Zavrieť

Porady

Vypracovane telo..

Zdravím, dufam ze sa tu nájde naaky kulturista .... neviete poradit nejaky plan cvikov a stravy, popripade len tak vseobecne poradit ako do roka-dvoch vypracovat brucho, prsa, rukyy atd ??... myslim muzske ... mam 16 rokov a som dost vysoky a chudy... resp mam 185 cm a len 65kg ... takze chcel by som trocha nabrat a vyrysovat si telo... zas myslim tehlicky, prsia atd... dakujem za rady....
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja mam 47 o 4 dni moja obľubená značka je Testolic asi sa premenujem.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja mam 17 rocneho syna, minuly rok zacal robit triatlon, dodrziava zdravu vyzivu, beha, plava, bicykluje a tiez chodi do posilovne. Jeho trenuje jeho otec a naozaj ma tehlicky na bruchu. Hoci je v obdobi ze by zjedol aj klince, ale dava si pozor hlavne na vecerne prepchavanie. Neprehana so sladkymi napojmi a urcite nie vecer. A aj napriek tomu ze nejaky cas dokaze stravit pri PC a TV ked relaxuje, hlavne vela sportuje. Tak drzim palce
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ublížiť ti neublížia a sú obsiahnuté aj v proteínoch. Osobne som nič pri nich nepociťoval.
Do atletiky sa nejdem miešať, pretože tam asi moc o objem nejde, ale každopádne proteín, počas behu rýchle cukry - iontové nápoje /osobne by som namiesto nich si miešal glukózu s vodou/, po behu aj gajner...
1 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Nandrolon,otazka na teba.

Cvicim zhruba 5 rokov s nejakymi prestavkami,posledne 2 roky intezivnejsie a to tak,ze sa hlavne zameriavam na biceps a predlaktovy vrchny sval.Priblizne kazdy druhy den ako mi to cas dovoli,niekedy aj denne zdvihnem 5 kilovu cinku striedavo prava,lava 1200 krat kazda ruka,co je dokopy spolu 12 ton.Je to podla teba dostacujuce,lebo ja ziadny progres nepozorujem.Nestravujem sa nejak extra,myslim nejake tie doplnky,je to normalna bezna strava.Meriam 186cm,vazim 93kg,plus minus 3kg pohybliva zlozka Dik za odpoved.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

týmto robíš tzv. aeróbne cvičenie. Výsledná váha je pekná, ale o ňu vôbec nejde.
Spôsobíš len to, že sval bude malý /nemá kedy rásť, pretože ho preťažuješ/ a vyrysovaný /tuk spolu so svalom sa bezprostredne v priebehu cvičenia páli, teda ubúda.../.
Konkrétne biceps je malý sval, takže potrebuje menej regenerácie ako sval veľký /chrbát, prsia/.
Cvič ho 2 x do týždňa s takou váhou, aby si zvládol urobiť "len" povedzme 6 sérií /3 série a 2 cviky/ po nejakých 8 opakovaní. Ale aby si to robil technicky dobre, teda bez AKÉHOKOĽVEK "nadhadzovania" a prehýbania v pomalej, konštantnej rýchlosti, napr. ako keď normálne pomaly kráčaš.
Takže v praxi v skratke to znamená že zoberieš napr. 20 kg jednoručku do jednej ruky, 20 do druhej ruky, urobíš striedavo, alebo naraz 8 krát zdvih, dáš prestávku napr. 1 min. druhá séria, prestávka, tretia séria, prestávka prejdeš na nejaký druhý cvik a to isté...
Predpokladám že ti možno bude stačiť aj nejaké 15-16 kg jednoručky.
Treba si uvedomiť že bez ťažkých cvičebných váh nie je možné vybudovať svalstvo. Proste to príroda tak zariadila že sa to nedá.
Na objemový rast potrebuješ patričnú záťaž trvajúcu relatívne krátko.
Nemá význam robiť viac ako 6 až 8 opakovaní v 1 sérii.
V rysovačke sa robí 12-16 opakovaní, to hovorí samo za seba...
Ako príklad uvediem maratónových cyklistov /všetko až na výnimky/ chudí vyšportovaní ľudia, pretože aeróbny tréning s objemovým rastom sa nedá prakticky zlúčiť.
Takisto kľuky. Netreba robiť 100 kľukov. Stačí ich urobiť 3 x 8 a žena nech na tebe zvrchu sedí, alebo iná patričná záťaž...
Takisto príťahy na hrazde.
Ak sa dvihneš 20-30 krát, treba zvýšiť záťaž na tak veľkú, aby si sa dvihol maximálne 6-8 krát /napr. si zavesíš na opasok nejaké tie 20 kg kotúčiky/...
1 0
BarracudaBlur BarracudaBlur

BarracudaBlur je offline (nepripojený) BarracudaBlur

ahoj, mne okrem spravnej diety na brusne svalstvo pomohlo hlavne organizovane cvicenie... vyskusaj tieto cviky na brucho, ja som isiel podla toho videa tri mesiace a momentalne mam tehlickove leto )) prve dva tyzdne je to fakt drina, potom zacnes vidiet a hlavne citit pokroky - pocit na nezaplatenie!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať