Zavrieť

Porady

odkyslenie organizmu; soda bikarbona + javorovy sirup

Kvôli vážnym dlhotrvajúcim zdravotným problémom, na ktoré nič nezaberá, ani doplnky výživy, vitamíny, ani lieky od lekárky som sa rozhodla skúsiť s tým bojovať zdravou stravou. Nakoľko som čítala, že vírusy nedokážu prežiť v zásaditom prostredí a že vlastne my všetci sme viac či menej prekyslení a v tomto prostredí sa výborne darí vírusom, baktériám i rakovinovým bunkám. Tak som sa rozhodla svoju stravu zmeniť čisto len na zásaditú, tzn. len surová zelenina. Nejaký čas chcem zostať len na nej, neviem ako dlho, záleží od toho, ako rýchlo mi prejdu tie zdravotné problémy ktoré mám a aj potom, ako prejdem na normalnu stravu chcem stale jest vela zeleniny a pit sodu bicarbonu. No ale nie je mi uplne jasne, ktore potraviny su zasadite. Teda surova zelenina to je jasne, a okrem toho? Co tak napr. olivovy olej, ovsene vlocky, pripadne vyrobky z nich ako Bebe dobre rano, orechy, kava, zeleny alebo bylinkovy caj. Je jasne, ze tieto veci su zdrave, ale o to teraz nejde, musia byt cisto len zasadite.
Tiez som citala, ze vyborne je zmiesat sodu bikarbonu s javorovym sirupom, ze soda sa naviaze na cukor, co je v tom sirupe. Virusy i rakovinove bunky miluju cukor a ziju z neho, zozeru ho, ale na nom bude naviazana ta soda a ta posobi na virus desktruktivne. No ale vsade pisu, ze aby to fungovalo, ta soda musi byt bez hlinika a jedla soda co sa predava ten hlinik obsahuje, hoci to na nom nemusi byt uvedene. Viete niekto, kde sa da kupit ta soda bez hlinika? Nikde na nete to neviem najst. Mate s tym niekto skusenosti? Dakujem
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

konteska Pozri príspevok
Ja som ale sódu bicarbónu bez hliníka kúpila.Na obale je napísané,že je bez,tak už len tomu veriť Kúpila som ju v bio obchode,ale nie na SVK
neviem, či je bz hliníka, ale ja som sodu bicarbonu kúpila v lekarni. Povedali, že oni musia mať na ňu ešte nejaké ďalšie skúšky, tak je drahšia. Stála cca 8,5€/kg
1 0
konteska konteska

konteska je offline (nepripojený) konteska

ja som za 450g zaplatila 4,99 € tak snáď je bez hliníka
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

[QUOTE=mareko;2252603]... Nedajte sa sústavne presviedčať, že vaše telo je prekyslené ...

Píše sa rok 2013 a letí detox soda+javorový sirup.

...Je to komercia...

V roku 2009 aj teraz. Marketingový ťah na predaj drahého javorového sirupu.
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

do pozornosti:
0 0
PPatricius PPatricius

PPatricius je offline (nepripojený) PPatricius

Našiel som potravinársku sódu
Code:
http://www.centralchem.sk/?IDe=40358
0 0
cinkaa cinkaa

cinkaa je offline (nepripojený) cinkaa

Moja skúsenosť s odkyslením je takáto: najprv som si merala pH moču pomocou pH indikačných prúžkov, aby som zistila, ako je moje telo prekyslené. Tiež som to skúšala so sódou, ale dozvedela som sa, že to leptá žalúdok - no neviem. Tiež som čítala knihu na odkyslenie od Kurta Tepperweina, ktorá sa tu spomínala a tie produkty, čo sú tam spomenuté sa dajú kúpiť cez internet na www.tepperwein.sk. Je tam aj taká zmes na odkyslenie - Royal Plus, ktorá sa pije a tiež aj produkty na kúpeľ, telo a pod. Skúsila som ten Royal a postupne som videla (na pH prúžkkoch) ako sa telo odkysľuje.
0 0
biom biom

biom je offline (nepripojený) biom

A ako sa citis cinkaa ? vidis rozdiel aj inde ako na lakmusovom papieriku ? tiez som cital tu knihu a utvoril som si svoj nazor.. a chcem sa odkyslit a detoxikovat ale este zvazujem alternativy. Ked clovek troska pogooogli tak produktov na odkyslenie a detoxiciu najde celkom dost tak uz len vybrat tu spravnu...
0 0
tibsza tibsza

tibsza je offline (nepripojený) tibsza

Prispejem svojou troškou do mlyna. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že zásaditosť organizmu sa prejaví zlepšením zdravia. Na dosiahnutie trvalej hodnoty správneho pH je veľa ciest. Od doplnkov výživy až po zmenu stravovacích návykov. Ja som zmenil stravovacie návyky. V podstate jem iba nevarené a nepečené potraviny. Oplatilo sa to. Zbavil som sa vážnych zdravotných problémov, spontánne som schudol, prestal som chrápať, mám aj viac životnej energie a lepšiu náladu. Sóda bikarbonu som nepoužíval. Pravidelná konzumácia väčšieho množstva asi môže spôsobiť zdravotné problémy. Inak sa v tele správa v kombinácii javorovým sirupom. Táto kombinácie je liek a používa sa v čase potrebnom na odstránenie choroby. Zisťujem však, že väčšinou si ľudia myslia, že nemusia nič zmeniť a zdravie sa im zázračne vráti. Medicína pomôže, ale ak nič nezmeníte problém sa opäť prejaví. Potom sa povie, že to je podvod a nefunguje to. Ale na to,že sa denne otravujeme nezdravým jedlom pre pôžitok z jedenia, tak to si nechceme pripustiť. Trvalé zdravie si musíme udržať zmenou jedálnička.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

cinkaa
Moja skúsenosť s odkyslením je takáto: najprv som si merala pH moču pomocou pH indikačných prúžkov, aby som zistila, ako je moje telo prekyslené. Tiež som to skúšala so sódou, ale dozvedela som sa, že to leptá žalúdok - no neviem. Tiež som čítala knihu na odkyslenie od Kurta Tepperweina, ktorá sa tu spomínala a tie produkty, čo sú tam spomenuté sa dajú kúpiť cez internet na www.tepperwein.sk. Je tam aj taká zmes na odkyslenie - Royal Plus, ktorá sa pije a tiež aj produkty na kúpeľ, telo a pod. Skúsila som ten Royal a postupne som videla (na pH prúžkkoch) ako sa telo odkysľuje.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tibsza
Prispejem svojou troškou do mlyna. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že zásaditosť organizmu sa prejaví zlepšením zdravia. Na dosiahnutie trvalej hodnoty správneho pH je veľa ciest. Od doplnkov výživy až po zmenu stravovacích návykov. Ja som zmenil stravovacie návyky. V podstate jem iba nevarené a nepečené potraviny. Oplatilo sa to. Zbavil som sa vážnych zdravotných problémov, spontánne som schudol, prestal som chrápať, mám aj viac životnej energie a lepšiu náladu. Sóda bikarbonu som nepoužíval. Pravidelná konzumácia väčšieho množstva asi môže spôsobiť zdravotné problémy. Inak sa v tele správa v kombinácii javorovým sirupom. Táto kombinácie je liek a používa sa v čase potrebnom na odstránenie choroby. Zisťujem však, že väčšinou si ľudia myslia, že nemusia nič zmeniť a zdravie sa im zázračne vráti. Medicína pomôže, ale ak nič nezmeníte problém sa opäť prejaví. Potom sa povie, že to je podvod a nefunguje to. Ale na to,že sa denne otravujeme nezdravým jedlom pre pôžitok z jedenia, tak to si nechceme pripustiť. Trvalé zdravie si musíme udržať zmenou jedálnička.
bože,ľudia,tomu fakt veríte.............?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tibsza
Prispejem svojou troškou do mlyna. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že zásaditosť organizmu sa prejaví zlepšením zdravia. Na dosiahnutie trvalej hodnoty správneho pH je veľa ciest. Od doplnkov výživy až po zmenu stravovacích návykov. Ja som zmenil stravovacie návyky. V podstate jem iba nevarené a nepečené potraviny. Oplatilo sa to. Zbavil som sa vážnych zdravotných problémov, spontánne som schudol, prestal som chrápať, mám aj viac životnej energie a lepšiu náladu. Sóda bikarbonu som nepoužíval. Pravidelná konzumácia väčšieho množstva asi môže spôsobiť zdravotné problémy. Inak sa v tele správa v kombinácii javorovým sirupom. Táto kombinácie je liek a používa sa v čase potrebnom na odstránenie choroby. Zisťujem však, že väčšinou si ľudia myslia, že nemusia nič zmeniť a zdravie sa im zázračne vráti. Medicína pomôže, ale ak nič nezmeníte problém sa opäť prejaví. Potom sa povie, že to je podvod a nefunguje to. Ale na to,že sa denne otravujeme nezdravým jedlom pre pôžitok z jedenia, tak to si nechceme pripustiť. Trvalé zdravie si musíme udržať zmenou jedálnička.
fúha...a čo ješ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tibsza
Prispejem svojou troškou do mlyna.
... a lepšiu náladu. Sóda bikarbonu som nepoužíval.
Človeče , veríš mi , že ani ja som netlačil súdu ???
Ale náladu si mi veru pokazil ...ale mlyn už dnes nespúšťam ...
0 0
Peter785 Peter785

Peter785 je offline (nepripojený) Peter785

Čo som počul, veľmi dobré ohlasy má zelený jačmeň alebo chlorella. Sú to 100% prírodne prípravky, teda výživové doplnky. Konkrétne zelený jačmeň je akási sušená šťava z mladých lístkov zeleného jačmeňa a chlorella je nejaká riasa.

Ľudia si to veľmi chvália, je to dobré aj na chudnutie alebo zlepšenie imunity.
Osobne som to neskúšal ale tie recenzie na to, sú úplne pozitívne.
Naposledy upravil arizona : 08.02.15 at 07:59 Dôvod: vymazanie reklamy
1 0
pavol38 pavol38

pavol38 je offline (nepripojený) pavol38

mne na prekyslený organizmus pomohol acidofit http://www.acidofit.sk/odkyslenie-organizmu
0 0
elis85 elis85

elis85 je offline (nepripojený) elis85

Ja som si týmto prešla, veľmi dlho sa mi nedarilo dosiahnúť správne pH a ani priaznivé účinky odkyslenia neprichádzali. Odkyslenie len pomocou stravy je ťažké. Ja som to takto najprv tiež skúšala, no je ťažké mať denný príjem potrebných účinných látok v dostatočnom množstve. Tých látok je celá rada. Potom to bola kombinácia rôznych vitamínov a ďalších prípravkov, no zbavenie sa prekysleného organizmu stále neprichádzalo. Už som bola zúfala, no na koniec som dostala tip na Alkalio. Ten obsahuje všetkých 19 účinných látok pre odkyslenie organizmu a dosiahnutie optimálnej hladiny pH organizmu. Ja ho užvívam pravidelne a priaznivé výsledky odkyslenia sa dostavili veľmi rýchlo, už v priebehu pár dní Na svojich stránkach ešte majú teraz poštovné zadarmo a zvýhodnené balenie.
Naposledy upravil Chobot : 30.09.15 at 14:46
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

elis85
Ja som si týmto prešla, veľmi dlho sa mi nedarilo dosiahnúť správne pH .
Ako si si merala to pH????
0 0
ladynika ladynika

ladynika je offline (nepripojený) ladynika

Hodnoty ph v organizme...ako vidite su ROZNE...zaujimalo by ma, ako sa zistuje prekyslenie "organizmu" PH papierikmi a ako sa da dosiahnut zasadite prostredie dajme tomu v zaludku...
krv - 7,34 – 7,45
sliny - 6,5 – 7,5
moč - 5,5 – 7,0
vaginálna tekutina - 3,8 – 4,5
spermatická tekutina - 7,2 – 7,8
žlč - 8,0 – 8,5
pankreatická šťava - 7,5 – 8,5
žalúdková šťava - 1,0 – 1,5
črevná šťava - 7,5 – 8,0
mozgovomiechový mok - 7,3 – 7,6
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ladynika
Hodnoty ph v organizme...ako vidite su ROZNE...zaujimalo by ma, ako sa zistuje prekyslenie "organizmu" PH papierikmi a ako sa da dosiahnut zasadite prostredie dajme tomu v zaludku...
krv - 7,34 – 7,45
sliny - 6,5 – 7,5
moč - 5,5 – 7,0
vaginálna tekutina - 3,8 – 4,5
spermatická tekutina - 7,2 – 7,8
žlč - 8,0 – 8,5
pankreatická šťava - 7,5 – 8,5
žalúdková šťava - 1,0 – 1,5
črevná šťava - 7,5 – 8,0
mozgovomiechový mok - 7,3 – 7,6
ver mi, zasadite prostredie v zaludku mat nechces
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
ver mi, zasadite prostredie v zaludku mat nechces
V poriadku...ale vysvetli.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
ver mi, zasadite prostredie v zaludku mat nechces
V poriadku...ale vysvetli.
okrem ineho
- nedostatocna absorbcia niektorych kovov a mineralov
- znizena ochrana pred skodlivymi bakteriami v jedle
- znizena tvorba pepsinu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať