Zavrieť

Porady

P O R A D A - čo na to manžel, manželka ?

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zahajujem prieskum názorov na PORADU našich polovičiek /chápte manželov a manželky s nami žijúcich pod jednou strechou . Veľmi by som privítala Vašu otvorenú a úprimnú diskusiu , čo kedy , a ako .


Takže začnem : moja uhundraná polovička sa pomaly so mnou rozvádza , že som závisláčka na PORADE a vraj "mám sa ísť liečiť na Prednú Horu" ? :p :p :p :p :p Že vraj požiada Braňa Mojseja , aby mi to vybavil


Takže kolegovia očakávam aj od Vás nejaké nežné lichôtky od partnerov a partneriek, ktoré nám možno spríjemnia stresujúce chvíľe pri vypracovávaní našich DP. Odreagujte sa na chvíľku prosím a zasmejme sa spoločne ........:p :p


P.S. Dúfam , že ma nenecháte v " hanbe "a budem sa musieť s týmto neduhom vysporiadavať sama :p a smiať sa sama ako "blondínka ".
Naposledy upravil Zita5 : 13.02.06 at 06:57
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

lenkak
Históriu treba pravidelne mazať, (pokiaľ nechceš, aby si po Tebe niekto skontroloval, kde si bola)
A ešte zložku "dokumenty" v menu štart.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
tak tak a ešte by som nezabudla na nástroje...možnosti siete Internet, kde ešte pre istotu vymažeme aj svoje heslá a formuláre
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

dadika
tak tak a ešte by som nezabudla na nástroje...možnosti siete Internet, kde ešte pre istotu vymažeme aj svoje heslá a formuláre
... a úplne nakoniec skúsime vymazať PC celkom a bude po starosti (aj radosti)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stačí jednoduché formátovanie.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
proste....sme dobrí ....idem radšej ešte niečo povariť, skôr než manžel nevymaže mňa
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

STRELEC
... a úplne nakoniec skúsime vymazať PC celkom a bude po starosti (aj radosti)
Peťo to by sa priam rovnalo tragédii
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

dadika
proste....sme dobrí ....idem radšej ešte niečo povariť, skôr než manžel nevymaže mňa
Dobrý nápad, len u nás som to dnes ja, čo sa podujal nakŕmiť hladné krky.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
STRELEC
Dobrý nápad, len u nás som to dnes ja, čo sa podujal nakŕmiť hladné krky.
Vidíš pri mojom Strelcovi by sme mohli aj zahynúť od hladu .
On teraz počítačista sa venuje netu.
Naposledy upravil Zita5 : 19.03.06 at 11:12
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prečo je táto téma oddelená pod akou si čiarou .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5
Ja nakuknem už aj pri varení večere , obeda alebo podobne .Každú voľnú chvíľku využijem na to, aby som mohla mrknúť ........už asi pôjdem ozaj na
Bielu Horu a dám si priniesť aj notebook .:p
Ja sa dokonca už ani neodhlasujem, stále prítomná a svietim na zeleno ........ Ale nie, vždy sa zabudnem odhlásiť a potom asi v noci tu svietim len ja .
Zitka, ale teraz máš absenciu, lebo nesvietiš. Priznaj sa, že si určite dala prednosť rodinnému nedeľnému obedu pred Poradou. Tak to teda takto nie. To sa potom budeme deliť na dve skupiny: jedna skupina na Bielu Horu, druhá na Prednú Horu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Zitka, ale teraz máš absenciu, lebo nesvietiš. Priznaj sa, že si určite dala prednosť rodinnému nedeľnému obedu pred Poradou. Tak to teda takto nie. To sa potom budeme deliť na dve skupiny: jedna skupina na Bielu Horu, druhá na Prednú Horu.
Ale jasné že svietim ako svätojánska muška na Prednej Hore / v minulosti
vymyslenej Bielej Hore /.Dobre mi pracuje fantázia , že Ešte trošička povinností , a prídem relaxovať .
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Zita5
Ale jasné že svietim ako svätojánska muška na Prednej Hore / v minulosti
vymyslenej Bielej Hore /.Dobre mi pracuje fantázia , že Ešte trošička povinností , a prídem relaxovať .
Biela Hora nie je vymyslená. Biela Hora je "k videniu" cestou z Trstína do Jablonice. Tejto Bielej Hore by som dal prednosť pred pobytom v sanatóriu na Prednej Hore. Aj keď príroda na Prednej Hore je tiež nádherná.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
endrju
Aj keď príroda na Prednej Hore je tiež nádherná.
Braňo Mojsej by to určite potvrdil
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
endrju
Biela Hora nie je vymyslená. Biela Hora je "k videniu" cestou z Trstína do Jablonice. Tejto Bielej Hore by som dal prednosť pred pobytom v sanatóriu na Prednej Hore. Aj keď príroda na Prednej Hore je tiež nádherná.

Vidím , že je tu veselo a že sa bavíte . endrju no nakoniec som sa dozvedela , že naozaj existuje aj Biela Hora .No fajn. :p
A kde je Trstín a Jablonice?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ešte prezraďte ako sa dá vymazať história dokumentov v menu štart?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Máš WinXP?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lenka si ako panna zázračnica! Ja to "nepotrebujem", len sa chcem priučiť. Áno XP
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Štart/Ovládací panel/2x klikneš na Možnosti siete Internet a tam nájdeš vymazať históriu aj cookies.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A to je to isté ,ako keby som klikla nástroje -možnosť inernetu - vymazať históriu?Leni hm...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Predpokladám, že si myslela cez Prehliadač IE?
Ale ak používaš dva, tak potom na každom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať