Zavrieť

Porady

P O R A D A - čo na to manžel, manželka ?

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zahajujem prieskum názorov na PORADU našich polovičiek /chápte manželov a manželky s nami žijúcich pod jednou strechou . Veľmi by som privítala Vašu otvorenú a úprimnú diskusiu , čo kedy , a ako .


Takže začnem : moja uhundraná polovička sa pomaly so mnou rozvádza , že som závisláčka na PORADE a vraj "mám sa ísť liečiť na Prednú Horu" ? :p :p :p :p :p Že vraj požiada Braňa Mojseja , aby mi to vybavil


Takže kolegovia očakávam aj od Vás nejaké nežné lichôtky od partnerov a partneriek, ktoré nám možno spríjemnia stresujúce chvíľe pri vypracovávaní našich DP. Odreagujte sa na chvíľku prosím a zasmejme sa spoločne ........:p :p


P.S. Dúfam , že ma nenecháte v " hanbe "a budem sa musieť s týmto neduhom vysporiadavať sama :p a smiať sa sama ako "blondínka ".
Naposledy upravil Zita5 : 13.02.06 at 06:57
Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ja som Poradu objavila až minulý rok a už si neviem predstaviť, ako som mohla pracovať bez nej. Nejde len o super odbornú pomoc od poraďákov, ale aj o ten pocit, že v tom nie som sama a mám sa na koho obrátiť, keď to potrebujem. O ekonómoch si veľa ľudí myslí, že sú to "suchári", čo myslia len na čísla. Keby čítali Poradu, zistili by, že sú to múdri, vtipní a dobrosrdeční ľudkovia. Môj manžel už začína žiarliť na Poradu, ale najviac bol urazený, keď mi prišiel email - vinš od Richarda na Nový rok 2006. Musela som vysvetľovať, kto je Richard a že som ho v živote nevidela. Poraďáci, ste super a ďakujem Vám.
Naposledy upravil JarkaL : 16.02.06 at 17:14 Dôvod: preklep
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Tak som to včera večer vyskúšala s tou klávesnicou, a fakt je vzorovo sterilná. Som z toho nadšená! Práve umývam laptop.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

JarkaL
Môj manžel už začína žiarliť na Poradu, ale najviac bol urazený, keď mi prišiel email - vinš od Richarda na Nový rok 2006. Musela som vysvetľovať, kto je Richard a že som ho v živote nevidela.
Jarka, nehovor, že si Richarda v živote nevidela.

Však ukáž manželovi Richardovu fotku (http://www.porada.sk/showpost.php?p=...ostcount=6).:D
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

No musím povedať, že je vcelku fešák a vôbec nemá kockatú hlavu, ako by sa niekomu mohlo javiť z toho, že vymyslel niečo také super ako Poradu. Až bude nejaká stratávka, rada pôjdem a stretnem sa s poraďákmi. Začnem sledovať kafčotrefy.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

No teda Jarka, už si tu od 15.11.2005 a Tebe ušli stretávky v BA ???,
To nemmyslíš vážne
Veď od 15.11. sme sa stretli už určite aspoň 10 krát
Len tento týždeň 2x

Tak najbližšie stretko - šup, šup
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ozaj, a čo hovoria na naše vzťahy s Poradou tajní sympatizanti?
Fotku jedného z nich prikladám.
Naposledy upravil endrju : 05.03.09 at 19:45
0 0
Chvojkova Chvojkova

Chvojkova je offline (nepripojený) Chvojkova

ja som tiež mimo dianie , ale asi sa budem musieť zapojiť. Muž sa u ž odsťahoval zo spálne/ pri porade to ocenujem/ . Pri vašom uverejnovaní fotiek sa to zdá byť lákavé / ten Richard je celkom chrumkavý- bez urážky, ja si to už môžem dovoliť/
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Chvojkova
ja som tiež mimo dianie , ale asi sa budem musieť zapojiť. Muž sa u ž odsťahoval zo spálne/ pri porade to ocenujem/ . Pri vašom uverejnovaní fotiek sa to zdá byť lákavé / ten Richard je celkom chrumkavý- bez urážky, ja si to už môžem dovoliť/
Mňa ráno manžel pozdravil oficiálne -dobré ráno- nie čau,ako
obyčajne. Neviete náhodou čo to znamená? Žeby ma nespoznal?
Spať chodím ,keď on už spí a vstávam oveľa neskôr ako on.
A tie kilá navyše -iba vyjedám- možno ma fakt nespoznal.?!?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick
Mňa ráno manžel pozdravil oficiálne -dobré ráno- nie čau,ako
obyčajne.
Cudzích ľudí zvyčajne ráno pozdravíme inak, ako svojich doma :p
To sa už stávame naozaj závislákmi, takže bacha na manželov.
0 0
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

Ku mne len nakuknu s otázkou "ta zaš?":p
0 0
Ane Ane

Ane je offline (nepripojený) Ane

manžela nemám a akurátne som od detí dostala ovocný pohár pred klávesnicu mňam, som začiatočníčka na porade ale do tejto chvíle som si myslela, že tu sa len pracuje supééééééééééér
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Ane
manžela nemám a akurátne som od detí dostala ovocný pohár pred klávesnicu mňam, som začiatočníčka na porade ale do tejto chvíle som si myslela, že tu sa len pracuje supééééééééééér
Ak si začala pri PC a porade už aj jesť si na najlepšej ceste... k totálnej závislosti
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja nakuknem už aj pri varení večere , obeda alebo podobne .Každú voľnú chvíľku využijem na to, aby som mohla mrknúť ........už asi pôjdem ozaj na
Bielu Horu a dám si priniesť aj notebook .:p
Ja sa dokonca už ani neodhlasujem, stále prítomná a svietim na zeleno ........ Ale nie, vždy sa zabudnem odhlásiť a potom asi v noci tu svietim len ja .
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Melnick
Mňa ráno manžel pozdravil oficiálne -dobré ráno- nie čau,ako
obyčajne. Neviete náhodou čo to znamená? Žeby ma nespoznal?
Spať chodím ,keď on už spí a vstávam oveľa neskôr ako on.
A tie kilá navyše -iba vyjedám- možno ma fakt nespoznal.?!?

Tak ja radšej pre pokoj v rodine do postele, v noci resp. nad ránom cúvam Keď sa polovička zobudí, idem na toaletu, keď nie - zalahnem
0 0
lydinka lydinka

lydinka je offline (nepripojený) lydinka

Ahojte, ani neviem od kedy som tu zaregistrovaná, bolo to niekedy v 2005, ale teraz je to pre mna tiež moja domovská stránka, čítam ju každý deň, ráno nestíham, ale prídem domov a šup za net. Môj partner je zatiaľ v pohode, ale práve teraz ma podozrieva, že ktovie s kým si dopisujem somariny, lebo som sa začala rehotať pri tejto téme nad tou klávesnicou v myčke.
Takisto by som už nevedela bez porady fungovať, vždy tu nájdem čo potrebujem, alebo napíšem novú tému a niekto odpovie, nerobím účtovníctvo dlho, preto mi to niekedy dlhšie páli a potom možno aj niekoho vytáčam, však Zitka? Ale bola si zlatá a mala si dosť dlho trpezlivosť
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lydinka
Ahojte, ani neviem od kedy som tu zaregistrovaná, bolo to niekedy v 2005, ale teraz je to pre mna tiež moja domovská stránka, čítam ju každý deň, ráno nestíham, ale prídem domov a šup za net. Môj partner je zatiaľ v pohode, ale práve teraz ma podozrieva, že ktovie s kým si dopisujem somariny, lebo som sa začala rehotať pri tejto téme nad tou klávesnicou v myčke.
Takisto by som už nevedela bez porady fungovať, vždy tu nájdem čo potrebujem, alebo napíšem novú tému a niekto odpovie, nerobím účtovníctvo dlho, preto mi to niekedy dlhšie páli a potom možno aj niekoho vytáčam, však Zitka? Ale bola si zlatá a mala si dosť dlho trpezlivosť

lydinka si naše slniečko , všetko je fajn .... to nie je vytáčanie , ale možno už únava , však termín sa nám všetkým blíži.
1.apríla si dáme deň relaxu ..........
0 0
lydinka lydinka

lydinka je offline (nepripojený) lydinka

Zita5
lydinka si naše slniečko , všetko je fajn .... to nie je vytáčanie , ale možno už únava , však termín sa nám všetkým blíži.
1.apríla si dáme deň relaxu ..........
Ale ved ja som to nemyslela zle, ale určite to čo som sa ťa vtedy pýtala, bola pre teba samozrejmosť, a moja otázka sa ti zdala sprostučká a zbytočná.
Ale som začiatočník, a možno ešte položím niekoľko sprostučkých otázok.
A relax si ja dám iba koncom apríla po Q. DPH.
Dík za to slniečko, Zituš
0 0
Ane Ane

Ane je offline (nepripojený) Ane

evina
Ak si začala pri PC a porade už aj jesť si na najlepšej ceste... k totálnej závislosti

aj dnes sa chystám už dve hodiny pracovať a ešte som na porade, ale ešte som nejedla
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Ja nakuknem už aj pri varení večere , obeda alebo podobne .Každú voľnú chvíľku využijem na to, aby som mohla mrknúť ........už asi pôjdem ozaj na
Bielu Horu a dám si priniesť aj notebook .:p
Ja sa dokonca už ani neodhlasujem, stále prítomná a svietim na zeleno ........ Ale nie, vždy sa zabudnem odhlásiť a potom asi v noci tu svietim len ja .
Zitka, ja som aj pred Vianocami piekla koláče spolu s Poradou, a teraz už ani nehovorím. Prvé, čo prídem domov z práce, šťuknem na PC a už zapínám, ale stáva sa, že som často slušne vypoklonkovaná od synovho PC.( niekedy sa s tým neviem vyrovnať, ale často musím, lebo tak začína závislosť.) :p
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jana2004
Tak ja radšej pre pokoj v rodine do postele, v noci resp. nad ránom cúvam Keď sa polovička zobudí, idem na toaletu, keď nie - zalahnem
Tak toto je dokonalá závislosť aj návod
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať