Zavrieť

Porady

som na "PN"-ke, ako riešiť kontrolu?

Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

dobrý deň
som na "PN"ke...už dva krát som mala kontrolu....všetko ok....
tretí krát prišli cez moje vychádza..a nechali v schránke papier...tak som išla na soc.poist.
a ospravedlnili to.
Mňa len zarazilo že nechali papier v schránke ani mi nevolai na kbil či som enni náhodou doma. čo keby nefungoval zvonček? alebo by som vysávala? čo robiť ak budem doma a budem vysávať a nebudem počuť zvonček? aj to ospravedlnia?
dakujem za názory
Usporiadat
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
ks32206 Pozri príspevok
Ahojte,
tiez som rok na PN a caka ma vybavovanie ID. Z prispevkov som sa dozvedela, ze obvodna pise zdravotny stav pre posudkoveho lekara. Bude ho pisat so mnou? Ako mat istotu, ze tam vsetko dolezite bude napisane a ako zistim, kto bude posudzovat ID?
Obvodná lekárka píše výpis z odborných vyšetrení a záver, ktorý doručí posudkovému lekárovi /lekárke/. Nie je potrebné, aby ho písala s Tebou, nakoľko tam nepíše nič, čo by bolo v rozpore s diagnózami, ktoré určili odborní lekári. Pokiaľ by tam niečo nenapísala, pri prejednávaní u posudkového lekára máš právo to povedať a ten si to preverí v Tvojej karte, ktorú budeš mať so sebou na posudkovej komisii. Tu Ti určite nikto nenapíše, ako zistíš, kto bude Tvoj zdravotný stav posudzovať...........niekedy sa aj podarí zistiť a zamenia lekárov.....
3 0
Luboso Luboso

Luboso je offline (nepripojený) Luboso

Dobry den,chcel by som sa spytat,ked je niekto na PN a ide mimo casu vychadzok s detmi k lekarovi,ci by sa to dalo obhajit?A tiez keby si siel napriklad pre seba do lekarne kupit lieky?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Luboso Pozri príspevok
Dobry den,chcel by som sa spytat,ked je niekto na PN a ide mimo casu vychadzok s detmi k lekarovi,ci by sa to dalo obhajit?A tiez keby si siel napriklad pre seba do lekarne kupit lieky?
Je to spravidla vždy na kontrolórovi, ale myslím si, že návšteva lekára s chorým dieťaťom -ale vyslovene akútny stav - by bola obhájiteľná, nákup liekov by si určite neobhájil.
0 0
Luboso Luboso

Luboso je offline (nepripojený) Luboso

Jedine ,ako uz bolo pisane k zubarovi,bez toho aby som o tom musel informovat obv.lekara?
0 0
mizu24 mizu24

mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

Melnick Pozri príspevok
Je to spravidla vždy na kontrolórovi, ale myslím si, že návšteva lekára s chorým dieťaťom -ale vyslovene akútny stav - by bola obhájiteľná, nákup liekov by si určite neobhájil.
V nejakom časopise, čo vydáva SP som čítala, že musí návštevu u lekára s inou osobou /tam bola písaná chorá matka/ povoliť obvodný lekár, ktorý vás vypísal na PN.
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
mizu24 Pozri príspevok
V nejakom časopise, čo vydáva SP som čítala, že musí návštevu u lekára s inou osobou /tam bola písaná chorá matka/ povoliť obvodný lekár, ktorý vás vypísal na PN.
Súhlasím!!!

Každú zmenu,ktorá by sa mohla posudzovať ako porušenie liečebného poriadku,treba hlásiť obvodnému lekárovi, ktorý PN nariadil.
: v praxi sa stáva, že musíte zmeniť napr. miesto, kde sa počas PN budete zdržiavať.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať