Zavrieť

Porady

Fico, poistovne, Siroky a velky zlocin?

http://komentare.sme.sk/c/6444687/fi...kamaratom.html


zaujimavy clanok, ani som nevedel ze Siroky je ta firma z Cyprusu vlastniaca cast podielu v Dovere. Fico chce doveru kupit a pravdepodobne Siroky(zakladatel a sponzor Smeru) sa jej chce zbavit, pricom Fico mu zamasti pekny balik....no uvidime, bude to zaujimave. Faktom ostava ze nikde v Europe poistovne nemozu vykazovat zisk. Vo vacsine funguju ako navrhoval Kotleba ako sporitelne, peniaze sa vyberu, co ostanu sa budu sporit.....
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
taký megatunel sme ešte nevideli
...ale za chvíľu uvidíme - od Bratislavy až po Ulič.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. ale to nebude to posledné- podľa mňa ani jedna poisťovňa nezaistí , aby bolo dosť financií pre pacienta... chachácha ... budú vysoké odmeny, autá, budovy a zariaďovanie..... a ten čo bude dosadený predsa bude musieť odmeniť tých , ktorí mu pomôžu k miestečku. Nakoľko teda peňazí nebude- bude z ústavy vymazané- slovíčko " bezplatná" zdravotná starostlivosť a bude "vymaľované" ...... Kto bude robiť - bude si platiť všetko , ostatní - koľko bude ... nebudú mať ani lekári a ani nemocnice viac!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...len taká maličká otázočka :

Koľko že to ľudí príde o zamestnanie ???
...samozrejme aj tie následné dôsledky ....
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Koľkože bolo ZP pri ich vzniku? Desať-dvanásť? Koľko ich ostalo? Vážení, tak to bol ten pravý tunel. Nikdy sa nemalo dovoliť aby na malom Slovensku vzniklo toľko ZP. Zaujímalo by ma aké bohovské výhody mali prebehlici do súkromných ZP?
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ľubomír Pozri príspevok
Koľkože bolo ZP pri ich vzniku? Desať-dvanásť? Koľko ich ostalo? Vážení, tak to bol ten pravý tunel. Nikdy sa nemalo dovoliť aby na malom Slovensku vzniklo toľko ZP. Zaujímalo by ma aké bohovské výhody mali prebehlici do súkromných ZP?
Jednou z výhod bola zlatá karta. Tú dostali personalisti, ktorí celú firmu prehlásili do poisťovne. Ostatným radovým zamestnancom predsa stačí aj obyčajná.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Jednou z výhod bola zlatá karta. Tú dostali personalisti, ktorí celú firmu prehlásili do poisťovne. Ostatným radovým zamestnancom predsa stačí aj obyčajná.
ale stačilo mať v každej poisťovni poisteného zamestnanca, momentálne 3 krát poplatok v banke za príkaz na úhradu, každý mesiac na tri miesta hlásenie, každý účtovník vie čo je to za oštara.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať