Zavrieť

Porady

motorova kosacka - vyber

Adea Adea

Adea je offline (nepripojený) Adea

Zdravim,

potrebujem kupit motorovu kosacku na mensi pozemok v miernom svahu
urcite potrebujem:
- kvoli dlzke pozemku motorovu kosacku nechcem sa trapit s kablami
- kosit pomadzi stromcekove kriky a kriky
- dvihat kosacku na vyvisene miesto cca 0.5 metra
- neviem ci potrebujem pojazd (doteraz som mal len strunovy krovinorez)

viete doporucit nejaky vhodny odolny lahky model?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Martin1310 Martin1310

Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

Tak to z tým pohonom je vecou použitia,kto má velkú nečlenitú záhradu bude mu lepšia s pohonom.Ja musím vela miest kosiť štýlom ako ked vysávate koberec,takže pohon je mi k ničomu iba čo je kosačka tažšia a zas dalšia vec na pokazenie.Naviac rýchlosť pohonu mi bola zase na rovných kúskoch malá takže som ho aj tak nepoužíval.To si musí každý sám rozhodnúť čo bude práva prenho lepšie.
Ešte som tu čítal o velkosti kolečiek,Velké kolečká sa nerobia kôli tomu že kosačka je do terénu,víška kosenia je aj tak rovnaká ale preto že kladú menší odpor ako malé,jak človeku ktorí ju tlačí tak prípadne pohonu kosačky.Avšak výrobcovia pri velkých kolečkách akosi zabudajú na to že páka ktorou budú bočné sili pôsobiť na uchytenie kolesa je večšia ako pri malom kolečku takže sa to pri neštrnom zaobchádzaní obvikle skôr utrhne.
0 0
Petrikk999 Petrikk999

Petrikk999 je offline (nepripojený) Petrikk999

Zdravím,ja mám už asi 5 rokov kosačku SABO, kým som ju náhodou nevidel v jednej predajni, ani som o tejto značke nepočul....má motor Briggs & Stratton a má aj pojazd. Používam ju na kosenie pozemku kolo chaty cca 1000 stvorcov. Myslel som ze je to zase len nejaka predrazena čína, ale veru je to ozaj kvalitka. Robia to nemci a je to vidno, koliečka v guličkovych loziskach, nastavitelna rychlost pojazdu a este si na nu mozem nasadit mulcovaciu sadu.
Naposledy upravil arizona : 20.05.16 at 22:22 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať