Zavrieť

Porady

Prosím vás ako zachránim súbory z USB keď mi ho chce počítač formátovať?

Píše mi tam - Disk v jednotke G: je pred jeho použivaním potrebné naformátovať. Mám tam dôležité veci, ako o ne neprídem?
Usporiadat
mr.key mr.key

mr.key je offline (nepripojený) mr.key

clovek
ak sa ti nepodarilo obnovit data posli mi usb ku mne na firmu pozriem sa ti na to http://www.datareco.sk
0 0
summer882 summer882

summer882 je offline (nepripojený) summer882

Keď som si nainštalovala tú Recuvu, bolo treba zvoliť typ súboru aký chcem obnoviť, dala som že ostatné a potom tam bolo že umiestnenie súborov a keď som dala v zadanom adresári a dala som prehľadať a ten vymeniteľný disk znova mi vyhodilo že disk v jednotke G: je pred jeho používaním potrebné naformátovať...tak nechápem čo mam robiť
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

A aký disk si vlastne chcela obnoviť? Disk G: ? Najprv napíš čo vlastne chceš obnoviť. USB kľúč? Alebo HDD? Na koľko časti maš delený HDD? A čo vlastne si chcela obnoviť ?
0 0
summer882 summer882

summer882 je offline (nepripojený) summer882

Však ten USB kľúč, a ked ho pripojím do PC ukazuje mi ho ako vymeniteľný disk (G...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
A aký disk si vlastne chcela obnoviť? Disk G: ? Najprv napíš čo vlastne chceš obnoviť. USB kľúč? Alebo HDD? Na koľko časti maš delený HDD? A čo vlastne si chcela obnoviť ?
Celý čas sa tu bavíme o USB kľúči. rusin síce dáva dosť dobré poznámky, ale štýlom jemu vlastným - rozvláčnym tzv. s omáčkou )
summer882
Však ten USB kľúč, a ked ho pripojím do PC ukazuje mi ho ako vymeniteľný disk (G...
- USB (a aj iné pamäťové zariadenia), toré sa pripájajú zvonku - tie sa vo vcäčšine prípadov volajú vymeniteľné - a OS pridelí vždy následujúce písmeno jednotky po poslednej obsadenej (teda, pokiaľ by bolo zapojených viacej USB, tak by boli G:, H:, I- atď).

Ale už bolo spomínané -použiť Recuvu. Typ súboru - ak sú to obrázky tak napr. jpg, BMP png, ak videá, - avi, flv, ak dokumenty - doc, docx, pdf. - toto sú typy súborov.
Program sa tiež pýta na zdrojovú cestu a na cestu (miesto) uloženia zachránených súborov.
(Nepoužívam Recuvu, takže nepoznám, ale princíp je v podstate rovnaký - čo - odkiaľ -kam)
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Prepáč , nevšimol som si , že ty si založila túto tému. Asi ten USB fakt zamrzol a potrebuje formát. Pokiaľ sú tie súbory dôležite, obráť sa na odborníkov ako ti radia ostatní. Nechcem aby si o ne prišla.
Naposledy upravil vlado 33 : 08.10.12 at 10:37
0 0
summer882 summer882

summer882 je offline (nepripojený) summer882

Všetko som robila tak ako píšete ale mne ukazuje že bootovací sektor sa nedá čítať...a zas ked to dám do odborných rúk stojí to veľa peňazí aj keď sú tam na tom USB kľúči pre mňa dôležité veci ale financie ma nepustia...ja som ho nijak nepoškodila a naozaj nechápem čo sa stalo..
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Chcelo by to nejaku diagnostiku USB, najst pricinu preco nenacita. Format v takom pripade nepomôze. Ponuka ti pomoc poradak mr.key v prispevku.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať