Zavrieť

Porady

Ako žiť a prežiť.

Strojár
Sú tu témy s alkoholom a aj s výhľadom Slovenska. Ale podstatné podľa mňa je umenie ako sa správať v súčastnosti. To, čo kedysi platilo, tak nám akosi medzi prstami odvieva čas a budúcnosť je akási hmlistá a dalo by sa povedať neistá. To, čo môžem spraviť sám som sa snažil urobiť. Mám na vidieku pozemok, chovám na ňom ovce do zimy, v stodole mám drevo na 2 roky a stále som neistý, či to stačí. Štát sa zadlžuje ako gembler, ja som len zúčastnený. Jedného príp.18 rabovačov som schopný zastaviť kalibrom 9mm ale je to dosť ? Hlad je sviňa a nie všetko sa takto dá vždy riešiť. Nalejte mi prosím optimizmu, aby som videl svetlejšie zajtrajšky.
Usporiadat
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

kukučka Pozri príspevok
Ak by sme pokračovali v téme v tomto duchu, tak treba kupovať nielen pierkové periny, ale aj všetko oblečenie z prírodných materiálov atď.
a kvalitnú koženú obuv, ktorá dačo vydrží
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
kukučka Pozri príspevok
Ak by sme pokračovali v téme v tomto duchu, tak treba kupovať nielen pierkové periny, ale aj všetko oblečenie z prírodných materiálov atď.
Noooooo. Takže tie 4 kože dám vypracovať a bude možno do postele a možno na odev.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

lubko6394 Pozri príspevok
Noooooo. Takže tie 4 kože dám vypracovať a bude možno do postele a možno na odev.
Lubko, viem ako žiť, len netuším, či v tomto absurdistane aj prežijeme. Ak budeš mať na sklade aj nejakú hrošiu kožu, prosím, hlásim sa ako odberateľ. Aby som prežila....
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Pikoška Pozri príspevok
Lubko, viem ako žiť, len netuším, či v tomto absurdistane aj prežijeme. Ak budeš mať na sklade aj nejakú hrošiu kožu, prosím, hlásim sa ako odberateľ. Aby som prežila....
To by Ti asi nepomohlo. Tá hrošia koža nám totiž musí narásť na našich vlastných telách. Ale celkovo je to treba brať s nadhľadom. Mne sa osvedčilo čakať len to najhoršie a potom skutočnosť nemôže byť horšia, takže aj zlé poteší ak sa to porovnáva s najhorším - a hneď je dôvod na radosť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať