Zavrieť

Porady

plánované rušenie dohod- co vy na to?

Ahojte, chcem sa spytat na vas nazor tykajuci sa ficovho rusenia dohod- nechcem tu otvorit nejaku diskusiu plnu vulgarizmom, hoci by aj bola namieste- ale vas nazor na to, co sa chysta urobit. Nejde mi totiz do hlavy, akou formou sa potom budu jednotlive prac. ukony (ako napr. jednorazove) vykonavat, co tym ludom z tej niekedy smiesnej vyplaty za "dohodu" zostane...Zrejme dostane zelenu praca nacierno...Kedy si myslite, ze by k ruseniu dohod mohlo prist- verim, ze to do septembra nestihnu a hlavne, ze tam urobia nejake vynimky- nielen studenstke brigady do 26 rokov. Zaujima ma to aj preto, ze ako mamicka na rodicovskej mam mesacny prijem 200 eur a tak si musim privyrabat dohodou z domu- bez tejto prace by sme boli v keli s nasim rodinnym rozpoctom. Co ale ked to ti nasi pani schvalia? Aka bude cesta k privyrobeniu si? dakujem za vase nazory!
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
...čiže "zamestnávať na živnosť" sa už len tak nebude môcť.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Ja si zase neviem predstaviť, ako to budú riešiť firmy, ktoré robia napr. prieskum trhu, promo akcie. Veď tam treba nájsť ľudí na pár hodín, možno minút .... A keď zarobia teraz za niektoré mesiace 3 - 20 €, tak veru neviem, aký "pracovný pomer" by to mohol byť a kto z doterajších dohodárov bude ochotný to robiť za nových podmienok. Myslím, že za takýchto podmienok skončí zopár takýchto firiem
Naposledy upravil bea : 20.06.12 at 07:06
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jozef Mihál Pozri príspevok
...len si dovolím poznámku, že v Zákonníku práce sa má zmeniť, resp. sprísniť definícia závislej práce takto:

V § 1 sa ruší doterajší odsek 2:

"(2) Za závislú prácu, ktorá je vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, sa považuje výlučne osobný výkon práce zamestnanca pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu, v pracovnom čase, na náklady zamestnávateľa, jeho výrobnými prostriedkami a na zodpovednosť zamestnávateľa a ide o výkon práce, ktorá pozostáva prevažne z opakovania určených činností."

"(2) Závislá práca je práca vykonávaná vo vzťahu nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca, osobne zamestnancom pre zamestnávateľa, podľa pokynov zamestnávateľa, v jeho mene, za mzdu alebo odmenu."

V odseku 3 sa súčasne ruší druhá veta:

"(3) Závislá práca môže byť vykonávaná výlučne v pracovnom pomere, v obdobnom pracovnom vzťahu alebo výnimočne za podmienok ustanovených v tomto zákone aj v inom pracovnoprávnom vzťahu. Závislou prácou nie je podnikanie alebo iná zárobková činnosť založená na zmluvnom občianskoprávnom alebo zmluvnom obchodnoprávnom vzťahu podľa osobitných predpisov."
P. Mihál, zrušenie časti vety v odst.2 dá väčší priestor živnostníkom, alebo naopak - niektoré práce budú môcť byť vykonávané výlučne na pracovný pomer ?

prehliadla som odpoveď tu

http://www.porada.sk/t196304-planova...ml#post2088132
Naposledy upravil veronikasad : 20.06.12 at 07:13
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Vzdy za zneuzivanie zakona na to doplatia ti, pre ktorych bol zakon tvoreny. Vsetci reptame, ale pozrite sa na to z druhej strany. Zamestnavatelia si zvykli zamestnavat ludi na dohodu, aj tam kde dohoda nie je na mieste a mal by byt riadny pracovny pomer, ked nie na dohodu tak pozaduju, aby si zamestnanec otvorili zivnost. Toto urcite nie je spravne, ja viem, ze teraz mi poviete, ze kde zamestnavatelia maju brat peniaze na take velke odvody, akymi su zatazeni. Je to jednoducho zacarovany kruh. Ti co potrebuju nieco dostat od statu nadavaju, ze nemaju to co by chceli a ti co musia dat nieco statu nadavaju, ze kde na to vziat.... Skuste sledovat ponuky prace na portaloch, aky pracovny pomer je ponukany, je to bieda, kde maju mladi ludia ziskat navyk na pracu, a to samozrejme nehovorim o tom, ze clovek nad 40 rokov uz nie je tiez zaujimavy, aby ho niekto zamestnal....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bea Pozri príspevok
Ja si zase neviem predstaviť, ako to budú riešiť firmy, ktoré robia napr. prieskum trhu, promo akcie. Veď tam treba nájsť ľudí na pár hodín, možno minút .... A keď zarobia teraz za niektoré mesiace 3 - 20 €, tak veru neviem, aký "pracovný pomer" by to mohol byť a kto z doterajších dohodárov bude ochotný to robiť za nových podmienok. Myslím, že za takýchto podmienok skončí zopár takýchto firiem
zrejme to budú môcť robiť len študenti, kde sa zrušenie dohôd o BPŠ neplánuje.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

veronikasad Pozri príspevok
zrejme to budú môcť robiť len študenti, kde sa zrušenie dohôd o BPŠ neplánuje.
Asi áno, len neviem, aký študent bude odpovedať na otázky, ktoré sa týkajú napr. skúseností s použitím zubných protéz alebo výchovy detí a pod.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

veronikasad Pozri príspevok
zamestnancov alebo poistencov štátu ?
Poistencov štátu. (Vôbec som si nevšimla ten "preklep".)
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bea Pozri príspevok
Asi áno, len neviem, aký študent bude odpovedať na otázky, ktoré sa týkajú napr. skúseností s použitím zubných protéz alebo výchovy detí a pod.
nerozumiem odpovedi - myslela som, že tí študenti sa budú pýtať, nie odpovedať ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Llívia Pozri príspevok
Ako by to potom riešili u poistencov štátu - bol by štát aj naďalej platiteľom ZP za nich + aj oni sami? Alebo len oni sami - pri nízkych zárobkoch by na ZP neodviedli ani to minimum, ktoré za nich platí štát?
Tým že bola zrušená výška minimálneho vymeriavacieho základu u poistencov štátu, z ktorého sa neplatia odvody - rovnako ako u zamestnancov a SZČO = neplatili by z minima, ale zo skutočne vyplateného príjmu, v tomto prípade z dohody.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

veronikasad Pozri príspevok
nerozumiem odpovedi - myslela som, že tí študenti sa budú pýtať, nie odpovedať ...
Aj - aj. Sú anketári a sú respondenti . Ani tí nie vždy odpovedajú zadarmo
No v každom prípade v tom ja vidím problém.... Anketárska sieť sa buduje roky a viem, aké je ťažké získať nových anketárov, ktorí svoju prácu robia zodpovedne
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bea Pozri príspevok
Aj - aj. Sú anketári a sú respondenti . Ani tí nie vždy odpovedajú zadarmo
No v každom prípade v tom ja vidím problém.... Anketárska sieť sa buduje roky a viem, aké je ťažké získať nových anketárov, ktorí svoju prácu robia zodpovedne
zúčastnila som sa školenia anketárov SŠU - dôchodcovia väčšinou túto prácu robia s väčším zanietením ako študenti - súhlasím s tebou, zrušením dohôd bude problém.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
veronikasad Pozri príspevok
zrejme to budú môcť robiť len študenti, kde sa zrušenie dohôd o BPŠ neplánuje.
Znova len malá poznámka: Dohody o BPŠ síce majú zostať, ale od prvého eura budú zaťažené odvodmi 14% na zdravotné poistenie, 28,75% na dôchodkové poistenie vr. rez. fondu a doterajšími odvodmi na úrazové a garančné poistenie. Práca na dohodu študentov tak "zdražie" o cca tretinu kvôli vyšším odvodom. A to sa prejaví dvoma spôsobmi: zvýšením nákladov zamestnávateľov a znížením čistých príjmov študentov.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jozef Mihál Pozri príspevok
Znova len malá poznámka: Dohody o BPŠ síce majú zostať, ale od prvého eura budú zaťažené odvodmi 14% na zdravotné poistenie, 28,75% na dôchodkové poistenie vr. rez. fondu a doterajšími odvodmi na úrazové a garančné poistenie. Práca na dohodu študentov tak "zdražie" o cca tretinu kvôli vyšším odvodom. A to sa prejaví dvoma spôsobmi: zvýšením nákladov zamestnávateľov a znížením čistých príjmov študentov.
Súhlasím, ale ešte stále to bude pre zamestnávatela lacnejšie ako pracovný pomer (dovolenky, stravné lístky ...) Pre študentov to bude nevýhodné, pretože ak už sa majú platiť odvody, tak by im skôr prospelo nemocenské poistenie a poistenie v nezamestnanosti. (ak myslia na budúcnosť po skončení štúdia).

Môj názor v tomto príspevku neznamená, že so zrušením dohôd alebo zmenami v DoBPŠ súhlasím ...
Naposledy upravil veronikasad : 20.06.12 at 08:03
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Jozef Mihál Pozri príspevok
Znova len malá poznámka: Dohody o BPŠ síce majú zostať, ale od prvého eura budú zaťažené odvodmi 14% na zdravotné poistenie, 28,75% na dôchodkové poistenie vr. rez. fondu a doterajšími odvodmi na úrazové a garančné poistenie. Práca na dohodu študentov tak "zdražie" o cca tretinu kvôli vyšším odvodom. A to sa prejaví dvoma spôsobmi: zvýšením nákladov zamestnávateľov a znížením čistých príjmov študentov.
Toto bude další úder aj sukromným lekárom.Na dohodu mám uctovničku a upratovacku.Nepríjemné.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Z pohľadu zamestnávateľa: náklady na zamestnávanie celkovo vzrastú. A to podstatne. Lebo:
- zrušia sa dohody o vykonaní práce a o pracovnej činnosti,
- dohody o BPŠ sa zaťažia odvodmi na zdravotné a dôchodkové poistenie,
- zavedú sa nové, resp. staronové povinnosti v Zákonníku práce - nárok na odstupné, prípatok za prácu vo sviatok 100%, platenie náhrady mzdy odborárskym funkcionárom atď.,
- nadpriemerne plateným zamestnancom sa zvýšením max. VZ zvýšia odvody,
- zavedú sa nové povinnosti podľa zákona o BOZP, za všetko spomeniem znovuzavedenie povinnej zdravotnej služby,
- zavedie sa daň z dividend, resp. sa zvýši poistné na zdravotné poistenie,
- a ak by to nestačilo, zvýši sa daň zo zisku právnických osôb.
0 0
Ľubica2 Ľubica2

Ľubica2 je offline (nepripojený) Ľubica2

Verejná správa - zákon 552/2003 a 553/2003 :
- zamestnanec musí predložiť výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace - ak zametnanca prijímame jednorazovo na výkon nejakej činnosti, čo by sme v súčasnosti vyriešli dohodou o VP .. a o pol roka znova ho budeme chcieť prijať, tak bude musieť opakovanie predkladať výpis z registra trestov ?
- ako mu určíme plat ? - aby nemuseli zdokladovať prax pre zaradenie do platovej triedy a stupňa asi budeme musieť použiť § 7a osobný plat ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tento navrh je este prisnejsi ako pravicovy,kde sa navrhovala hranica do ktorej by sa odvody neplatili.
0 0
SilMar Group SilMar Group

SilMar Group je offline (nepripojený) SilMar Group

Jozef Mihál Pozri príspevok
Z pohľadu zamestnávateľa: náklady na zamestnávanie celkovo vzrastú. A to podstatne. Lebo:
- zrušia sa dohody o vykonaní práce a o pracovnej činnosti,
- dohody o BPŠ sa zaťažia odvodmi na zdravotné a dôchodkové poistenie,
- zavedú sa nové, resp. staronové povinnosti v Zákonníku práce - nárok na odstupné, prípatok za prácu vo sviatok 100%, platenie náhrady mzdy odborárskym funkcionárom atď.,
- nadpriemerne plateným zamestnancom sa zvýšením max. VZ zvýšia odvody,
- zavedú sa nové povinnosti podľa zákona o BOZP, za všetko spomeniem znovuzavedenie povinnej zdravotnej služby,
- zavedie sa daň z dividend, resp. sa zvýši poistné na zdravotné poistenie,
- a ak by to nestačilo, zvýši sa daň zo zisku právnických osôb.
a sme v pr...

Máme právo požadovať od štátu za tieto peniaze, ktoré od nás idú zdrať vyššiu kvalitu služieb?
Ako sa máme brániť? Veď si v podstate robia, čo chcú...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

SilMar Group Pozri príspevok
a sme v pr...

Máme právo požadovať od štátu za tieto peniaze, ktoré od nás idú zdrať vyššiu kvalitu služieb?
Ako sa máme brániť? Veď si v podstate robia, čo chcú...
http://ekonomika.sme.sk/c/6425654/se...t-vydavky.html
0 0
SilMar Group SilMar Group

SilMar Group je offline (nepripojený) SilMar Group

ty brdo, tak to je naozaj sila... z celého článku mi vychádza to, že urobme niečo veľmi rýchlo, aby sa zvýšili príjmy do rozpočtu bez ohľadu na to, aký to bude mať reálny dopad. Dlhodobú koncepciu nepotrebujeme...

človeku až rozum zostáva stáť nad takýmito odborníkmi
0 0
Načítať ďalšie