Zavrieť

Porady

Zapojenie počítača na internet

Dobrý deň, kúpila som si nový PC. Chcem ho napojiť na internet. Môj správca odcestoval na dovolenku. Vedel by mi niekto poradiť ako to mám urobiť ? Mám údaje týkajúce sa IP adresy, MAC adresy,Masky podsiene,predvolebnú bránu. Veľmi by ste mi pomohli. Ďakujem.
Usporiadat
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

nunenko Pozri príspevok
start-vsetky programy-prislušenstvo-pripojit projektor-duplikovat (ak chces mat to iste aj na obrazovke)
Tak som to urobila ale stále mi to načítavalo, po 15 min. som to vzdala. Neviete mi poradiť, prečo mi to nenabehne tak ako internet ?
0 0
Cerv17 Cerv17

Cerv17 je offline (nepripojený) Cerv17

skusala si ci je projektor ok?
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Cerv17 Pozri príspevok
skusala si ci je projektor ok?
Projektor je v poriadku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús ešte jedno: Štart>Ovládací panel>Systém a zabezpečenie>Windows Firewall - tam Povoliť program alebo funkciu v bráne Windows Firewall (otvoriť)>skontrolovať, či je zaškrtnuté Pripojiť k sieťovému projektoru. Mám dojem, že firewall pripojenie k nebu blokuje - treba povoliť.
Naposledy upravil misoft : 25.05.12 at 11:01
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

misoft Pozri príspevok
Skús ešte jedno: Štart>Ovládací panel>Systém a zabezpečenie>Windows Firewall - tam Povoliť program alebo funkciu v bráne Windows Firewall (otvoriť)>skontrolovať, či je zaškrtnuté Pripojiť k sieťovému projektoru. Mám dojem, že firewall pripojenie k nebu blokuje - treba povoliť.
Ďakujem za radu, podľa toho postupu som nenašla kolonku pripojiť k sieťovému projektoru. Zajtra idem prednášať a tak veľmi by som to potrebovala...
0 0
beonline beonline

beonline je offline (nepripojený) beonline

http://www.beonline.sk | RSS - správy, aktuality, spravodajstvo apple ...viac
Máš na notebooku určite skratku na prepnutie monitoru..Pripoj projektor na notebook do VGA konektora a stlač spojenie FN+F4 (F4 - tak to majú HP myslím), a počkaj, skús potom znova a čakaj. Prvý krát by sa mal zapnúť iba projektor, druhý krát aj projektor aj monitor.. Daj vedieť ako si dopadla...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať