Zavrieť

Porady

P O R A D A - čo na to manžel, manželka ?

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zahajujem prieskum názorov na PORADU našich polovičiek /chápte manželov a manželky s nami žijúcich pod jednou strechou . Veľmi by som privítala Vašu otvorenú a úprimnú diskusiu , čo kedy , a ako .


Takže začnem : moja uhundraná polovička sa pomaly so mnou rozvádza , že som závisláčka na PORADE a vraj "mám sa ísť liečiť na Prednú Horu" ? :p :p :p :p :p Že vraj požiada Braňa Mojseja , aby mi to vybavil


Takže kolegovia očakávam aj od Vás nejaké nežné lichôtky od partnerov a partneriek, ktoré nám možno spríjemnia stresujúce chvíľe pri vypracovávaní našich DP. Odreagujte sa na chvíľku prosím a zasmejme sa spoločne ........:p :p


P.S. Dúfam , že ma nenecháte v " hanbe "a budem sa musieť s týmto neduhom vysporiadavať sama :p a smiať sa sama ako "blondínka ".
Naposledy upravil Zita5 : 13.02.06 at 06:57
Usporiadat
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zuzka
Veru nesrandujem, na ten článok som natrafila náhodou. Vyskúšali sme to a klávesnica fakt funguje. Syn ju rozobral a aj poskladal, ja som iba asistovala.
Tak hurá do toho!
Zuzička - no veď sa ti radí keď máš takého syna Nepožičiaš?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Erika, požičiam ... hneď dnes?
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Pepa
Zuzička - no veď sa ti radí keď máš takého syna Nepožičiaš?
A ja môžem požičať umývačku riadu.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Ste zlatí
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

No vidím, že nastávajú problémy. Tonko do Košíc by to bolo dosť drahé.
Lepšie potom bude, ak si pošlete klávesnice, syn ich rozoberie, dáme ich vyprať a synátor ich dá naspäť do pôvodného stavu a rozpošleme ich.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Trochu sa vrátim k pôvodnej otázke. Bez ohľadu na názor spolubývajúceho partnera - viete si predstaviť, že by Porada nebola ???!!! Ja teda nie! U mňa je to už zautomatizovaný proces. Hľadám radu - idem na Poradu!!! Zrieknuť sa Porady by som bola ochotná výlučne pod podmienkou absolútneho prevzatia akýchkoľvek vyživovacích a iných na peniaze náročných povinností onou frfľajúcou spolubývajúcou polovičkou! Ale ani tak ... neviem neviem . Asi by som to pociťovala ako obmedzovanie osobnej slobody :p A prinajhoršom, veď Jozef zistil celkom priaznivé okolnosti na tej Prednej Hore! či Krahule, či Predná Hora
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ja mám skôr opačný problém. Dostať muža doma od počítača. Takže na poradu môžem chodiť iba v práci. On by mal mať problém, čo si ja myslím o jeho večnom vysedávaní pri akvaristických stránkach, typovaní zápasov a puberťáckych hrách na vojakov.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

Účtovníci - ide o zvláštny druh tvora, ktorý navonok veľmi pripomína človeka. Tým sa však jeho podobnosť s človekom končí. V skutočnosti je to zvláštna čeľaď, ktorá sa vyvinula v prírode na to, aby za vás riešila problémy, o ktorých ste netušili, že ich máte, spôsobom, ktorému nerumiete.

Veľa zdaru nad daňovými priznaniami prajem všetkým.
Maja
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja s Poradou problém nemám. Mňa ešte moja drahá polovička posiela na Poradu. Keď sa ma chce zbaviť, alebo si niečo chce robiť iné, poprípade pozerať v kľude filmík, tak ma vyháňa. Veď choď si pozrieť príspevky a čo keď Ti niekto písal, to je na dennom poriadku. Ja v robote skoro vôbec nie som na Intenete, iba keď idem k šéfovi do kancelárie, a to nie je vždy výhodné, lebo keď sa dostanem nas Poradu minimálne dve hodiny vťahu. A treba aj niečo porobiť. Takže radšej takto po večeroch a nech si ten môj kuká telku. A keď skončím prevezme štafetu, ale na počítačových serveroch.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Môj najkrajší zážitok s Poradou bol pred minuloročným stretkom na Krahuliach, keď som rodine oznámila, že na víkend odchádzam na Krahule s partiou, s ktorou sa poznám po internete. Ich výraz tváre jednoznačne dokazoval čo si myslia. Mysleli si, že to bude zraz s nejakou úchylackou partiou (v určitom slova zmysle mali pravdu), s ktorou chatujem na internete. Výjsť z anonymity internetu bola výhra, tí noví priatelia za to stoja.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Kedy sa my uchyláci zas stretneme na Krahuliach? aj ja júúúúúúú
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
P.S. Dúfam , že ma nenecháte v " hanbe "a budem sa musieť s týmto neduhom vysporiadavať sama :p a smiať sa sama ako "blondínka ".
ani mne by môj manžel neodpustil ,že musí stále stískať dialkový
ovládač, ale darí sa mi tváriť,že som zavalená robotou a pritom
ho podvádzam s poradou.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
ani mne by môj manžel neodpustil ,že musí stále stískať dialkový
ovládač, ale darí sa mi tváriť,že som zavalená robotou a pritom
ho podvádzam s poradou.
Mne sa to zatiaľ darí tiež. Dokonca ma môj chlap ešte aj povzbudzuje:"študuj maminka študuj". No keby vedel, že som tu takmer každý deň, neviem, neviem . Ale challani ma už prekukli a už hundrú, že im okupujem počítač. A ja sa tvárim, že ako tvrdo pracujem:p .
Je to tu naozaj super.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
Mne sa to zatiaľ darí tiež. Dokonca ma môj chlap ešte aj povzbudzuje:"študuj maminka študuj". No keby vedel, že som tu takmer každý deň, neviem, neviem . Ale challani ma už prekukli a už hundrú, že im okupujem počítač. A ja sa tvárim, že ako tvrdo pracujem:p .
Je to tu naozaj super.
Daj pozor ,aby sa zo mňa nestal bonzáčik
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Pepa
Zuzi - vidím, že nesranduješ - teda myslím s tou umývačkou
Ale rozskrutkovať, rozobrať a čo ja viem čo ešte - sranduješ
Ak ju potom nezložíš, predávajú ďalšie
Naposledy upravil Zuziana : 14.02.06 at 16:44
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
moja drahá polovička sa ma vždy len opýta, zas ideš účtovať? a viac nemá zbytočných otázok, ale občas ma musí heverom dostávať od PC, xixi... a ked idem na stretko.. otázka.. nemáš dosť toho účtovania?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick
Daj pozor ,aby sa zo mňa nestal bonzáčik
Dúfam, že nie . Sme hádam dáki sprisahanci, no nie?
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

S Poradou tiež problém nemám, len v tejto dobe trošku okráda o pracovný čas. Ale na druhej strane za nickom sa mi vybaví konkrétna postava z Krahúl alebo z husaciny od Aldy a to je na nezaplatenie. Takže radšej budem trošku ponocovať, ten pocit stojí za to byť s kamarátmi aj keď sú ďalej.
Pekný večer...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Kdeaké súhlasy a body sa tu dajú posielať, len pusa nie - takže Janko (Manual) takto veľký CMUK
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

luebchenko
Kdeaké súhlasy a body sa tu dajú posielať, len pusa nie - takže Janko (Manual) takto veľký CMUK http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Lubka ešte sa budem červenať pred obrazovku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať