Zavrieť

Porady

P O R A D A - čo na to manžel, manželka ?

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zahajujem prieskum názorov na PORADU našich polovičiek /chápte manželov a manželky s nami žijúcich pod jednou strechou . Veľmi by som privítala Vašu otvorenú a úprimnú diskusiu , čo kedy , a ako .


Takže začnem : moja uhundraná polovička sa pomaly so mnou rozvádza , že som závisláčka na PORADE a vraj "mám sa ísť liečiť na Prednú Horu" ? :p :p :p :p :p Že vraj požiada Braňa Mojseja , aby mi to vybavil


Takže kolegovia očakávam aj od Vás nejaké nežné lichôtky od partnerov a partneriek, ktoré nám možno spríjemnia stresujúce chvíľe pri vypracovávaní našich DP. Odreagujte sa na chvíľku prosím a zasmejme sa spoločne ........:p :p


P.S. Dúfam , že ma nenecháte v " hanbe "a budem sa musieť s týmto neduhom vysporiadavať sama :p a smiať sa sama ako "blondínka ".
Naposledy upravil Zita5 : 13.02.06 at 06:57
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
Zitka, ja som aj pred Vianocami piekla koláče spolu s Poradou, a teraz už ani nehovorím. Prvé, čo prídem domov z práce, šťuknem na PC a už zapínám, ale stáva sa, že som často slušne vypoklonkovaná od synovho PC.( niekedy sa s tým neviem vyrovnať, ale často musím, lebo tak začína závislosť.) :p
Twetty , aj já ma dvoch synov a chodia na pokec ......takže aj ja som niekedy vypoklonkovaná a to nehovorím o dcére . Takže ako som sa už zmienila , musím poslúchať :p a na vianoce chcem darček vo forme môjho osobného notbooku.
Cez deň mám pokoj , lebo som vo firme , ale doma bojujeme .
0 0
korka korka

korka je offline (nepripojený) korka

Milí poraďáci,

ono to zas nie je s vami - závislákmi - také zlé.
Nebyť závislákov-poraďákov, tak z nás, neskúsených laikov,
si denne jeden môže hodiť mašľu.

Vo svojom voľnom čase robíte veľa užitočnej práce a je fajn, že vás to baví.

Vďaka.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Twetty , aj já ma dvoch synov a chodia na pokec ......takže aj ja som niekedy vypoklonkovaná a to nehovorím o dcére . Takže ako som sa už zmienila , musím poslúchať :p a na vianoce chcem darček vo forme môjho osobného notbooku.
Cez deň mám pokoj , lebo som vo firme , ale doma bojujeme .
Aj ja som cez deň v práci, furt mi to nedá a pokúšam , ale doma to je horšie. Žeby som aj ja napísala kompetentnému o darček ? a mohol by byť aj skôr.:p Takže vzhúru do porádovaní.:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety
Aj ja som cez deň v práci, furt mi to nedá a pokúšam , ale doma to je horšie. Žeby som aj ja napísala kompetentnému o darček ? a mohol by byť aj skôr.:p Takže vzhúru do porádovaní.:p

Twetty , vyskúšaj .......... už aby to bolo , nie ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Twetty , vyskúšaj .......... už aby to bolo , nie ?
Už normálne začínam chápať ostatných iných závislákov,( omnoho horších ako my) abstinenčné príznaky sú strašné...:p
0 0
Judita 27 Judita 27

Judita 27 je offline (nepripojený) Judita 27

Priznávam. je to tu móóóóc SUPER! Hľadala som tu odbornú pomoc a natrafila som na výbobnú poradu. Už len kávička k tomu chýba. A moja polovička? Zatiaľ trpezlivo pozoruje. Neviem ako to bude, keď podáme daň.priznania a nebudem tu máť čo ,,zistovať". Načo sa potom vyhovorím?!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Judita 27
Priznávam. je to tu móóóóc SUPER! Hľadala som tu odbornú pomoc a natrafila som na výbobnú poradu. Už len kávička k tomu chýba. A moja polovička? Zatiaľ trpezlivo pozoruje. Neviem ako to bude, keď podáme daň.priznania a nebudem máť tu čo ,,zistivať". Načo sa potom vyhovorím?
Však niečo sa vždy nájde.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Zitka, tvoji synovia chodia na pokec, to je v norme, ale môj muž tiež.
No tak sa bijeme o PC.
A kolega sa smeje, že to máme dobre rozdelené a obaja sme závisláci, len s tým rozdielom, že jeden tam naháňa baby a druhý rozumy
...ale inak sme celkom normálna rodinka
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dadika
Zitka, tvoji synovia chodia na pokec, to je v norme, ale môj muž tiež.
No tak sa bijeme o PC.
A kolega sa smeje, že to máme dobre rozdelené a obaja sme závisláci, len s tým rozdielom, že jeden tam naháňa baby a druhý rozumy
...ale inak sme celkom normálna rodinka

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dadika
Zitka, tvoji synovia chodia na pokec, to je v norme, ale môj muž tiež.
No tak sa bijeme o PC.
A kolega sa smeje, že to máme dobre rozdelené a obaja sme závisláci, len s tým rozdielom, že jeden tam naháňa baby a druhý rozumy
...ale inak sme celkom normálna rodinka
dadika , Ty počúvaj , kto vie že či aj ten môj nechodí na pokec .....no musím ho skontrolovať ......
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka

len aby si nebola pekvapená
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Možno navštevuje tie "šteklivé stránky "ako kolega STRELEC .Môj manžel je tiež STRELEC , ale znamenie.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Zitka,nooo možno že aj ten Tvoj tam občas zablúdi, treba to odkontrolovať
Oni najradšej tam ale chodia keď nik o tom nevie-v práci, ale aj doma, lenže podaktorí zabúdajú na to, že je aj taká možnosť ako "história".
Ale ja stále vravím: Pes, ktorý šteká, nehryzie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dadika s históriou mám už svoju skúsenosť:p :p :p videla som ......
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
aj ja .... ale ja som opatrnejšia...alebo šikovnejšia?
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Zita5
dadika , Ty počúvaj , kto vie že či aj ten môj nechodí na pokec .....no musím ho skontrolovať ......
Milé dámy, ale hádam nie ste nejaký domáci najvyšší kontrolný úrad?

P.S.: Čert aby zobral moju úprimnosť!!!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
STRELEC
Milé dámy, ale hádam nie ste nejaký domáci najvyšší kontrolný úrad?

P.S.: Čert aby zobral moju úprimnosť!!!

Peter no niekedy treba byť v pozícií domáceho najvyššieho kontrolného úradu:p :p :p :p :p :p , lebo ja beťár,Ty beťár ........
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
....ááááále Strelec, veď niekto to musí mať trošku doma pod kontrolov, či nie?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Históriu treba pravidelne mazať, (pokiaľ nechceš, aby si po Tebe niekto skontroloval, kde si bola)
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
tak, tak .... to bola tá šikovnosť, čo som spomínala.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať