hlúposti sa tu omieľa beztrestne. A ak sa človek opýta na vec, ktorá sa netýka len jeho, ale aj spoluvlastníkov konkrétneho domu, ktorá môže priniesť poznanie pre x miliónov ľudí poučenie, aj radu. Traja .... sa vždy nájdu

http://www.porada.sk/t193225-poplatk...spravcovi.html

Zavierajme, zavierajme, zavierajme!!!

Prútky spolu zaplietajú, tému na pokoji nenechajú. Len to čo dokážu pochopiť, uznávajú. Netreba im skočiť na vec, ak áno, kto bude blbec???

Takých tém je tu tisíce, vraj už ich tu treba niet, traja blbci sa vždy najdu, hneď.

Ale sú aj oprávnene, zatvoréné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Sitko, Ty vieš, že Ťa rada!

Ale teraz som sa z toho Tvojho prežívania spravodlivosti zchuti nasmiala!

Úctivo žiadam do Výkladového slovníka Porady zapísať Sitkov výrok :
,,Tak môžu, zavierať, môžu zavrieť, môžu aj zabiť."
A ja si ho ešte bielou kriedou do komína dám!
danuška, keď zatváraš- zle robíš...-ja som nikdy nikomu nedal ešte vyriešené a ani nedám...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Sitko na !

http://www.porada.sk/t63660-vykladov...%C3%ADk+porady

A klídek
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
danuška, keď zatváraš- zle robíš...-ja som nikdy nikomu nedal ešte vyriešené a ani nedám...
A čo ty Stando sa tu za farára pasuješ?, čo tu komu kážeš? Ta detváky tvoje vychovávaj
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Halli Pozri príspevok
A čo ty Stando sa tu za farára pasuješ?, čo tu komu kážeš? Ta detváky tvoje vychovávaj
Halli- modlime sa k Pánovi...,ta nejaká si jedovitá dneska...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Halli Pozri príspevok
A čože tu Sito vyplakávaš, čo tu pištíš, ja viem v čom je problém. PRIŠIEL SI NESKORO! Ja som prvá zatvorila tému a teba mrzí že si sa nestihol vyjadriť k hlúposti??? Nuž môj milý nemôžeš byť všade , my sme tu svojprávni ľudia a ty tu nemusíš boženkať a písať siahodlhé recepty o ničom...hádať sa s Ňuňom ako si ho nazval, však si len prečítaj po sebe tie príspevky, kde ti polovica národa nerozumie. Takže ak sa zadavateľka neozvala, alebo nemala odvahu, ja som považovala takú tému za hlúpu otázku a uzavrela som ju. Čo máme my ísť pýtať k jej správcovi mesačný predpis?? Však už nebuď ako hlúpe decko a ak máš potrebu otvor si tému SITO versus TÉMY v Porade a konečne sa vyblázni, ale nenavážaj sa do ostatných. To už nehovorím o ETIKE porady a názve tejto tvojej sprostej témy!! Tak a teraz považujem tu tému za uzavretú a ty sa aj postav na uši!...Tých blbcov ti neodpustím!

Verkaz, neospravedňuj sa , nie sme tu kvôli Sitovi.
Ahoj, Halli! vica. Sú to nervy, že. A ešte aj názor, ktorý niekomu nesedí. Ale čo?




Dobre správíš. Ale nemala by si máš ich do 31.5. vyrišiť k spokojnosti klientov.

Ja nemažem. Ty?
Naposledy upravil Chobot : 28.04.12 at 00:50
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ty si začala.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Halli Pozri príspevok
Nie ty si začal! Vôbec sa ťa to netýkalo, nikoho si nemal nazývať blbcami. Končím a urob to čo som ti teraz volala. Vymazávam, čo som ti napísala, lebo to patrilo tebe a ty si to už evidentne čítal.Tak mažem ÁNO!!! Budem si mazať čo chcem a budem uzatvárať temy ktoré ja chcem. OK??
Vlastne máš pravdu, nikoho, žiadne meno som si tam neprečítal, ani tovoje, ani ďalšie dve, ale dve už viem, na níč sú mi. Transparent.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať