Zavrieť

Porady

...góól.....góóól...už je to tu!...

...originál...
..práve sa začína prvý zápas šampionátu...naši s Kanadou...


..tak držme palce...a spomeňme si na Paliho...
...tipujem výhru pre nás...

Naposledy upravil pepsikova : 04.05.12 at 15:13
Usporiadat
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

aha, neprialo nám počasie doteraz. až raz.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jahoszmsk Pozri príspevok
aha, neprialo nám počasie doteraz. až raz.
neverím, že sa niekto z nás, z porady dožije ďalšieho titulu majstra- neverím-možno naše deti alebo vnuci-ale my to nebudeme určite...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Všimli ste si, že posledný gól padol 38 sekúnd pred koncom zápasu?

Pali, ďakujeme!
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
Všimli ste si, že posledný gól padol 38 sekúnd pred koncom zápasu?

Pali, ďakujeme!
dobrý postreh
38.jpg  
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Komu toto nesadne, tomu sa vopred ospravedlňujem:

Príde Ivan Gašparovič do šatne k hokejistom a tento raz si naozaj dá záležať na svojich slovách, hovorí jasne a zrozumiteľne, tak ako sa na správneho prezidenta hokeja patrí.
Hovorí o tímovom duchu a víťaznom góle, metaforicky fabuluje o čerstvo nadojenom zdravom mlieku, čo po brade tečie, o zodpovednom vyzretom víne, na ktoré sa dá spoľahnúť, ale i silnej pálenke v nasich radoch, ktorá cudzinca neraz zloží do kolien.
Ked dovyslovuje svoje slová, usmeje sa popod fúz a je rád, že hokejisti ho s neskrytým záujmom vypočuli.
Jeden z hokejistov s úsmevom vstáva, podáva podpísanú hokejku a držiac okolo ramien mu pomôže opustiť šatňu amerického tímu.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

načo sem pletieš toho (x)uja?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prečo? No v telke-elke sa vyjadril, že pôjde na Ukrajinu (keďže iní nechcú), lebo keď tam bude, naši budú vo finále - zastierací manéver, aby nemusel s kde-kým "rokovať" (aj tak by prd vyrokoval, ešte by sa poplietol - ako to má vo zvyku).
Teda výsledok - starý j(x)uj a finále - to sa nestretnú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
KoxXxo Pozri príspevok
načo sem pletieš toho (x)uja?
..

..tuším, že myslím, že tašparko nerozumie hokeju any tolko čo ja..a poplietol si dvere...namiesto k nám, behol k američanom..aby bola sranda...
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Včera som nejako pozabudol na začiatok zápasu a keď som len tak prepol kanál, že čo beží, dávali nejaký hokej, myslel som nejaký starý záznam. Zaujalo ma to, lebo to boli fofry. Myslím si, to by bolo keby naši teraz tak hrali a zrovna to bolo aj s Američanmi, to by bolo neskutočné. Potom som si začal uvedomovať, hráčov dresy aj reklamy, ale veď to nie je možné, až mi srdce poskočilo, veď to je LIVE zápas našich!!!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..práve sa začína prvý zápas šampionátu...naši s Kanadou...
..tak držme palce...a spomeňme si na Paliho...
...tipujem výhru pre nás...

...ani BOH nie je všemocný ....
...vieš , koľko by som stavil na tip podľa doporučenia ???.....ani deravý groš...
pepsikova Pozri príspevok
...držím všetky palčoky, aj šarkanove,nech sa nám darí...Kanada nie je lacný súper,ale keď sa chce, aj bojovať vieme...
..navrhujem po prvej tretine vymeniť komentátorov..však to je hrúúúza,henti naši dvaja...(a češi nedávajúúú)
...ale Ty to " pekne " komentuješ ....Karči a Vít by sa mohli učiť .....
pepsikova Pozri príspevok
..vyzerá to, že naši sa rozbehnú...normálne poviem, dal by Boh!...
...normálne poviem .....pozeral som súpisku hráčov , no meno BOH sa tam nevyskytuje ...
...žeby posledné eso Vujtekovo ???
pepsikova Pozri príspevok
..no pekne...a to som bola len chvíľu so šarkanom na lúke...to čo robili?..
...vidíš , čo robíš ???......to kvôli Tebe ...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Viem,že ma zožerete teraz, ja som bol volakedy velký fanda hokejový, ale bez Demitru ma to už nebaví...,čo ja viem-celé to je nejaké nemastné-neslané...
JA NIE ......Demitra zápas nespasil ......ani on nebol BOH - boli aj lepší ....obyčajný hráč ...( ale o mŕtvych iba dobre ...)
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pepsi,ja nehovorím,že sa nebudú snažiť, a máme mladučký bojovný tím-ale sú to ešte neskúsení, mladí chlapci- niečo z toho bude ale až keď nazbierajú skúsenosti...-iné tímy majú skúsenejších harcovníkov- momentálne máme tak na 6-7 miesto-vyššie určite nie...
...konečne názor bez ružovučkých okuliarčekov....dokonca aj správny ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...ani BOH nie je všemocný ....
...vieš , koľko by som stavil na tip podľa doporučenia ???.....ani deravý groš...

...ale Ty to " pekne " komentuješ ....Karči a Vít by sa mohli učiť .....

...normálne poviem .....pozeral som súpisku hráčov , no meno BOH sa tam nevyskytuje ...
...žeby posledné eso Vujtekovo ???

...vidíš , čo robíš ???......to kvôli Tebe ...

JA NIE ......Demitra zápas nespasil ......ani on nebol BOH - boli aj lepší ....obyčajný hráč ...( ale o mŕtvych iba dobre ...)

...konečne názor bez ružovučkých okuliarčekov....dokonca aj správny ...
..

..a ty na čom fičíš, moj?....od rána!....lebo normálnemu človeku stačí pustiť telku, alebo rádio a počuje "Nech Bože dá, nech Bože dá,veď my na to máme.... .a keď Pánboh chce, aj motyka vystrelí- ale to ty tiež nevieš,(na vine bude asik tá zelená farba), takže fčul vieš...lebo chapeš, nyje, kade prejde zelená, tade any tráva nerastie, ale radosť z dobrého hokeja a zážitok z gólov any zelená nezmyje...ten má každý divák osobitný...... ale to ty tiež nemôžeš pochopiť...neva...idem dať vodu variť na kávu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
..a ty na čom fičíš, moj?....od rána!....lebo normálnemu človeku stačí pustiť telku, alebo rádio a počuje "Nech Bože dá, nech Bože dá,veď my na to máme....a keď Pánboh chce, aj motyka vystrelí- ale to ty tiež nevieš,(na vine bude asik tá zelená farba), takže fčul vieš...lebo chapeš, nyje, kade prejde zelená, tade any tráva nerastie, ale radosť z dobrého hokeja a zážitok z gólov any zelená nezmyje...ten má každý divák osobitný......ale to ty tiež nemôžeš pochopiť...neva...idem dať vodu variť na kávu...
...od rána ????

Nemyslím si ....ja len a len pravdu , postrehy a argumenty ....nič iné ......veď nakoniec aj inde , len poniektorí zabúdajú , že aj iné existuje...

http://www.porada.sk/t108464-sportova-rubrika.html

Zastávam totiž názor , že každý normálny fanúšik by mal byť objektívny a uznať kvality súpera a nie za každú cenu len ten svoj mančaft do popredia pchať ....
...a tie naše ( hokej , futbal ...) mančafty sú , bez servítky povedané , o hovne .....
...a keď počujem hentú reklamnú skladbu od Orange , normál je mi na grc...

...neviem síce , prečo zelenú do toho montuješ , ale budiž ......ale šak jasné , že si na hentú farbu alergická , doma si ju totiž mala ...


...ale ako tak pozerám , šak Ty by si aj moderátorku v tv mohla robiť.....miesto Hospodárovej , poprípade Čvirikovej.....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta snad dnes nepodcenia Kazachstan,skoda ze ten vcera nedotiahol proti Bielorusom do vitazneho konca.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a o malú chvíľku ideme na kazachov...mala som o nich vysokú mienku, ako súper boli silní..len sa to nejako poondilo,ktovie, prečo,motajú sa..nepátram...ak dáme do hry silu a presnosť dobre miereného úderu, tak by sme mohli vyhrať...bola by som spokojná...dúfam, že sa na adresu našich zdržím komentáru, že aj moja piešťanská babka by to uhrala lepšie...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moja babka by mala radosť!!...vedieme...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nooo, čo už!...vyrovnané...škoda..
...ale ten milimetrík predtým sa veru mohol dotiahnuť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazachstan : Slovensko

4 : 3
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no vyzera to nie velmi dobre,ta proti silnym zabrali a teraz im to zatial nejde
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

papierovo slabší súperi nás čakajú minule mudrc jeden povedal
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..nehraju ti nasi zle, len nevedia dat gol, skoda..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať