Zavrieť

Porady

Hokej - Torino 2006

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Supper. Vyhrali sme nad Rusmi 5:3 . Bol to perfetktný zápas a vydarený úvod. Čo na neho hovoríte?
Naposledy upravil Janka6685 : 16.02.06 at 14:35
Usporiadat
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Zatiaľ to vyzerá s nami bledo.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
karol.za
nechajme sa prekvapiť,možno aj motyka vystrelí
takže ešte trba počkať jednu tretinu či ...
možno príde aj kúzelník
neprišiel..........................
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Normálne sa hanbím za to, aká som bola naivná....

To nám vymenili mužstvo???

Vysvetlí mi niekto, prečo naši pustia aj po toľkých rokoch do gatí, keď majú proti sebe Čechov???
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

No, trošku som sa pomýlila, ale efekt je rovnaký .
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
však im to vrátime na MS
a vôbec, naši krásne hrali, 5x vyhrali... a teraz hrajú o medaily úplne iné mužstvá
no je to spravodlivé?
Ale česi nehrali, nepáčili sa mi, naši boli aj tak lepší a držím im palce
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

herná štatistika zápasu je jasne v prospech českých hráčov
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Nasi to vyslovene doje.... Hmm este mi je luto Demitru co dostal tu supu do hlavy, to strasne boli
Asi mali taktizovat ako Svedi a zapas so Svedskom vypustit..
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no...tak už si balia kufre....
ale vyzeralo to...ako keby naši hokejisti boli po porážke...
0 0
ovii ovii

ovii je offline (nepripojený) ovii

hlavne človek
No mal som dojem, že naše mužstvo je vyspelejšie. Teraz je jasne, že nie.
Pustili do gatí a s tým sa ťažko korčuľuje. Trener neprišiel na žiadnu efenktívnu taktiku. Hanba. Stačilo hrať to čo hrali Češi a hneď by to vyzeralo ináč. No nič. Nebudeme mať medajlu. Chlieb by preto nezlacnel ale mohlo sa nam trocha veselšie žuť.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Škoda .
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ešte štastie že sú tam aj iné mužstvá,CAN-RUS aj FIN-USA boli super zápasy,pri našich až oči začali bolieť
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Škoda tej prehry, asi sme mali aj my viac taktizovať, .... ale po prehratej bitke je každý generálom ... jeden musí vyhrať a v tomto zápase mali viac šťastia češi.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Nuž, hra je hra, a Česi boli včera lepší. Opäť sa potvrdila stará známa pravda, že v športe - tak ako aj v normálnom živote sú isté len 2 veci : smrť a dane.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Dnes ráno, ako som pozerala správy na TA3, som si uvedomila, že sú dôležitejšie veci ako hokej.....vtáčia chrípka H5N1 je už aj na Slovensku. Dúfam, že tento duel vyhráme...
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Pepikovci zase ziskali placku, BOZE neuveritelne
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Peterf
Pepikovci zase ziskali placku, BOZE neuveritelne
Možno to odo mňa nie je pekné, ale hádam prvý krát som držal Rusom palce . Bolo by ma úprimne potešilo (aspoň teda raz), keby sa viac pochlapili. Darmo - na ČR nemali.
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

STRELEC
Možno to odo mňa nie je pekné, ale hádam prvý krát som držal Rusom palce . Bolo by ma úprimne potešilo (aspoň teda raz), keby sa viac pochlapili. Darmo - na ČR nemali.
Najskor som drzal Svedom, ktory naplnili moje ocakavania a potom Rusom ale ti to pohnojili rovnako ako my..
A teraz maju Pepikovci zase plne huby reci a tak staci sa pozriet na www.hokej.sk na fora.
Naposledy upravil Peterf : 26.02.06 at 22:58
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Peterf
Neznasam tento narod
Porada je aj o tolerancii, a nie o neznášanlivosti. Kto môže za to, že naši hrali s Čechmi mizerne ? Oni určite nie.
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

ajobs
Porada je aj o tolerancii, a nie o neznášanlivosti. Kto môže za to, že naši hrali s Čechmi mizerne ? Oni určite nie.
Mozeme si za to sami, ale aj tak ich nemam rad a nikdy ich mat rad nebudem. Staci ked s nejakymi Cechmi pracujem.. Pisem o ich pohlade na SK a opovrhovani.
Skuste ist do Prahy a bavit sa s nejakym Cechmi na fy vecierku. Slovaci su pre nich podludia.
A este nieco odporucam sa pozriet na www.hokej. sk na fora k clankom ked hrali Cesi.
Je to v nich a vzdy to tak bude. Jedine Moravaci, sa spravaju normalne k Slovakom.
Napr:
Neregistrovaný olda z Ceska (IP:147.32.127.213) RE: a největší traged jsi ty......
Kdÿby Slovaci za poslednich 10 let byli 5 MS a 1 vitez OH tez bych je nenavidel, to se opravdu neni cemu divit
26.02.2006 11:35:26
Neregistrovaný gaba (IP:85.160.46.165)
RE: a největší traged jsi ty......
SLOVACI DO PLYNU
RE: a největší traged jsi ty......
Mas recht.Nikdo nas nema rad kdyz je porazime,ale slovaky prehraje i tym z druhe ligy.To zase budete cele ctyri roky fnukat jak stare kur..,jak je to nespravedlivy system.Ale ako vravjia vasi komentatori stale ze vsech akci odchadzate zo vztycenymi hlavami.A medaile stale ho...Jen tak dal chlapci.
Neregistrovaný pebri (IP:194.108.197.50) RE: a největší traged jsi ty......
Ja nechápu o co vám slovákům jde, vždy když si čtu Vaše názory, tak v nich vidím že jste pěkně závistivý národ. Prostě český hokej je lepší než slovenský, musíte se s tím smířit. Statistika od roku 1996-2006: 5xZlato na Ms,1xstřibro,2xbronz,1xzlato a 1xbronz na OH. Chceš říct, že to byla náhoda?Uzdrav se a nebreč nám tady.Kdyby jste vyhráli vy nad ČR, tak bychom Vám taky fandili, ale vy prostě ne. Do hajzlu s Váma!
Neregistrovaný MajaThurup (IP:86.42.78.192) RE: a největší traged jsi ty......
Nevim, co si mysli o vsem narodu jini Cesi, ale ja si myslim jen to, ze jste nejvice ukrivdeny narod na svete. Porad vam nekdo ublizoval a ublizuje. A sam jsi to potvrdil.
RE: CESKO
Presne.Takych koko... je u nas v CR dost a vsichni jsou ze Slovenska pac doma muzou maximalne okopavat tatry a tak se serou za praci k nam.Ale ja jim to prejou.Protoze tu praci co delaj by cech nedelal.To vidim u nas ve firme 30 slovaku co delaj cely mesic sestnactihodinove smeny a pak jedou na tyden domu ukazat tvrdou menu a opet zpatky na galeje.A jak jsou vdecni ze za par supu muzou drit ).Proste povl
» Odpovedať
Neregistrovaný jidrcz (IP:62.77.100.41) RE
Kluci kudrnatý, toto říkáte rok co rok ,za rok jim to nandáme čehůnom zasratým.OK máte možnost už za měsíc na MS.Vám tam přijede zase polovina hráčů z NHL protože kde jsou slováci v mužstvu tam se nedostanou do play off.My vás zmáknem i s hráčema z naší ligy.S tím našim výkonem máš pravdu,hokej nic moc.Ale jak se u náz říká ne vždy je posvícení.
eregistrovaný Čobol (IP:88.100.189.129) vite proc porazila CR SLOVAKY???
protoze my jsme cesi a vy slovaci!!!!! uvedomte si to uz konecne. nikdy, opakuji, nikdy se s nami nemuzete merit. muzete hrat hokej tak s madarskem, rumunskem, mexikem, angolou a panamou.
eregistrovaný skelous (IP:195.146.96.148) RE: vite proc porazila CR SLOVAKY???
NECH ZIJE SAMOSTATNY NACISTICKY SLOVENSKY STAT, OFICIALNI SPOJENC HITLEROVSKEHO NEMECKA
Neregistrovaný Frajer (IP:72.29.85.142) SLOVENSKÉ K U R V Y
Nad Tatrou sa blýská
Ovce divo vyjů

Vy lamy čobolácké co vy ste za lidi ? Upalte sa celé slovensko p o j e b a n é smradlavé!

Vaši hokejisti jsou hrozny p i č e nemohuce trosky slovenské. Skapte ZMRDI
To je len zlom debilov co naschval pisu na SK stranky... Nikto ma nepresvedci, ze Cesi sa spravaju k Slovakom normalne
Naposledy upravil Peterf : 26.02.06 at 23:16
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Přaha je niečo iné , ako celý zbytok ČR.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať