Zavrieť

Porady

Psy

Je to téma VŚEOBECNÁ, nie je LEN O STAROSTLIVOSTI O PSA.

Psy sú našími spoločníkmi. Sprevádzajú ľudí už veľmi dlho a mnohí si bez ich prítomnosti nevieme predstaviť náš každodenný život.


Sú našími priateľmi, spovedníkmi, či pomocníkmi.

Niekomu zase prekážajú, obťažujú ho.

Táto téma slúži pre milovníkov,ale aj neprajníkov týchto zvierat, či len na priloženie pár fotografií s tymito stvoreniami bez akýchkoľvek obmedzení v určovaní obsahu príspevkov.






Naposledy upravil noemi-ke : 30.06.12 at 17:06
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Svoj názor som napísala a nemyslím si, že sterilizácia psovi neublíži. Povedal ti to?
Svoj problém so závisťou, ktorú podsúvaš iným, si vyrieš sama. Táto téma je o psoch.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka;2119490[COLOR=#b22222
]Namiesto tých neužitočných mi tu radšej priložte štatistiku, koľko psov bolo sterilizovaných z vyššie uvedených dôvodov.
[/COLOR]Vsetke psy, ktore su v utulku, pripadne su odobrate su ponukane na adopciu sa sterilizuju a kastruju z dovodu, aby sa neplanovane dalej nerozmnozovali
Lebo ja som presvedčená o tom, že hlavným dôvodom vo väčšine prípadov je väčšia "láska" paničky k čistému kobercu, ako ku háravej sučke.
Myslim, ze koberce uz ma malokto, ale ak sa tak niekto rozhodne moze to byt aj z dovodu, ze si nezela neplanovane male psiky.Pripadne ma fenka falosky, takto sa to vyriesi.A myslim si tiez, ze je velmi malo sterilizovanych feniek zijucich v bytoch a domoch vo vnutri.
Túlavé choré psy má šarha utratiť a nie vodiť k nim do útulku malé deti.
Cipovanie psa a sterilizacia ti pridu pre psa nedostojne, pises v inom prispevku. ze ci pes povedal, ze to chce a tu hned napises, ze pes ma byt utrateny, dokonca sarhom.To si pes zela?-)

Tak tomu naozaj nie je co dodat.A skôr ako mi napíšete odpoveď, spočítajte si, koľko vás stojí váš miláčik. To je tiež biznis...
Kolko ma svoji moj milacik. Presne tolko, ako kazdeho ineho cloveka jeho konicek- a myslim si, ze je ovela viac nakladnejsich konickov.
Naposledy upravil alaya1 : 07.08.12 at 07:06
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka Pozri príspevok
Svoj názor som napísala a nemyslím si, že sterilizácia psovi neublíži. Povedal ti to? Tebe nejaký povedal, že mu sterilizácia ublížila? Sú nejaké štatistiky, prieskumy, ktoré dokazujú, že sterilizácia psov je škodlivá? Pri fenkách je sterilizácia prevenciou pred vznikom rakoviny - to nemá nič spoločné s tým, že paničky nechcú mať koberce špinavé od krvi. Je to rozhodnutie MAJITEĽA, ktorý je za svoje zviera ZODPOVEDNÝ, a ktorý si uvedomuje, že by bol zodpovedný aj za prípadné potomstvo. A keď sa rozhodne tomu predísť, je to jeho vec a ty mu nemáš do toho vôbec čo kecať, vôbec ťa to nemá čo zaujímať, rovnako ťa nemá čo zaujímať, koľko koho stojí jeho zvierací miláčik.
Svoj problém so závisťou, ktorú podsúvaš iným, si vyrieš sama. Nič ti nepodsúvam. V mojich príspevkoch vidíš to, čo tam chceš vidieť, nie to, čo tam je napísané. Ale to je tvoj problém, nie môj Táto téma je o psoch. Vážne? A o čom som to asi tak v príspevkoch písala?
V texte.
0 0
noemi-ke noemi-ke

noemi-ke je offline (nepripojený) noemi-ke

Prosim sa v tejto teme riadit tymto bodom.

10. Porada slúži na to, aby sme si vzájomne poradili. V prípade, že mám iný názor, vyjadrím ho bez toho, aby som robil narážky na iného člena. Ak sa mi zdá otázka veľmi "jednoduchá" , odpoviem bez pripomienok na pýtajúceho sa, alebo odpoveď nechám na iného, trpezlivejšieho člena.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Alebo dám neužitočné za jedno slovo: naozaj?

Kto neverí, nech si pozrie príspevok číslo 65. Len teraz neviem, komu sa pripíše prvenstvo, tebe a či mne?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Môj pes pred vyše mesiacom častejšie trepal hlavou, tipovali sme, že mu niečo padlo do ucha. Veterinár ani v jednom uchu nenašiel nič, uši mal čisté, iba trochu zaschnutej krvi v jednom uchu. Možno si labkou poškrabal, neviem. Predpísal nám Otodine, použíli sme, ako bolo treba, ale ja som mu aj pred tým uši pravidelne čistila prípravkom Otipur, mal ich čisté. Po podávaní Otodinu mu trochu začalo uško páchnuť, potom to prešlo. Nie som za nejakú chémiu, ale bála som sa toho trepania hlavou. Je to kríženec špringršpaniela, uši má teda dlhé a ovisnuté, preto si myslím, že v týchto horúčavách to môže byť aj zaparením, ktoré možno svrbí. Ale zase mám určité pochybnosti, lebo trochu ma mýli to, že peso občas zabručí, čo predtým nerobil. Také bručanie poznám od našej havinky, tiež posledný rok vydávala také zvuky, o ktorých som sa presvedčila, že boli z bolesti kĺbov. Máte niekto s ušami španielov nejaké skúsenosti?
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja mám kokríka a tiež máva s ušami problémy ale zatiaľ vždy po vyčistení si ešte vytriasa a je to v poriadku. Skús trochu detského olejčeka na vatu a vyšúchaj mu to.
Pri týchto dlhých uší je to pravdepodobne tým, že sa nevetrajú tak ako u ostatných psíkov.
Ja bežne používam aj Otodine ale už sa stalo, že mal aj zápal a čistila som mu antibiotikami.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Verkaz, ďakujem. Ty to kvapneš kde do ucha? Lebo on má velikánske ucho, veľa záhybov, ktoré sú čisté, ale do toho zvukovodu mu nevidno, je to ťažké trafiť sa tam a kvapkať, nevidím, koľko mu išlo dnu. Ale nikde ani nie je napísané, koľko tých kvapiek, tak preto sa pýtam. Roky sa mu nič nedávalo, nechápem, akosi odvlani má občas s tým problém. Asi už je senior.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pomocka pre psickara.Dobry napad.

2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať